Cena / za 45 min 50 zł
Lekcje online Tak
Miasto Szczecin
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Nauka śpiewu
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia

Nauka śpiewu, emisja głosu, wokal! Zapraszam!

Serdecznie zapraszam na prywatne lekcje wokalu rozrywkowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 
Lekcje odbywają się indywidualnie.
Lekcje rozpoczynamy rozśpiewką, następnie dobieram ćwiczenia odpowiednie dla uczestnika zajęć oraz pracujemy na utworach.
Uczniowie poznają techniki wokalne, budowę aparatu mowy oraz wiele innych przydatnych informacji i ciekawostek związanych ze śpiewaniem.
Przygotowuję także do występów publicznych (począwszy od doboru repertuaru, po interpretację i sposoby na walkę ze stresem), egzaminów wstępnych do szkół muzycznych, konkursów wokalnych.
Zapraszam osoby które posiadają już dużą wiedzę muzyczną i praktyczną, jaki i tych którzy są na początku drogi wokalnej.

Obecnie jestem studentką studiów II stopnia Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi (wydział wokalno-aktoski, specjalność musical, specjalizacja wokalistyka estradowa) oraz Akademii Sztuki (kontynuacja kierunku z I stopnia). Jestem absolwentką studiów I stopnia Edukacji Artystycznej w zakresie sztuki muzycznej, na specjalizacji - wokalistyka jazzowa i prowadzenie zespołów jazzowych z muzyką rozrywkową, wcześniej 5 lat uczyłam się prywatnie u jednej z najlepszych nauczycielek emisji głosu w Polsce. Pół roku spędziłam w Chicago gdzie prywatnie uczyłam się wokalu. 
Mam wieloletnie doświadczenie na scenie - tworzę dwa projekty muzyczne, zajmuję się pisaniem tekstów oraz aranżacją.

Program nauczania dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia i stopnia zaawansowania. 

50 zł- 45 minut


Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.