Ogłoszenia

Nauka śpiewu

Natalia

Zawsze chciałeś śpiewać? Pisz śmiało!

To mit, że trzeba się urodzić z talentem muzycznym - zdolności muzyczne "się wyrabia" wraz z praktyką :) Absolwentka dyrygentury chóralnej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina zaprasza na lekcje śpiewu . . .

100 zł
za 60 min

Julia

Nauka śpiewu

 Udzielę prywatnie lekcji wokalu dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych.. Uczę się wokalu od kilku lat i robię to nadal by doskonalić swoje umiejętności. Mam za sobą szkołę muzyczną. Do u . . .

100 zł
za 60 min

Paulina

Lekcje śpiewu dla każdego - online i stacjonarnie

Cześć, oferuję lekcje śpiewu, emisję głosu oraz teorię muzyki online i stacjonarnie. Kto może wziąć udział w zajęciach? Każdy kto chce poprawić swoje umiejętności wokalne, dowiedzieć się c . . .

50 zł
za 60 min

Dominika

NAUKA ŚPIEWU / EMISJA GŁOSU

Wokalistka z kilkuletnim doświadczeniem poprowadzi zajęcia emisji głosu dla dzieci i dorosłych. O mnie Uczęszczałam do Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy, jestem również absolwentk . . .

80 zł
za 45 min

Wojtek

Muzyka rozrywkowa -zajęcia

Muzyk-pianista,aranżer,kompozytor muzyki teatralnej  i filmowej udziela lekcji z zakresu fortepianu rozrywkowego,aranżacji i śpiewu rozrywkowego. Obecnie zajecia przez skype, whats up i messenger . . .

75 zł
za 60 min

Damian

Profesjonalne lekcje śpiewu rozrywkowego. PIERWSZE ZAJĘCIA GRATIS!

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś! Możesz już przestać oglądać dalsze ogłoszenia! Oferuję kompleksową naukę śpiewu, obejmującą zarówno zagadnienia podstawowe, jak i te najbardziej zaawansowane. . . .

150 zł
za 60 min

Przemysław

Szukam osoby do nauki śpiewu dla córki...

Szukam Osoby która uczyłaby mojej córki 9 letniej śpiewu.najlepiej Z dojazdem do naszego mieszkania ,ale też niekoniecznie aby było blisko Czarnej Białostockiej tel729451699 . . .

1111 zł
za 60 min

Żaneta

Udziele lekcji śpiewu/emisja głosu/przygotowanie do konkursów/studiów wokalnych

80 zł
za 45 min

profesjonalne lekcje śpiewu

Oferta zajęć wokalnych kierowana jest dla wszystkich osób, które chcą i lubią śpiewać, chcą się rozwijać, niezależnie od aktualnych możliwości głosowych i wokalnego doświadczenia. Zajęcia prowad . . .

70 zł
za 60 min

Albina

Lekcje śpiewu

Witam wszystkich, zapraszam na lekcie śpiewu.  Nazywam się Albina Mruchko, jestem absolwentką uniwersytetu UMCS, kierunek - jazz i muzyka estradowa. Zajmuje się wokalem ponad 10 lat, tworze własne piosenki . . .

80 zł
za 60 min