Ogłoszenia

Programowanie

RSTUDIO

R / RStudio, Shiny, Markdown - zadania, projekty

1 zł
za 60 min

RSTUDIO

R / RStudio, Shiny, Markdown - zadania, projekty

1 zł
za 60 min

Krzysztof

Nauka programowania, korepetycje, mentoring - C, C++, C#, Python - Zdalnie

Cześć! Czy marzysz o opanowaniu sztuki programowania? Masz problem w szkole, na studiach, którego nie możesz rozwiązać? A może potrzebujesz wsparcia w rozwoju swoich umiejętności? Oferuję Ci swoją wiedz . . .

70 zł
za 60 min

Daniel

Korepetycje z języka programowania ABAP ( SAP ) - Podstawy I nie tylko dla wszystkich!

Moje trzyletnie doświadczenie w pracy z językiem programowania ABAP na różnorodnych projektach, wraz z częstą zmianą środowisk projektowych, sprawiły, że jestem przygotowany do nauczania w niekonwencjonaln . . .

80 zł
za 60 min

Bartek

Korepetycje online z programowania w C++

Szukasz wsparcia w nauce programowania w języku C++? Oferuję korepetycje internetowe z C++ i posiadam 2-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Moje lekcje są indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb, poziomu . . .

40 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje Wolfram Mathematica

Witam! Jestem studentem II stopnia fizyki i zapraszam na korepetycje z języka Wolfram! Z językiem pracuję dość intensywnie od trzech lat i udzielam z niego korepetycji od dwóch. . . .

80 zł
za 60 min

Paweł

Programowanie w językach Python / C / C++

Pomogę w nauce programowania w języku Python, C, lub C++. Mam 5-letnie doświadczenie w nauczaniu akademickim powyższych języków oraz 2-letnie doświadczenie jako zawodowy programista. . . .

70 zł
za 60 min

Maciej

Programowanie w Javie, 45 zł / h, nauka od zera, przyuczenie do pracy jako programista, nauka zdalna

Chcesz zostać programistą albo nauczyć się podstaw programowania? Mogę Ciebie nauczyć. Tłumaczę w łatwy sposób programowanie od postaw do rzeczy zaawansowanych. Udzielę korepetycji z następujących d . . .

45 zł
za 60 min

Dawid

Praktyczny kurs: "Od zera do junior developera" indywidualny lub w małej grupie.

Cześć!   Chciałbym zaoferować Ci możliwość uczestniczenia w intensywnym kursie pod okiem doświadczonego mentora. Jestem starszym programistą, programowaniem zajmuję się od 10 lat. Mam doświad . . .

180 zł
za 60 min

Filip

Python, C, C++, C#, Java - studia i mentoring

70 zł
za 60 min