Cena / za 60 min 149 zł
Lekcje online Tak
Miasto Warszawa
Miejsce U ucznia
Przedmiot Programowanie
Zakres Studia

Indywidualna nauka programowania

Witaj :)

Zapraszam Cię na mój kurs programowania. Dzięki niemu przygotujesz się do pracy na stanowisko programisty. Po kursie poziom Twojej wiedzy oraz unikalne portfolio pozwolą Ci skutecznie szukać pracy zarówno jako osoba początkująca, jak również osoba, która już posiada doświadczenie komercyjne.

Prowadzę szkolenia z języków Java, Python, C++, C#, JavaScript, TypeScript oraz ich bibliotek / frameworków. Skontaktuj się ze mną i poznaj szczegółowe plany szkoleń .

Zobacz opinie na mój temat:

https://kmprograms.e-korepetycje.net/programowanie#opinie

Ile kosztuje kurs?

Zapłacisz 149 zł za 3h nagrań, spotkanie 30 minut jeden na jeden na żywo w celu omówienia Twojego kodu, dostęp do dodatkowych materiałów z przykładowymi rozwiązaniami zadań i szablonów projektów, możliwość uczestniczenia w webinarach na temat Twojego języka programowania . Z każdego spotkania jeden na jeden otrzymasz nagranie. Kolejne pakiety kupujesz, kiedy chcesz.

Ile czasu trwa kurs?

Już po 6 miesiącach nauki w Twoim portfolio znajdzie się kilka projektów o charakterze komercyjnym, które pozwolą Ci skutecznie szukać pracy. Szkolenie odbywa się bez żadnych zobowiązań czasowych, pracujesz szybciej lub wolniej - to nie problem, dostosuję się do Twojego tempa nauki.

Co otrzymujesz w ramach mojego kursu?

Odbędziesz pierwsze darmowe spotkanie zapoznawcze. Wspólnie ocenimy Twój poziom, oglądam Twoje projekty, rozmawiamy na temat Twoich oczekiwań.

Zyskasz naukę i merytoryczne wsparcie na najwyższym poziomie. Nie tylko uczę, ale również skrupulatnie pilnuję Twoich postępów.

Otrzymasz nagrania, po czym wspólnie zweryfikujemy Twoją wiedzę na spotkaniu jeden na jeden. Później otrzymasz kolejne nagrania i znowu zweryfikujemy Twoją wiedzę na kolejnym spotkaniu jeden na jeden. Następnie powtarzamy ten cykl. Stosujemy zasadę małych kroków, co pozwoli Ci dokładnie przećwiczyć każdą kolejną partię materiału. Zyskasz bardzo indywidualne podejście.

Z każdego spotkania jeden na jeden dostaniesz nagranie .

Zyskasz kontakt mailowy, kiedy masz dodatkowe pytania pomiędzy spotkaniami.

Zyskasz dostęp do społeczności Discord z dodatkowymi darmowymi materiałami do nauki (oznacza to godziny kolejnych darmowych nagrań z praktycznymi rozwiązaniami zadań, code review, szablonami projektów, baza nagrań ciągle się powiększa).

Zyskasz minimum 400 zadań praktycznych i minimum 400 zadań teoretycznych .

Stworzysz minimum 6 unikalnych, rozbudowanych projektów + kilka mniejszych aplikacji.

Już po 6 miesiącach zbudujesz atrakcyjne portfolio . Wszystko zależy od szybkości Twojej pracy. Możemy portfolio przygotować znacznie szybciej.

Odbędziesz próbne rozmowy kwalifikacyjne w języku polskim lub angielskim. Podczas rozmów zastosujesz podejścia live coding, pair programming.

Zyskasz szybki kontakt w szerokim zakresie godzin . Jestem dostępny dla Ciebie od 8 do 24 w dni robocze.

Pracujesz z jednym doświadczonym nauczycielem przez cały okres szkolenia. Dzięki temu łatwiej jest Ci rozwijać Twoje mocne strony i pracować nad słabszymi, ponieważ doskonale znam Twój profil.

Zyskasz darmowe dodatkowe materiały dydaktyczne oraz możliwość uczestniczenia w webinarach , poszerzających Twoją wiedzę.

Zastosujesz zawsze najnowsze rozwiązania , dobre praktyki programistyczne oraz komercyjne podejście.

Zyskasz darmową licencję na produkty firmy JetBrains .

Zyskasz wsparcie na etapie podejmowania decyzji związanych z dalszą karierą zawodową .

Zaczynamy?

Napisz lub zadzwoń do mnie ( możesz pisać lub dzwonić o dowolnej porze w dowolny dzień ).

W pierwszym wolnym terminie zaplanuję dla Ciebie pierwsze darmowe spotkanie .

Zaczynamy naukę programowania!

Do usłyszenia :)