Ogłoszenia

Język angielski

Jarosław

Język angielski - matura, egzamin ósmoklasisty, prywatne lekcje, korepetycje (Formuła Online 2.0)

mgr inż. PW | certyfikowany ekspert edukacyjny z wieloletnim doświadczeniem | Spektrum | Edukacja Domowa | Chmura | Online 2.0 | Metoda Montessori | Bezstresowo | Profesjonalnie POZNAJ MNIE OBEJRZYJ FILM Z . . .

200 zł
za 60 min

Monika

Korepetycje z angielskiego - Przełam się i mów! FCE, TOEFL, MATURA, BUSINESS

Chcesz pozbyć się tego paraliżującego strachu przed powiedzeniem czegoś źle? Masz już dosyć tego, że dużo rozumiesz, jednak kiedy przychodzi do mówienia, to włącza się blokada maszyny losującej? Znam . . .

140 zł
za 50 min

Jakub

Korepetycje j. angielski STACJONARNE i ONLINE - Toruń, Bydgoskie Przedmieście - wszystkie poziomy

Jestem absolwentem Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie - kierunek filologia angielska ze specjalnością nauczycielską. Mam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy jako nauczyciel języka angielskiego w szkole p . . .

100 zł
za 45 min

Michał

Korepetycje języka angielskiego!! zapraszam!! Będzin i okolice!

Cześć, jeżeli potrzebujesz pomocy z językiem angielskim lub chcesz się podszkolić w nim to zajęcia ze mną na pewno Ci się przydadzą. Lubię pracę z dziećmi. Latem jeżdzę jako wychowawca kolonijny/obozo . . .

60 zł
za 60 min

Anglikon

KOREPETYCJE ANGIELSKI - dojazd do ucznia lub online - tel: 661747000, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Gwarantujemy najwyższą skuteczność! TEL: 661747000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka. . . .

87 zł
za 60 min

Cyryl

Korepetycje z języka angielskiego i nie tylko!

Dzień dobry, z tej strony uprzejmie kłania się pedagog specjalny/korepetytor z dwuletnim doświadczeniem. Po roku przerwy, pracy za granicą, odnawiam moja działalność nauczycielska i pragnę Państwu przeds . . .

60 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje z języka angielskiego

Dzień dobry,  Zapraszam na korepetycje online z języka angielskiego. Pomogę w: - przygotowaniu się do egzaminu 8-klasisty  - przygotowaniu się do egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym i r . . .

70 zł
za 60 min

Agata

Angielski z pazurem

I don’t simply teach. I make your dreams come true. Czy kiedykolwiek przytrafiło Ci się, że: - mimo znajomości reguł gramatycznych nie byłeś/aś w stanie wypowiedzieć najprostszego zdania po angiel . . .

100 zł
za 60 min

Artur

American NATIVE English Speaker zajęcia ONLINE - 14 lat w Kalifornii

Witam serdecznie! Nazywam się Artur Radwański, urodziłem się w Kalifornii w San Francisco i tam spędziłem większość swojego życia. Jestem absolwentem Fililogii Angielskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelski . . .

150 zł
za 60 min

Anna

Język angielski dla dzieci i dorosłych

Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia zarówno zajęć grupowych, jak i indywidualnych w szkołach językowych oraz prywatnie. Uczę dzieci w wieku szkolnym oraz dorosłych. Pomogę przygotow . . .

60 zł
za 60 min