Ogłoszenia

Język angielski

Svitlana

Уроки английского языка

Все говорят, что нужно смотреть фильмы. А как сделать так, чтобы был смысл? Как увеличить словарный запас и не "зубрить" . . .

45 zł
za 60 min

Małgosia

Korepetycje online

Witam, Jestem absolwentką kierunku filologia angielska oraz podyplomowych studiów pedagogicznych. Od dwóch lat uczę w dwóch szkołach językowych. Zajęcia prowadzę online. Od marca moja dostępność to p . . .

100 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje - język angielski

Przygotuję do testu ośmioklasisty, matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym (ustna i pisemna), udzielę korepetycji z zakresu liceum. Konwersacje - nauczę mówić, pomogę przełamać strach przed . . .

45 zł
za 60 min

Bartosz

Korepetycje z Angielskiego - skuteczne metody nauki📚

70 zł
za 60 min

Paulina

Nauka języka angielskiego (online)

🌟 Odkryj magię nauki angielskiego z doświadczoną korepetytorką! 🌟 Cześć! Jestem Paulina, a moją pasją jest dzielenie się wiedzą i pomaganie innym w opanowaniu języka angielskiego. Z dumą mogę . . .

75 zł
za 60 min

e-Języki

Angielski TYLKO 40 zł/h. Młodzi, najwyżej certyfikowani lektorzy

Jesteśmy szkołą języków obcych działającą całkowicie online. W ofercie mamy lekcje na każdym poziomie tj. od A1 do C2. Zatrudniamy najwyżej certyfikowanych lektorów - Koszt lekcji do jedyne 40 zł za go . . .

40 zł
za 60 min

Olga

Korepetycje z języka angielskiego do egzaminy ośmioklasisty i matury!

Cześć,  Mam na imię Olga i jestem studentką AGH. Udzielam korepetycji z angielskiego z naciskiem na przygotowanie do egzaminów i sprawdzianów na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum. W ramach korepe . . .

60 zł
za 60 min

Daria

Korepetycje z języka angielskiego

Nauczyciel z kilkunastoletnim doświadczeniem udzieli korepetycji z języka angielskiego dzieciom i młodzieży. . . .

60 zł
za 60 min

Olga

Studentka Anglistyki uczy angielskiego na każdym poziomie, od A1 do C2!

Biegle mówię po angielsku - poziom C2, dwujęzyczny. Umiem dobrze tłumaczyć i mam szeroki zasób słownictwa w języku angielskim. Jestem laureatką Olimpiady Języka Angielskiego. Możemy popracować w jakimkol . . .

50 zł
za 45 min

Magdalena

Angielski-młodzież, dorośli, studenci filologii, osoby zastanawiające się nad filologią. Pierwsze spotkanie bezpłatne!

FILOLOŻKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z UPRAWNIENIAMI PEDAGOGICZNYMIMŁODZIEŻ I DOROŚLI/STUDENCI FILOLOGII/WYBIERAJĄCY SIĘ NA FILOLOGIĘEGZAMINY (W TYM MATURA) Czy uczysz się angielskiego "od zawsze", ale i tak . . .

85 zł
za 60 min