Ogłoszenia

Język angielski

Edvard

Osiągnij sukces z StudyStudio!

✨ Osiągnij Sukces z StudyStudio! ✨ Czy marzysz o wyniku 90+% z matury lub egzaminów językowych jak FCE czy CAE? W StudyStudio pomagamy Ci przekształcić te marzenia w rzeczywistość! 🌟 📚 Z nam . . .

75 zł
za 60 min

Amelia

Angielski bez stresu ONLINE - doświadczona nauczycielka dla różnych grup wiekowych

Szanowni Państwo, mam na imię Amelia i jestem nauczycielką angielskiego z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem. Uczyłam dzieci w wieku szkolnym, licealistów oraz dorosłych - również języka specjalistyc . . .

60 zł
za 60 min

Martyna

Korepetycje z angielskiego online

Udzielę korepetycji uczniom klas 4-8 oraz licealistom . Posiadam dwuletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym. Na lekcjach online podręcznik szkolny traktuję jako bazę, natomiast lekcja składa się w wi . . .

80 zł
za 60 min

Dorota

Język angielski - zakres szkoły podstawowej. Rzetelne, skuteczne i lubiane przez uczniów.

Uczę angielskiego uczniów w różnym wieku do poziomu B2. Zależnie od potrzeb: pomoc w opanowaniu bieżącego materiału, poprawienie ocen, przygotowanie do sprawdzianów, konwersacje, zwiększanie umiejętności . . .

70 zł
za 60 min

Korina

Nauczę twoje dziecko/ Ciebie angielskiego w najlepszej atmosferze, zbuduję pewność siebie i radość z uczenia się

Czy twoje dziecko nie rozumie angielskiego? Nie lubi chodzić na lekcje i boi się lekcji w szkole? Nie lubi zajęć dodatkowych i nie chce się uczyć? Pomimo wielu zajęć nadal nie potrafi mówić po angielsku . . .

95 zł
za 45 min

Szymon

Profesjonalne korepetycje i kursy językowe dostosowane do Ciebie!

Oferuję profesjonalne korepetycje oraz kursy językowe w formie indywidualnych lekcji, dostosowanych do Twojego poziomu zaawansowania i tempa nauki. Pracuję z uczniami o zróżnicowanych celach edukacyjnych. Co . . .

50 zł
za 45 min

Jan

Zgłębij swój angielski z Blend English! (online) (intro na Youtube)

70 zł
za 45 min

Maksymilian

Uczę angielskiego online

Stawiam na naukę praktyczną, dużo rozmowy i słuchania, zachęcam uczniów do komunikacji w języku angielskim. Również z chęcią pomogę w powtórce do kartkówek, sprawdzianów czy matury. Od czterech lat u . . .

50 zł
za 60 min

Anna

EKSPERTKA OD JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z BRYTYJSKIM AKCENTEM - ODKRYJ ANGIELSKI NA NOWO!

Marzysz, by płynnie mówić po angielsku? Chcesz zobaczyć, jak nauka gramatyki może stać się przyjemnością? A może chciałbyś doszlifować akcent czy przygotować się do ważnego egzaminu z języka angiel . . .

100 zł
za 60 min

Iga

Korepetycje z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Konwersacje, przygotowania do egzaminów.

Oferuję zajęcia z języka angielskiego online i/lub z dojazdem na terenie Warszawy. Pracuję z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi na wszystkich poziomach zaawansowania . Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupo . . .

60 zł
za 50 min