Ogłoszenia

Język angielski

Wiktoria

Angielski dla dzieci i młodzieży

Jestem studentką i pasjonatką języka angielskiego! Mam mnóstwo fantastycznych pomysłów, jak zaszczepić w dzieciach miłość do tego języka. Moje doświadczenie zdobyłam pracując w szkołach językowych. . . .

70 zł
za 60 min

Natalia

Przystanek Nauka

Przystanek Nauka zaprasza na Kurs 8-klasisty i Maturzysty! - pracujemy w małych grupach  - indywidualne podejście do ucznia - przyjazna atmosfera, domowe wypieki, napoje - skuteczne materiały - efektywn . . .

55 zł
za 60 min

ePicentrum

Odkryj Przygodę z Angielskim w ePicentrum Edukacyjnym! 🚀🌟

🌟 Hej! 🌟 Masz ochotę na wspaniałą podróż w świat angielskiego? To świetnie! 🚀 Co oferujemy? Korepetycje z angielskiego, które skupiają się na rozwijaniu Twoich umiejętności komunikac . . .

100 zł
za 60 min

Krzysztof

Skuteczna nauka j.angielskiego na każdym poziomie

Uczę j. angielskiego od ponad 20 lat. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty, matury i egzaminów międzynarodowych ( FCI, IELTS ). W ostatnich trzech latach wyniki . . .

70 zł
za 60 min

Korepetytorium

J. ANGIELSKI ONLINE TEL:533685133 terminy na jutro

Potrzebujesz korepetycji „na wczoraj”? Świetnie trafiłeś! Postaramy się znaleźć jak najszybszy termin! Zapraszamy do kontaktu - numer telefonu: 53368513 3 lub adres mailowy: kontakt@korepetytorium.co . . .

85 zł
za 60 min

Korepetytorium

J. ANGIELSKI ONLINE TEL:533685133 terminy na jutro

Potrzebujesz korepetycji „na wczoraj”? Świetnie trafiłeś! Postaramy się znaleźć jak najszybszy termin! Zapraszamy do kontaktu - numer telefonu: 533685133 lub adres mailowy: kontakt@korepetytorium.com . . .

85 zł
za 60 min

Ada

Konwersacje, Business English, przygotowanie do pracy w środowisku anglojęzycznym, matura.

Ukończyłam anglistykę na UW i studia podyplomowe na SGH. Mam prawie 15-letnie doświadczenie w pracy w anglojęzycznym środowisku w bankowości, marketingu, reklamie i telekomunikacji. Od kilku lat prowadzę i . . .

98 zł
za 60 min

Weronika

Korepetycje z języka angielskiego

jestem studentka 3 roku filologii angielskiej ze specjalizacja translatorsko-biznesową. Prowadzę zajęcia dla dzieci z podstawówki aż do maturzystów z poziomu podstawowego. Pomagam w przygotowaniach do bieżąc . . .

45 zł
za 60 min

Alina

Język angielski dla dorosłych

Jestem nauczycielem języka angielskiego, posiadam odpowiedznie wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Podczas swoich zajęć kładę nacisk na wsz . . .

80 zł
za 50 min

Agnieszka

Korepetycje - język angielski Smolno, Mrzezino, Połchowo, Żelistrzewo, Rzucewo, Reda, Rumia

Witam, jestem nauczycielem z 15-letnim doświadczeniem pracy w szkole (Liceum, wcześniej gimnazjum). Podczas korepetycji pracuję z uczniami szkoły podstawowej, średniej, studentami oraz dorosłymi. Od lat z sukc . . .

90 zł
za 60 min