Ogłoszenia

Język niemiecki

Dorota

Niemiecki

Hej, potrzebujesz pomocy w odrabianiu prac domowych z języka niemieckiego, chcesz poznać język od podstaw najszybciej. Chętnie pomogę. Zapraszam uczniów szkoły podstawowej i średniej. 👍 . . .

50 zł
za 60 min

Paulina

Hej! Chętnie udzilę korepetycji z języka niemieckiego na terenie Lublina :)

Hej, Jestem studentką germanistyki UMCSu w Lublinie ze specjalizacją biznesową. Chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego na terenie Lublina. Spotkania mogą odbywać się w moim mieszkaniu na LSMie. D . . .

50 zł
za 60 min

Adrian

Korepetycje z języka niemieckiego

Witam serdecznie, prowadzę firmę zajmującą się udzielaniem korepetycji także termin oraz godzinę staram się dostosować do ucznia(przydzielając mu nauczyciela któremu termin będzie odpowiadał). Zajęcia . . .

60 zł
za 45 min

Roch

Student 2. roku germanistyki pomoże w jęz. niemieckim

Dzień dobry, jestem studentem 2. roku filologii germańskiej. Chętnie pomogę w opanowywaniu materiału zarówno na bieżąco, jak i pod kątem egzaminów po 8 klasie, czy po szkole średniej. Oferuję kreatywne . . .

30 zł
za 60 min

Zofia

Korepetycje z języka niemieckiego dla uczniów szkoły podstawowej i liceum!

Witam, Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Nauka języka niemieckiego od zawsze była moją pasją. Brałam udział w sześcioletnim międzynarodowym programie kształcącym z języka . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje z języka niemieckiego

Korepetycje z języka niemieckiego. Wszystkie stopnie zaawansowania. Zajęcia online lub z dojazdem do ucznia. Jestem absolwentką filologii germańskiej. W ramach programu Socrates Erasmus studiowałam przez jeden . . .

60 zł
za 60 min

Valeria

J. niemiecki indywidualnie/w grupie online

Witam! Jestem korepetytorem z 7-letnim doświadczeniem. Proponuję indywidualne i grupowe zajęcia z języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. A także doskonalenie gramatyki, mówienia, słucha . . .

50 zł
za 60 min

Szymon

“Die ganze Kunst der Sprache besteht darin, verstanden zu werden.” - Konfuzius

Grüß dich! :) Oferuję korepetycje z języka niemieckiego na wszelkich możliwych poziomach, od przedszkola po maturę i studia. Od lat dziecięcych mieszkam i uczę się w Berlinie ( matura pisana w Niemczech ) . . .

60 zł
za 60 min

Zuzanna

Lekcje języka niemieckiego/niemiecki biznesowy

Jestem magistrem germanistyki. Specjalizuję się w lingwistyce niemieckiej dla biznesu. Uczę od poziomu A1 do C2. Dostarczam własne materiały. . . .

50 zł
za 60 min

Adam

Nauka niemieckiego z przyjaznym, doświadczonym nauczycielem!

Jestem nauczycielem czynnym zawodowo, mgr filologii germańskiej, z wieloletnim doświadczeniem od poziomu szkoły podstawowej przez szkołę średnią, do szkoły wyższej. Nauczam swoich uczniów cierpliwie, skute . . .

60 zł
za 60 min