Ogłoszenia

Język niemiecki

Zbigniew

Lekcje j. niemieckiego, także dialekt szwajcarski

Wita. Oferuję lekcje on line j. niemieckiego. Współpracuję z niemiecką szkoła Vhs. Zapraszam   p.s. lekcja próbna i test językowy gratis . . .

25 zł
za 45 min

Paulina

Korepetycje z języka angielskiego, niemieckiego i matematyki

Witam, chętnie pomożemy z napisaniem prac, z rozwiązywaniem zadań i udzieleniem korepetycji z języka niemieckiego, angielskiego i matematyki na poziomie podstawowym. nr tel  - pomoc z niemieckim 602791796 . . .

30 zł
za 60 min

Milena

korepetycje z języka niemieckiego

Dzień dobry! Jestem studentką I roku filologi germańskiej oraz uczę się niemieckiego od trzech lat. Chętnie pomogę Państwa dziecku w nauce tego języka. . . .

30 zł
za 60 min

Szymon

Niemiecki, nauka od podstaw i korepetycje dla uczniów.

Udzielam korepetycji przez inernet i bezpośrednio z Języka niemieckiego. Od 28 lat pilotuję niemieckie wycieczki w Polsce, zdawałem maturę po niemiecku, studiowałem w Universität Bern. . . .

50 zł
za 60 min

Vlada

Zajęcia z języka niemieckiego od podstaw

Chcesz się nauczyć języka niemieckiego od podstaw, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszam na swoje zajęcia online, które pomogą Ci rozwiązać ten problem! Jestem studentką filologii germańskiej i chę . . .

35 zł
za 60 min

Loreen

Korepetycje z języka niemieckiego.

Witam, urodziłam i mieszkałam w Niemczech przez prawie 10 lat. Oferuję korepetycje z języka niemieckiego na poziomie podstawówki, gimnazjum lub liceum. Przygotuję do sprawdzianów, kartkówek czy matury. Oferu . . .

50 zł
za 60 min

Klaudia

KOREPETYCJE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Zapraszam na zajęcia z języka niemieckiego, prowadzone zawsze skutecznie i w miłej atmosferze :) Jestem nauczycielem języka niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem, nauczam na każdym poziomie zaawansowania o . . .

50 zł
za 60 min

Nadja

Lekcje Niemieckiego z Native speakerem. Zamiast kucia słówek i gramatyki są rozmowy i prawdziwa nauka!

Cześć, Nazywam się Nadja i jestem pół Niemką i pół Polką. Najlepszym sposobem na naukę języka jest przede wszystkim rozmowa, dlatego podczas moich zajęć skupiam się na przeprowadzaniu dialogów i&nbsp . . .

50 zł
za 60 min

Olga

Korepetycje z języka niemieckiego

Jestem studentką, która bardzo dobrze zna język niemiecki. Chętnie pomogę innym także nauczyć się tego języka. Mogę pomóc osobom na poziomie podstawówki czy licem ;) Zapraszam do kontaktu! :) . . .

45 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje, Pomoc przy zadaniach ONLINE

Witam. Oferuję korepetycje na poziomie szkoły podstawowej, średniej oraz wyższej. Możliwa również pomoc online przy zadaniach, wypracowaniach. . . .

85 zł
za 60 min