Ogłoszenia

Język niemiecki

Joanna

Absolwentka lingwistyki stosowanej udzieli korepetycji z języka niemieckiego

Jestem absolwentką studiów na kierunku lingwistyka stosowana (j. angielski i j. niemiecki) na Uniwersytecie Warszawskim (dyplom z wyróżnieniem).Udzielę korepetycji z języka niemieckiego na poziomie szkoły pod . . .

50 zł
za 60 min

Język niemiecki

Witam Jestem uczennicą Technikum Rolniczego i Szkoły Muzycznej II Stopnia w Legnicy (klasa wokalno-operowa). Uczę się języka niemieckiego podstawowego, jak i zawodowego. Posiadam doświadczenie w udzielaniu ko . . .

30 zł
za 60 min

Julia

Lekcje / Korepetycje Języka Niemieckiego z Native Speaker

Moin, Mein Name ist Julia und ich habe fast mein ganzes Leben im schönen und regnerischem Hamburg, Deutschland gewohnt. Dort bin ich geboren, aufgewachsen und zur Schule gegangen. Letztes Jahr bin ich nach Polen u . . .

45 zł
za 60 min

Iwona

Belfer w sieci - korepetycje on-line

Szkoły są zamknięte, ale my jesteśmy otwarci na pomoc Tobie! BPO Network oferuje zajęcia on-line z naszymi nauczycielami. Zapewniamy pomoc w wielu przedmiotach, w tym z języka niemieckiego. Co oferujemy? . . .

30 zł
za 60 min

Dominika

Język niemiecki

Cześć Jestem absolwentką filologii germańskiej. Studiowałam na Uniwersytecie Gdańskim.  Udzielę korepetycji z języka niemieckiego, pomogę w szkole, a także przygotuję do rozmowy o pracę lub do wy . . .

50 zł
za 60 min

Oliwia

Język niemiecki - korepetycje online

Udzielę korepetycji online - nie tylko miejscowość wpisana w profilu. Pomogę w rozwiązywaniu sprawdzianów oraz zadań domowych. Podchodzę do nauczania indywidualnie do poziomu znajomości języka ucznia. Kł . . .

70 zł
za 90 min

Milena

korepetycje z języka niemieckiego - Świebodzice

Dzień dobry! Jestem studentką I roku filologi germańskiej oraz uczę się niemieckiego od trzech lat. Chętnie pomogę Państwa dziecku w nauce tego języka . . .

30 zł
za 60 min

Joanna

Niemiecki skutecznie i z pasją! :) Indywidualne zajęcia online. 8 lat doświadczenia. Wystawiam faktury

Profesjonalne zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. -Indywidualne podejście -Miła atmosfera -Pomoc w zadaniach, pisaniu prac oraz tłumaczenie tekstów, -Nowe techniki zapamiętywania -Efekty j . . .

100 zł
za 60 min

Edyta

Korepetycje z j. niemieckiego

Cześć :) Jestem studentką 4 roku germanistyki. Oferuję korepetycje z języka niemieckiego. Zależy mi na tym, by uczeń zrozumiał omawiane zagadnienia , szczególną uwagę przywiązuję do wymowy i gramatyki . . .

40 zł
za 45 min

Daria

Korepetycje z języka niemieckiego

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego dla uczniów szkoły podstawowej, średniej oraz zaintersowanych osób. Koszt: 35 zł/60min. kontakt: 794902863 lub daria.kulik0@o2.pl . . .

35 zł
za 60 min