Ogłoszenia

Język niemiecki

GermanX

Super niemiecki online --- Kursy i korepetycje

Co wybierasz dla siebie z super niemieckiego? :) - Konwersacje - nauczę Cię swobodnie rozmawiać po niemiecku. - Ogólny kurs niemieckiego - czyli czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie. - Piękna n . . .

110 zł
za 60 min

Dominik

Profesjonalne szkolenia językowe.

Witam odwiedzających, Pierwsze zajęcia ze mną mają charakter zapoznawczo-diagnostyczny, trwają od około 20 do 60 minut i są bezpłatne. Oceniam poziom językowy i ustalam potrzeby kursanta, a następnie po k . . .

150 zł
za 60 min

Marcelina

Korepetycje język niemiecki.

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Lingwistyka Stosowana na Uniwersytecie Rzeszowskim ze specjalnością tłumaczeniową udziela korepetycji z języka niemieckiego. . . .

35 zł
za 60 min

Jolanta

JĘZYK NIEMIECKI - KOREPETYCJE Z GWARANCJĄ

Jestem absolwentką germanistyki na Instytucie Lingwistyki Stosowanej (Uniwersytet Warszawski). Skończyłam renomowane  studia w Niemczech. Język niemiecki to moja pasja i potrafię w bardzo profesjonalny . . .

80 zł
za 60 min

Paulina

Korepetycje *online* niemiecki & angielski

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej na Uniwerytecie Gdańskim i serdecznie zapraszam do współpracy w zakresie zajeć z jezyka niemieckiego i angielskiego. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i . . .

70 zł
za 60 min

Samuel

Korepetycje języka niemieckiego

Serdecznie zapraszam na zajęcia z języka niemieckiego i włoskiego! Coś o mnie? Nazywam się Samuel, mam 25 lat. Mieszkałem przez 15 lat we Włoszech i przez 3 lata w Niemczech. We Włoszech studiowałem ję . . .

60 zł
za 60 min

Sylwia

Tłumaczenia z/na niemiecki, wypracowania, zadania domowe

Oferuję tłumaczenia z języka niemieckiego, pomoc przy wypracowaniach i zadaniach szkolnych. Od 20 lat uczę się tego języka, doświadczenie zdobywam również w pracy zawodowej.  Moja oferta nie dotyc . . .

35 zł
za 60 min

Korepetycje z języka niemieckiego

Nauczycielka dyplomowana języka niemieckiego z 20 letnim stażem pedagogicznym udzieli korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania: szkoła podstawowa, ponadpodstawowa. Zajęcia mogą się . . .

50 zł
za 45 min

Emilia

Język niemiecki dla każdego

Zapraszam do mnie na lekcje języka niemieckiego. Sama uczę się go już ponad 10 lat. Mam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów na każdym poziomie do sprawdzianów, konkursów czy - przede wszystkim - do uży . . .

80 zł
za 60 min

Paweł

Korepetycje - język niemiecki

Zapraszam serdecznie zainteresowane osoby - zarówno dzieci jak i dorosłych  :) Udzielę korepetycji z języka niemieckiego. Posiadam ponad trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Swoją wiedzę . . .

100 zł
za 60 min