Ogłoszenia

Język niemiecki

Fabian

KOREPETYCJE JĘZYK NIEMIECKI

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego do poziomu średnio-zaawansowanego. Chcesz nauczyć się niemieckiego pod podstaw? NIE MA PROBLEMU! Zadzwoń lub napisz! Tel. 513740175 . . .

35 zł
za 45 min

Agnieszka

Korepetycje j. niemiecki A1/A2

Poszukuje nauczyciela języka niemieckiego – poziom A1/A2 na czas intensywnych lekcji w maju. Oferty proszę na maila: yagod@poczta.onet.pl . . .

25 zł
za 60 min

Kacper

Pomogę z językiem niemieckim!

Hallo! Chętnie pomogę z językiem niemieckim na poziomie podstawowym – czy to na poziomie szkoły podstawowej czy też średniej (A1/A2) Dobrą znajomość języka niemieckiego zdobywałem podczas kilku wymian . . .

30 zł
za 60 min

Marta

Witaj, pozwól mi nauczyć Cię niemieckiego najskuteczniejszą metodą!

30 zł
za 45 min

Kinga

Niemiecki konwersacje

Witam, zapraszam na konwersacje z języka niemieckiego na poziomach A2 - B2. Z wykształcenia nie jestem nauczycielką, ale studiowałam matematykę w języku niemieckim i mówię płynnie w tym języku. Mogę pomó . . .

40 zł
za 45 min

Łukasz

Lehrnen macht spass

Korepetycje zaawansowane na poziomie Native-speakera , 23 lata żyłem w niemieckojęzycznej części  Szwajcarii i usługuje się językiem konzerwacyjnym i biznesowym. 20 letnie doświadczenie w nauce język . . .

50 zł
za 60 min

Jakub

Tschechisches Streichholzschächtelchen - dzięki mnie to wymówisz!

Mam 20 lat, z niemieckim mam kontakt od dziecka, a pasjonuję się nim od czasów gimnazjum, kiedy pojawiły się pierwsze sukcesy. Niedawno wziąłem udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Niemieckiego, gdzi . . .

35 zł
za 60 min

Sylwia

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego

Witam, posiadam wiedzę na poziomie C1. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i pomogę w nauce tego języka do poziomu B2. Zapraszam serdecznie. Preferuję lekcje online. . . .

30 zł
za 60 min

Valeria

Język niemiecki A1-A2 online

Witam! Jestem korepetytorem z 6-letnim doświadczeniem. Proponuję indywidualne zajęcia z języka niemieckiego WYŁĄCZNIE na PODSTAWOWYM (A1-A2) poziomie zaawansowania. A także doskonalenie gramatyki, mówienia, . . .

25 zł
za 60 min

Joanna

Język niemiecki *** korepetycje *** online

Witam, Udzielę korepetycji języka niemieckiego na każdym poziomie. Oferuję możliwość dojazdu oraz tłumaczenia. Dysponuję szeroką gamą materiałów dydaktycznych. Mogę zaproponować Państwu zarówno na . . .

40 zł
za 60 min