Ogłoszenia

Język niemiecki

Adrianna

Indywidualne nauczanie języka niemieckiego PogADAnka

[*OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE - zapraszam do zapisów! *] Pog ADA nka zaprasza Państwa serdecznie na skuteczne i efektywne zajęcia z języka niemieckiego ONLINE prowadzone w sympatycznej . . .

90 zł
za 60 min

Agnieszka

Niemiecki ON-LINE (ZOOM) - atrakcyjne, ciekawe, skuteczne lekcje ON-LINE z języka niemieckiego.

60 zł
za 60 min

Olga

Korepetycje z j. niemieckiego

Ukończyłam Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN. w Krakowie o profilu filologia germańska. Od ponad 20 tu lat zgłębiam wiedzę na temat j. niemieckiego i krajów niemieckojęzycznych. Jako nauczyciel dokładam wsze . . .

40 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje z języka niemieckiego

Dzień dobry, jestem studentką filologii germańskiej 5 roku studiów magisterskich.  Posiadam doświadczenie w prowadzeniu lekcji w szkole podstawowej, ponadpodstawowej i na korepetycjach.  Bardzo c . . .

40 zł
za 60 min

Weronika

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego

Nazywam się Weronika i mam 18 lat. Jestem cierpliwa, wyrozumiała i bardzo lubię pracę z dziećmi. Posiadam doświadczenie w dawaniu korepetycji z języka angielskiego na poziomie A1+.  Udzielę korepetycji . . .

60 zł
za 60 min

Robert

Język niemiecki - profesjonalnie i z pasją

Ferie zimowe, zaraz po nich już drugi semestr, a Ty potrzebujesz korepetycji z języka niemieckiego?? :) Wybierz te na możliwie najwyższym poziomie. Korepetytor od blisko 20 lat (od rówieśników szkolnych począ . . .

55 zł
za 60 min

Język niemiecki

Witam, szukam korepetytora online dla mojej 13 letniej córki. Zajęcia popołudniu, 2 razy w tygodniu po 1-1,5 h. Szczegóły do ustalenia. Zależy nam na długotrwałej współpracy. Proszę o oferty zajęć raze . . .

123 zł
za 60 min

Weronika

Erfahrung ist die beste Lehrmeisterin ;)

50 zł
za 60 min

Przemek

Stypendysta Rektora udzieli korepetycji z języka niemieckiego

Cześć! Mam na imię Przemek i jestem studentem 3 roku Filologii Germańskiej oraz STYPENDYSTĄ REKTORA. Chętnie udzielę korepetycji/lekcji języka niemieckiego . Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze i są . . .

80 zł
za 90 min

Edumar

Korepetycje z języka niemieckiego

Korepetycje z języka niemieckiego, przygotowania do matury i egzaminów językowych  . . .

70 zł
za 45 min