Ogłoszenia

Język polski

Nina

Magister Filologii Polskiej udziela korepetycji uczniom szkó...

Magister Filologii Polskiej udziela korepetycji uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przygotowuję do matury. Możliwy dojazd do ucznia. . . .

50 zł
za 60 min

Kamila

Udzielam korepetycji od 10 lat, ponieważ lubię to robić i wi...

30 zł
za 60 min

Aleksandra

JĘZYK POLSKI – POPRAWKI – MATURA Serdecznie zapraszam na kor...

JĘZYK POLSKI – POPRAWKI – MATURA Serdecznie zapraszam na korepetycje z Języka Polskiego z zakresu gimnazjum i liceum. Przygotowuję do sprawdzianu, matury: podstawowej i rozszerzonej. Sprawdzę lub pomogę Ci n . . .

30 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje, przygotowanie do egzaminów i poprawek, nauka p...

Korepetycje, przygotowanie do egzaminów i poprawek, nauka pisania, skuteczna motywacja! Czy Państwa dziecko ma problemy z pisaniem wypracowań, rozprawek, prac pisemnych? A może nie czyta lektur i nie przykłada . . .

30 zł
za 60 min

Karolina

Nauczycielka chętnie udzieli korepetycji uczniom szkoły pods...

Nauczycielka chętnie udzieli korepetycji uczniom szkoły podstawowej, jak również tym nieco starszym. Pomoc w pisaniu prac, wypracowań. . . .

35 zł
za 60 min

Malgorzata

Terapia pedagogiczna, reedukacja, wczesne wspomaganie dzieck...

Terapia pedagogiczna, reedukacja, wczesne wspomaganie dziecka, dysleksja, dysgrafia, dysortografia, problemy z koncentracją, matematyka.Odrabianie prac domowych. Również dzieci młodsze. . . .

40 zł
za 60 min

Małgorzata

Witam serdecznie, zapraszam wszystkich uczniów mających trud...

Witam serdecznie, zapraszam wszystkich uczniów mających trudności z językiem polskim. Swoje ogłoszenie kieruję szczególnie do maturzystów, uczniów klas młodszych oraz uczniów gimnazjów. pomogę w powtórk . . .

40 zł
za 60 min

Małgorzata

MATURY 2015 I PREZENTACJE MATURALNE: zapraszam wszystkich uc...

MATURY 2015 I PREZENTACJE MATURALNE: zapraszam wszystkich uczniów mających trudności z językiem polskim. Swoje ogłoszenie kieruję szczególnie do maturzystów oraz uczniów młodszych klas liceów. Pomogę w po . . .

40 zł
za 60 min

Magdalena

Dyplomowany logopeda i filolog polski z doświadczeniem podej...

Dyplomowany logopeda i filolog polski z doświadczeniem podejmie się Twojej nauki. Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzę skuteczną terapię logopedyczną zarówno w domu pacjenta na tere . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Witam! Jestem absolwentką polonistyki UJ. Chętnie pomogę pot...

Witam! Jestem absolwentką polonistyki UJ. Chętnie pomogę potrzebującym w nauce języka polskiego. Pisanie zadań, wypracowań, prac maturalnych, nadrabianie materiału… ale też nauka pisania i czytania. Oferuj . . .

25 zł
za 60 min