Ogłoszenia

Język polski

Joanna

Jeśli potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy maturanej, bądź ...

Jeśli potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy maturanej, bądź we wszelkiego rodzaju pracach pisemnych, to zgłoś się do mnie! Jestem studentką filologii polskiej na UWr, skończylam liceum o profilu humanistyczny . . .

20 zł
za 60 min

Elżbieta

Witam! Jestem studentką, któta od ponad trzech lat z powodze...

Witam! Jestem studentką, któta od ponad trzech lat z powodzeniem udziela korepetycji z języka polskiego. Pomogę nadrobić i usystematyzować materiał, napiszę pracę na każdy temat, przygotuję do każdego rod . . .

20 zł
za 60 min

Klaudia

Studentka filologii polskiej oferuje pomoc w napisaniu pracy...

Studentka filologii polskiej oferuje pomoc w napisaniu pracy maturalnej na ustny egzamin z języka polskiego. Przygotowanie planu, konspektu, opracowanie literatury przedmiotu i podmiotu. Wgląd w poprzednie prace, z . . .

30 zł
za 60 min

Karolina

„KORKI” JĘZYK POLSKI Witam! Jestem studentką Filologii słowi...

„KORKI” JĘZYK POLSKI Witam! Jestem studentką Filologii słowiańskiej i polskiej oraz Pedagogiki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu z zamiłowaniem do Języka Polskiego!  Chętnie udzielę korepetycji . . .

30 zł
za 60 min

Aleksandra

Szanowni Państwo, Egzamin po gimnazjum to pierwszy ważny spr...

Szanowni Państwo, Egzamin po gimnazjum to pierwszy ważny sprawdzian w życiu Państwa dziecka. Tylko systematyczna praca i trening pomogą mu osiągnąć sukces. Szkolne powtórzenia to często za mało. Oferuję . . .

30 zł
za 60 min

Katarzyna

Udzielam korepetycji od 10 lat. Mam 40 lat. Wymagam dużo od ...

Udzielam korepetycji od 10 lat. Mam 40 lat. Wymagam dużo od siebie i od uczniów. Przygotowuję do testów, matury, prowadzę ucznia w ciągu roku. zadaję pracę domową, przygotowuję dużo materiałów do pracy. . . .

50 zł
za 60 min

Teresa

Nauczycielka z wieloletnim stażem pracy zaprasza na korepet...

Nauczycielka z wieloletnim stażem pracy zaprasza na korepetycje z języka polskiego. Praca z dziećmi i młodzieżą sprawia mi olbrzymią radość, posiadam do niej wiele zapału i nie raz potrafiłam zainteresowa . . .

45 zł
za 60 min

Ewa

Jestem polonistką, ukończyłam Filologię Polską i Klasyczną n...

Jestem polonistką, ukończyłam Filologię Polską i Klasyczną na UAM w Poznaniu. Bardzo chętnie udzielę korepetycji, pomogę w napisaniu prezentacji maturalnej. Miejsce spotkania do uzgodnienia. Zapraszam. . . .

40 zł
za 60 min

Marta

Jestem studentką UG.Od Czterech lat udzielam korepetycji z j...

25 zł
za 60 min

Tamara

Doświadczony nauczyciel i czynny egzaminator skutecznie przy...

Jestem dyplomowanym nauczycielem, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego ( także egzaminatora po szkole podstawowej) i rokrocznie biorę udział w sprawdzaniu matur. . . .

60 zł
za 60 min