Ogłoszenia

Architektura

Piotr

ArchiCAD Artlantis Photoshop profesjonalizm zapewniają inżyn...

ArchiCAD Artlantis Photoshop profesjonalizm zapewniają inżynierowie architekci -nauka od podstaw oraz kontynuacja -indywidualne podejście -pomoc w projektach, zaliczeniach -wykonywanie wizualizacji -wnętrz . . .

30 zł
za 60 min

Marcin

Inqbator Sztuki - kim chcesz być w przyszłości? Prowadzimy ...

Inqbator Sztuki - kim chcesz być w przyszłości? Prowadzimy PEŁNE PRZYGOTOWANIE na Wydział Architektury PP oraz na Uniwersytet Artystyczny. Zapewniamy: Okresowe SYMULACJE EGZAMINÓW wstępnych Niezbędne wykł . . .

25 zł
za 60 min

Nina

Udzielę pomocy w projektowaniu przy użyciu programu AutoCad....

Udzielę pomocy w projektowaniu przy użyciu programu AutoCad. Jestem studentką Architektury i Urbanistyki na 3. roku PK. Pomogę również przy opracowaniu plansz za pomocą PS(photoshop). . . .

20 zł
za 60 min

Oskar

Kurs rysunku architektonicznego!! Gwarantuję odpowiednie prz...

Kurs rysunku architektonicznego!! Gwarantuję odpowiednie przygotowanie do egzaminu na architekturę, kurs prowadzony przez ARCHITEKTA, absolwenta Architektury i Urbanistyki na Wydziale Architektury Politechniki Pozn . . .

25 zł
za 60 min

Ewa

Studentka III roku Architektury i Urbanistyki na Politechnic...

Studentka III roku Architektury i Urbanistyki na Politechnice Śląskiej chętnie udzieli korepetycji, kursu, szkolenia z obsługi programu ArchiCAD (+ ARTLANTIS). Mogę pomóc w nauczaniu tych przedmiotów na poziom . . .

40 zł
za 60 min

Milena

Witam, posiadam doświadczenie zawodowe i w prowadzeniu korep...

30 zł
za 60 min

Piotr

KURS RYSUNKU ŁÓDŹ/ ZDUŃSKA WOLA. www.projektofficyna.pl Zap...

KURS RYSUNKU ŁÓDŹ/ ZDUŃSKA WOLA. www.projektofficyna.pl Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w prowadzonych przez nas zajęciach z rysunku architektonicznego, w Łodzi i Zduńskiej Woli. Mamy kilku . . .

23 zł
za 60 min

Paulina

Jestem absolwentką Wydziału Architektury na Politechnice Poz...

Jestem absolwentką Wydziału Architektury na Politechnice Poznańskiej. Udzielam korepetycji z rysunku dla osób chcących zdawać na Architekturę i nie tylko. Jeśli po prostu kochasz rysować, także dobrze trafi . . .

20 zł
za 60 min

Marzena

Zajęcia indywidualne lub w małych grupach przygotowujące na ...

Zajęcia indywidualne lub w małych grupach przygotowujące na egzamin na ARCHITEKTURĘ. Podstawy takich zagadnień jak: aksonometria, kompozycja, ćwiczenia rozwijające wyobraźnię przestrzenną, perspektywa, pods . . .

25 zł
za 60 min

Anna

Witam, jestem architektem z doświadczeniem w pracy zarówno w...

Witam, jestem architektem z doświadczeniem w pracy zarówno w Polsce jak i za granicą, mam także 7-letnie doświadczenie w pracy na uczelni (zajęcia z rysunku odręcznego i projektowania arch). Prowadzę zajęcia . . .

30 zł
za 60 min