Ogłoszenia

Architektura

Tomek

3ds max, Mental Ray, V-ray, Archicad, Artlantis ...............

3ds max, Mental Ray, V-ray, Archicad, Artlantis ..................................................................................... Korepetycje:.wizualizacje,.urbanistyka,.architektura wnętrz, architektura, ani . . .

39 zł
za 60 min

Wojciech

Gwarancja zdanego egzaminu albo zwrot pieniędzy! Tel.: 609 5...

Gwarancja zdanego egzaminu albo zwrot pieniędzy! Tel.: 609 55 76 76 RYSUNEK dla kandydatów na kierunki: Architektura i Urbanistyka, Architektura Wnętrz, Architektura Krajobrazu. Pierwsze zajęcia GRATIS! Roczny . . .

30 zł
za 60 min

Karol

Kurs obejmuje pełne przygotowanie do egzaminu z rysunku i pr...

Kurs obejmuje pełne przygotowanie do egzaminu z rysunku i projektowania architektonicznego na studia architektoniczne różnego typu. Jestem absolwentem ASP( dyplom z wyróżnieniem i medalem), często współpracuj . . .

25 zł
za 60 min

Anna

Zapraszamy na kurs rysunku odręcznego przygotowujący do egza...

Zapraszamy na kurs rysunku odręcznego przygotowujący do egzaminu wstępnego na Wydział Architektury, ASP i inne szkoły artystyczne. Tylko 60 zł/4 h. Profesjonalni nauczyciele i miła atmosfera umożliwia zdobyci . . .

15 zł
za 60 min

Damian

AutoCAD, wszystkie poziomy, 10 lat doświadczenia w pracy z p...

AutoCAD, wszystkie poziomy, 10 lat doświadczenia w pracy z programem. Wersja Eng. oraz PL. PHOTOSHOP - korki ze składania plansz. 3D Max - modelowanie/rendering/oświetlanie. Projekty z architektury, architektury w . . .

40 zł
za 60 min

Magdalena

Jestem magistrem inżynierem architektem, z zamiłowania ilust...

Jestem magistrem inżynierem architektem, z zamiłowania ilustratorką i grafikiem. Chętnie pomogę w projektach studenckich i wizualizachach. Nauczę także programów komputerowych takich jak autocad, photoshop, r . . .

40 zł
za 60 min

Magdalena

Wtam, jestem absolwentem WA PK, z doświadczeniem w pracy arc...

Wtam, jestem absolwentem WA PK, z doświadczeniem w pracy architekta. Udzielę korepetycji związanych z historią architektury i każdym innym przedmiotem serwowanym przez władze PK(projektowania, budownictwo, rysu . . .

50 zł
za 60 min

Natalia

Jestem absolwentką katowickiej Akademii Sztuk Pięknych (kier...

Jestem absolwentką katowickiej Akademii Sztuk Pięknych (kierunek grafika warsztatowa). Udzielam lekcji rysunku i malarstwa, zarówno dla poczatkujących, jak i dla osób przygotowujących się do egzaminu na studia . . .

30 zł
za 60 min

Joanna

Kurs dla osób zainteresowanych studiami na Wydziale architek...

Kurs dla osób zainteresowanych studiami na Wydziale architektury lub w uczelniach artystycznych. Prowadzenie zajęć przez kadrę po ASP i wydz. architektury w Łodzi. Kurs obejmuje naukę rysunku architektonicznego . . .

20 zł
za 60 min

Gosia

Profesjonalny kurs Rysunku, Malarstwa i Kompozycji przygotow...

Profesjonalny kurs Rysunku, Malarstwa i Kompozycji przygotowujący do egzaminów wstępnych na uczelnie plastyczne, architekturę i urbanistykę, projektowanie krajobrazu i kerunki pokrewne. - lekcje rysunku odręczn . . .

25 zł
za 60 min