Ogłoszenia

Architektura

Janusz

Jestem zawodowym Grafikiem i Technikiem Informatyki. Korep...

Jestem zawodowym Grafikiem i Technikiem Informatyki. Korepetycje i pomoc prace zaliczenia od podstawowego do bardzo zaawansowanego poziomu w następujących programach: Archicad. 3d max. After effect. Corel. Photo . . .

29 zł
za 60 min

Dorota

Oferuję przygotowanie do egzaminu z rysunku odręcznego na ki...

Oferuję przygotowanie do egzaminu z rysunku odręcznego na kierunku Architektura i Urbanistyka PK . . .

40 zł
za 60 min

Joanna

Profesjonalne i skuteczne przygotowanie do egzaminów na ucze...

Profesjonalne i skuteczne przygotowanie do egzaminów na uczelnie artystyczne pod okiem kadry po ASP i wydz. architektury w Łodzi ( wtorek i piątek 17.00 - 20.00 ) propozycja dla pasjonatów: profesjonalne zajęcia . . .

20 zł
za 60 min

Michał

Witam Udzielam korepetycji z rysunku dla kandydatów na arch...

Witam Udzielam korepetycji z rysunku dla kandydatów na architekturę. Rysujemy tematy egzaminacyjne - martwa natura, rysunek z wyobraźni, podstawy geometrii wykreślnej. Pozdrawiam Michał . . .

70 zł
za 60 min

Jacek

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej ora...

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej oraz absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu zapraszają na zajęcia przygotowawcze do egzaminów wstępnych na architekturę na Politechnice Pozna . . .

20 zł
za 60 min

SzkoŁa

LEKCJE ARCHITEKTURY. NAJLEPSZA SZKOŁA W POLSCE! DZIĘKI NAM D...

LEKCJE ARCHITEKTURY. NAJLEPSZA SZKOŁA W POLSCE! DZIĘKI NAM DOSTANIESZ SIĘ NA STUDIA! Kursy na architekturę i wyższe uczelnie artystyczne: architektura, rysunek, malarstwo, design, projektowanie ubioru, scenogra . . .

50 zł
za 60 min

Ewelina

WAKACYJNY PLENEROWY kurs rysunku odręcznego. Zajęcia będą od...

WAKACYJNY PLENEROWY kurs rysunku odręcznego. Zajęcia będą odbywać się 3 razy w tygodniu w miesiącu sierpniu. Kurs przygotowuje do egzaminów wstępnych z rysunku na wydział architektury m.in na Politechnice K . . .

15 zł
za 60 min

Kamil

Witam, jestem studentem (inzynierem) Architektury i urbanist...

Witam, jestem studentem (inzynierem) Architektury i urbanistyki. Udzielam korepetycji z AutoCADa 2D i 3D. Posiadam certyfikaty ukonczenia kursow i doswiadczenie w sprawach korepetycji. Zawsze pokazuje najprostsza dro . . .

35 zł
za 60 min

Monika

Witam! Jestem absolwentką Wydziału Architektury PP w Poznani...

Witam! Jestem absolwentką Wydziału Architektury PP w Poznaniu. Prowadzę od 4 lat zajęcia, na których uczę podstaw i zasad rysunku. Chętnie pomogę w stawianiu pierwszych kroków jak również kontynuacji przyg . . .

20 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Architektura!!! Solidnie i kompleksowo. Pomoc przy redagowan...

Architektura!!! Solidnie i kompleksowo. Pomoc przy redagowaniu tekstów, tworzeniu projektów i doborze literatury. Cena już od 25 zł. . . .

25 zł
za 60 min