Ogłoszenia

Język polski

Marta

Jestem studentką UG.Od Czterech lat udzielam korepetycji z j...

25 zł
za 60 min

Tamara

Doświadczony nauczyciel i czynny egzaminator skutecznie przy...

Jestem dyplomowanym nauczycielem, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego ( także egzaminatora po szkole podstawowej) i rokrocznie biorę udział w sprawdzaniu matur. . . .

60 zł
za 60 min

Marta

Magister filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego udzie...

Magister filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego udzieli korepetycji z języka polskiego. Przygotuje do sprawdzianów, egzaminów i matury (również prezentacje maturalne). W przystępny sposób nauczy pisania . . .

60 zł
za 60 min

Gosia

Witam, jestem 24-letnią absolwentką filologii polskiej na Un...

Witam, jestem 24-letnią absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Pomogę w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego i matury, pisaniu prac, bieżącym odrabianiu lekcji. Gwarantuję bezstresową mi . . .

30 zł
za 60 min

Hubert

Zapraszam na korepetycje z języka polskiego. Swój target upa...

Zapraszam na korepetycje z języka polskiego. Swój target upatruję w licealistach, ale zapraszam również uczniów innych szkół. Preferuję tematy związane z literaturą. Oferuję również pisanie prac, w tym . . .

40 zł
za 60 min

Eliza

Mogę również pomóc w nauce języka angielskiego....

Mogę również pomóc w nauce języka angielskiego. . . .

20 zł
za 60 min

Katarzyna

Jestem absolwentką Filologii Polskiej, mam dobre podejście d...

Jestem absolwentką Filologii Polskiej, mam dobre podejście do dzieci i świetnie mi się z nimi współpracuje. Najczęściej współpracuję z czwarto- i piątoklasistami. Chcę w prosty i przystępny sposób wyja . . .

30 zł
za 60 min

Justyna

Masz problem z językiem polskim? Dobrze trafiłaś/eś. Udziela...

Masz problem z językiem polskim? Dobrze trafiłaś/eś. Udzielam korepetycji, pomagam w odrabianiu zadań domowych. W krótkim czasie sprawie, że oceny osiągane przez Ciebie będą znacznie bardziej satysfakcjonuj . . .

20 zł
za 60 min

Dagmara

Język polski jeszcze nigdy nie był tak łatwy! Ze mną na pewn...

Język polski jeszcze nigdy nie był tak łatwy! Ze mną na pewno się o tym przekonasz. Jestem studentką ostatniego roku dziennikarstwa oraz psychologii. Lubię uczyć, jestem opanowana, cierpliwa oraz sumienna, a . . .

35 zł
za 60 min

Maja

Pogotowie z polskiego - profesjonalne korepetycje z języka p...

Pogotowie z polskiego - profesjonalne korepetycje z języka polskiego. Zajęcia prowadzi korepetytorka z wykształceniem magisterskim. Spotkania z uczniami przebiegają w przyjaznej i pełnej zaufania atmosferze. Pom . . .

39 zł
za 60 min