Ogłoszenia

Język polski

Tomasz

Nazywam się Tomasz Klonowski i jestem studentem polonistyki ...

Nazywam się Tomasz Klonowski i jestem studentem polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam certyfikat z języka angielskiego i od czterech lat współpracuje z wydawnictwem K. E. Liber w charakterze korektor . . .

35 zł
za 60 min

Paulina

Uwielbiam język polski i historię, mogę również w ciekawy sp...

Uwielbiam język polski i historię, mogę również w ciekawy sposób pomóc w innych przedmiotach humanistycznych a także w języku angielskim czy nauczyć podstaw szwedzkiego. . . .

50 zł
za 60 min

Dorota

Korepetytor z doświadczeniem . Wszystkie poziomy nauczania. ...

Korepetytor z doświadczeniem . Wszystkie poziomy nauczania. Oferuję:przygotowanie do matury(poziom podstawowy)ustnej i pisemnej, przygotowanie do klasówek, egzaminów i zaliczeń, odrabianie prac domowych oraz nad . . .

30 zł
za 60 min

Aneta

Tanio i solidnie!Korepetycje z j.polskiego:wypracowania, pre...

Tanio i solidnie!Korepetycje z j.polskiego:wypracowania, prezentacje, przygotowanie do egzaminów i matury,pomoc w odrabianiu prac domowych etc. . . .

50 zł
za 60 min

Beata

Solidne przygotowanie do egzaminów: maturalnego (na poziomie...

Solidne przygotowanie do egzaminów: maturalnego (na poziomie podstawowym i rozszerzonym) oraz ósmoklasisty. Uczę w liceum, mam uprawnienia egzaminatora. Poznań- Rataje, Starołęka . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Nauczycielka języka polskiego udzieli korepetycji, pomoże od...

Nauczycielka języka polskiego udzieli korepetycji, pomoże odrobić lekcje, przygotować się do matury.Pomoc w nauce historii i wiedzy o społeczeństwie . . .

50 zł
za 60 min

Kkkkkkk

Z polskiego na nasze i z naszego na polski – lekcje, matura,...

Z polskiego na nasze i z naszego na polski – lekcje, matura, egzaminy!!! Zapraszam na profesjonalne, przystępne i ciekawe korepetycje z języka polskiego uczniów liceum, gimnazjum i szkoły podstawowej, którzy . . .

40 zł
za 60 min

Kamila

Terapia dysleksji skierowana jest do dzieci z tzw. grupy „ry...

Terapia dysleksji skierowana jest do dzieci z tzw. grupy „ryzyka dysleksji” (wiek przedszkolny i wczesnoszkolny) oraz dzieci ze zdiagnozowaną dysleksją, bądź wyraźnymi trudnościami związanymi z czytaniem, . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Jestem aktywną zawodowo nauczycielką, a także doktorantką na...

Jestem aktywną zawodowo nauczycielką, a także doktorantką na Wydziale Polonistyki UW. Od ośmiu lat skutecznie przygotowuję do części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego oraz do ustnej i pisemnej egzaminu ma . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Pomoc przy pisaniu prezentacji maturalnej, dowolny temat, sz...

Pomoc przy pisaniu prezentacji maturalnej, dowolny temat, szybko, profesjonalnie. . . .

30 zł
za 60 min