Ogłoszenia

Język polski

Paulina

Pisanie prac: maturalnych, licencjackich, magisterskich. Zak...

Pisanie prac: maturalnych, licencjackich, magisterskich. Zakres: filologia polska, filologia angielska, pedagogika. Cena do uzgodnienia, uzależniona od profilu pracy oraz wytycznych promotora. E – mail: nazgul347@ . . .

35 zł
za 60 min

Iza

Jestem absolwentką Filologii Polskiej UWr oraz Kolegium Nauc...

Jestem absolwentką Filologii Polskiej UWr oraz Kolegium Nauczycielskiego z kierunkiem terapia pedagogiczna.Jestem otwarta i komunikatywna.Pomogę zarówno przy bieżących problemach z przedmiotem jak i dobrze przyg . . .

25 zł
za 60 min

Maja

Studentka prawa i stosunków międzynarodowych udzieli korepet...

Studentka prawa i stosunków międzynarodowych udzieli korepetycji z języka polskiego. Posiadam materiały dodatkowe, jestem cierpliwa i umiem tłumaczyć. Korepetycji udzielam od trzech lat. Przygotowuję do matury . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Absolwentka filologii polskiej udzieli korepetycji z języka ...

Absolwentka filologii polskiej udzieli korepetycji z języka polskiego na wszystkich poziomach edukacyjnych. Oferuję przygotowanie do egzaminów, poprawek, pisanie wypracowań, pomoc w odrabianiu prac domowych, uzup . . .

40 zł
za 60 min

Kasia

Studentka rehabilitacji chętnie pomoże w przygotowaniach do ...

Studentka rehabilitacji chętnie pomoże w przygotowaniach do egzaminów,zaliczeń i MATURY z polskiego. Dobre referencje !!!606-421-940 . . .

30 zł
za 60 min

Karolina

Jestem nauczycielem mianowanym z kilkuletnim doświadczeniem....

Jestem nauczycielem mianowanym z kilkuletnim doświadczeniem.Przygotowuję uczniów do egzaminu gimnazjalnego oraz sprawdzianu po klasie szóstej, pomagam w odrabianiu prac domowych i przygotowaniu do sprawdzianów.C . . .

25 zł
za 60 min

Piotrek

Jestem studentem piątego roku Międzywydziałowych Indywidualn...

Jestem studentem piątego roku Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na UW (MISH). Legitymuję się dyplomami licencjackimi z kulturoznawstwa (Wydział Polonistyki) i historii sztuki. Jestem la . . .

50 zł
za 60 min

Monika

Zapewniam materiały dydaktyczne i miłą atmosferę. Zapraszam ...

Zapewniam materiały dydaktyczne i miłą atmosferę. Zapraszam :)(szczególnie, jeśli sobie nie radzisz albo to, co proponuje szkoła Ci nie wystarcza) . . .

35 zł
za 60 min

Monika

Napiszę każdą pracę z języka polskiego - wypracowania, rozpr...

Napiszę każdą pracę z języka polskiego - wypracowania, rozprawki, artykuły... Liceum, gimnazjum, podstawówka. Sama jestem po klasie humanistycznej a z wypracowań zawsze zbierałam 5 ;] 30zł/praca . . .

30 zł
za 60 min

Kokko

Drodzy podstawówkowicze, gimnazjaliści i licealiści, chcemy...

Drodzy podstawówkowicze, gimnazjaliści i licealiści, chcemy Wam pokazać, że wiedza humanistyczna to coś, co przydaje się w życiu codziennym. Wszak sztuką jest napisanie kartki z wakacji (dobrze czytacie, po . . .

60 zł
za 60 min