Ogłoszenia

Język polski

Basia

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Jagie...

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim (specjalność nauczycielska). Mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Oferuję pomoc w nauce: szkoła podstawowa i gimnazjum- p . . .

25 zł
za 60 min

Anna

Mam tytuł magistra filologii polskiej i logopedii. Ukończyła...

Mam tytuł magistra filologii polskiej i logopedii. Ukończyłam studia dzienne na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie pracuję w publicznej szkole podstawowej. Odbyłam praktyki z zakresu nauczania języka polskie . . .

70 zł
za 60 min

Aleksandra

Udzielę korepetycji z języka polskiego. Przygotowanie do mat...

Udzielę korepetycji z języka polskiego. Przygotowanie do matury, klasówek, testów itd. Systematyzacja materiału. Nauka pisania i czytania. Pomoc doraźna i stała. . . .

35 zł
za 60 min

Paulina

Jestem studentka trzeciego roku filologii polskiej. Kształcę...

Jestem studentka trzeciego roku filologii polskiej. Kształcę się na kierunku nauczycielskim i edytorskim. Posiadam umiejętności z zakresu pracy z uczniami szkoły podstawowej i gimnazjum. Podejmuję się stałej . . .

20 zł
za 60 min

Anna

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Jagie...

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim (specjalność nauczycielska). Aktualnie uczę języka polskiego w szkole średniej, mam jednak także doswiadczenie w pracy w szkole podstawowej . . .

35 zł
za 60 min

Ewa

Wszystkie poziomy - skutecznie! Także egzaminy, konkursy i o...

Wszystkie poziomy - skutecznie! Także egzaminy, konkursy i olimpiady. Cena maleje w miarę zaangażowania ucznia! . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Absolwentka filologii polskiej (ukończone specjalizacje: edy...

Absolwentka filologii polskiej (ukończone specjalizacje: edytorska, pedagogiczna), oraz filozofii i etyki, nauczycielka liceum, udzieli korepetycji z języka polskiego na wszystkich poziomach nauczania: szkoła pods . . .

40 zł
za 60 min

Karolina

Witam, jestem absolwentką polonistyki. Pracuję jako nauczyci...

Witam, jestem absolwentką polonistyki. Pracuję jako nauczyciel języka polskiego. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie języka, literatury itp.- Ty lub Twoje dziecko - czekam na maila, telefon. Cena za godzinę 20 . . .

20 zł
za 60 min

Ewelina

cena za 60 minut w przypadku Gdyni - 25 zł ;)...

cena za 60 minut w przypadku Gdyni - 25 zł ;) . . .

20 zł
za 60 min

Paulina

Absolwentka filologii polskiej (specjalizacji nauczycielskie...

Absolwentka filologii polskiej (specjalizacji nauczycielskiej) Uniwersytetu Pedagogicznego udzieli korepetycji z języka polskiego na każdym poziomie nauczania (podstawówka, gimnazjum, liceum). Kilka słów o mnie . . .

50 zł
za 60 min