Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Tytus

Rozwiń swój talent!

Witaj, Chcesz dostać się do szkoły artystycznej? Marzą Ci się studia na ASP? A może zamierzasz poszerzyć edukację swojego dziecka albo po prostu pragniesz odkryć lub rozwinąć własny talent? Zapraszam d . . .

75 zł
za 60 min

Ewa

Moda, projektowanie mody, rysunek żurnalowy, stylizacja

Jestem absolwentką  wydziału Projektowania Mody Akademii Sztuk Pięknych, a także wykładowcą tego przedmiotu w wyższych szkołach artystycznych. Jeśli chcesz w przyszłości zostać projektantem czy sty . . .

80 zł
za 60 min

Krzysztof

KRESKA - Pracownia Twórcza

Jesteśmy grupą czynnie działających architektów w branży architektoniczo - budowlanej  JKJ STUDIO , ponadto o d kilkunastu lat zajmujemy się nauczaniem przygotowawczym pod egzaminy na studia o profilu A . . .

15 zł
za 60 min

Krzysztof

KRESKA kids - Pracownia Twórcza

Wierzymy, że plastyka, twórczość i kreatywne myślenie w największym stopniu wzbogacają osobowość dziecka. Rozwijają wyobraźnię, zdolności motoryczne oraz pozwalają wyładować emocje. Plastyka to nie . . .

24 zł
za 60 min

Monika

Kurs Rysunku i Malarstwa

Kurs prowadzony jest przez artystów, wykładowców akademickich z tytułem doktora sztuki. Zajęcia w małych i kameralnych grupach z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika. Kurs obejmuje następu . . .

250 zł
za miesiąc

Patrycja

Lekcje rysunku i malarstwa

Jestem absolwentką Politechniki Lubelskiej na kierunku Informatyki, a także Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. C. K. Norwida w Lublinie. Posiadam wiedzę w zakresie nauk ścisłych, ale również . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Zajęcia z rysunku, malarstwa, technik graficznych

Cześć, jestem studentką pierwszego roku grafiki warsztatowej na UAPie i bardzo chętnie podjęłabym się pracy z dziećmi w celu nauki malarstwa, rysunku czy innych ciekawych technik plastycznych dopasowanych d . . .

50 zł
za 90 min

Łukasz

Kurs rysunku odręcznego i malarstwa w Rzeszowie dla kandydatów na studia architektoniczne i plastyczne.

Kurs rysunku | Zapisy na rok 2019/20 ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA Z RYSUNKU I MALARSTWA DO NASZEGO STUDIA. Prowadzimy studio otwarte. Z każdym indywidualnie ustalamy częstotliwość (można przychodzić parę razy) i . . .

300 zł
za miesiąc

Weronika

Lekcje rysunku i malarstwa

W SKRÓCIE - otwarta forma - po 2 lub 3 godz. - rysunek lub malarstwo (zamiennie) - dzieci, młodzież lub dorośli https://www.instagram.com/the_linear_girl/ Forma zajęć będzie się zmieniać, . . .

35 zł
za 60 min

Sebastian

Nauka rysunku architektonicznego, artystycznego, ilustracji i grafiki. Rysunek karykaturalny i komiksowy.

Oferuję kompleksową naukę przed studiami na ASP, Architekturą lub dla przyjemności. Jestem doświadczonym ilustratorem, aktualnie działam przy produkcji serialu animowanego. Eksperymentuję z malarstwem. Przyj . . .

50 zł
za 60 min