Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Tytus

Rozwiń swój talent!

Witaj, Chcesz dostać się do szkoły artystycznej? Marzą Ci się studia na ASP? A może zamierzasz poszerzyć edukację swojego dziecka albo po prostu pragniesz odkryć lub rozwinąć własny talent? Zapraszam d . . .

75 zł
za 60 min

Marta

Zajęcia plastyczne ON-LINE , rysunek, malarstwo, architektura

DZIEDZINY : malarstwo, rzeźba, rysunek, batik, projektowanie, film, historia sztuki, kolaż, inne TERMINY : do uzgodnienia CENA : 50 zł/60 min Zajęcia i konsultacje dostępne również w w . . .

50 zł
za 60 min

Marta

Zajęcia plastyczne ON-LINE , rysunek, malarstwo, architektura

DZIEDZINY : malarstwo, rzeźba, rysunek, batik, projektowanie, film, historia sztuki, kolaż, inne TERMINY : do uzgodnienia CENA : 50 zł/60 min PRZYKŁADOWE TEMATY/ ZAGADNIENIA: - . . .

50 zł
za 60 min

Andrzej

INDYWIDUALNE LEKCJE RYSUNKU PROWADZONE NA ŻYWO PRZEZ INTERNET

Ponieważ w tej chwili nauka w tradycyjny sposób, w mojej pracowni, nie jest możliwa,  pomogę Ci przygotować się na studia artystyczne na indywidualnych lekcjach prowadzonych przez internet.  Podcza . . .

60 zł
za 60 min

Maxim

Korepetycje z rysunku odręcznego

Cześć, Nazywam się Maxim, Aktualnie kończe licencjat z rzeźby na Poznańskim UAP-ie Chętnie podziele się wiedzą nabytą przez lata edukacji arytystycznej (Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni Orłowie, A . . .

60 zł
za 60 min

Ewa

Moda, projektowanie mody, rysunek żurnalowy, stylizacja

Jestem absolwentką  wydziału Projektowania Mody Akademii Sztuk Pięknych, a także wykładowcą tego przedmiotu w wyższych szkołach artystycznych. Jeśli chcesz w przyszłości zostać projektantem czy sty . . .

80 zł
za 60 min

Katarzyna

Twórz i Kreuj! Korepetycje z grafiki, malarstwa lub/i rysunku!

Dzień dobry, nazywam się Katarzyna Kwiatkowska i jestem magistrem sztuki (po łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, Grafika Artystyczna), ale na swoim koncie mam też podyplomowe studia z Arteterapii z elementami&nb . . .

60 zł
za 60 min

Marta

Spersonalizowane zajęcia artystyczne

Jestem studentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, na kierunku Grafika Projektowa. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, jako certyfikowany wychowawca kolonijny.  Oferuję dojazd do uczni . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Prywatne lekcje rysunku

Witam, Jestem uczennicą 6-letniej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych.  Oferuję prywatne lekcje rysunku do osób w wieku szkolnym. Jestem bardzo elastyczna, jeśli chodzi o przebieg . . .

40 zł
za 60 min

Sebastian

Nauka rysunku architektonicznego, artystycznego, ilustracji i grafiki. Rysunek karykaturalny i komiksowy.

Oferuję kompleksową naukę przed studiami na ASP, Architekturą lub dla przyjemności. Jestem doświadczonym ilustratorem, aktualnie działam przy produkcji serialu animowanego. Eksperymentuję z malarstwem. Przyj . . .

50 zł
za 60 min