Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Marek

Kurs malarstwa sztalugowego

Malarstwo sztalugowe to zajęcia malarskie dla pasjonatów pod okiem dyplomowanego artysty malarza z wieloletnim doświadczeniem - ponad 17 lat doświadczenia jako nauczyciel akademicki . Zapoznasz się tu z malar . . .

120 zł
za miesiąc

Katarzyna

Rysunek/malarstwo, projektowanie

Udzielę lekcji malarstwa i rysunku. Przygotuję na egzaminy wstępne do Liceum Plastycznego oraz na ASP. Poprowadzę również zajęcia dla małych, młodych twórców chcących rozwijać swoją pasję. Moje zaję . . .

70 zł
za 60 min

Maksymilian

Uczę rysowania i malowania, online bądź we Wrocławiu

Uczę rysowania i malowania, online bądź we Wrocławiu. Jestem absolwentem liceum plastycznego i studiuję rzeźbę na ASP, jeździłem na ogólnopolskie plenery z malarstwa i rysunku. Jestem wielkim pasjonatem sz . . .

50 zł
za 60 min

Kasia

Lekcje rysunku i malarstwa

Udzielam lekcji z rysunku i malarstwa na terenie Krakowa. Zarówno młodsze jak i starsze osoby :) . . .

60 zł
za 60 min

Tytus

Rozwiń swój talent!

Witaj, Chcesz dostać się do szkoły artystycznej? Marzą Ci się studia na ASP? A może zamierzasz poszerzyć edukację swojego dziecka albo po prostu pragniesz odkryć lub rozwinąć własny talent? Zapraszam d . . .

75 zł
za 60 min

Sara

zajęcia z malarstwa/rysunku/grafiki

Cześć, interesujesz się malarstwem, rysunkiem czy grafiką (komputerową jak i warsztatową).  Mogę przestawić ci i pomóc opanować; kolory w malarstwie, kompozycje w rysunku, programy takie jak pchotosho . . .

35 zł
za 60 min

Julita

Lekcje rysunku i malarstwa

"Szkoła Artystyczna Lautrec"  ogłasza nabór na zajęcia z lekcji rysunku i malarstwa dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  Nasze zajęcia obejmują:  rysunek (ołówek, węgiel), pastele, mal . . .

75 zł
za 90 min

Katarzyna

Lekcje Malarstwa i Rysunku, przygotowanie do ASP, zajęcia z dziećmi

Cześć, Jestem absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych w Toruniu. Chętnie pomogę Ci w przygotwaniu teczki do szkoły artystycznej, Moi "uczniowie" aktualnie realizują swoje pasje m.in na Unwersytecie Artystycz . . .

45 zł
za 60 min

Nadiia

Artystka, ikonografka, nauczycielka. Uczę malarstwa, rysunku, kompozycji, nauki o kolorach, pisania ikon.

Od ponad 20 lat pracuję jako artystka i nauczycielka rysunku i malarstwa. Jako artystka zorganizowałam 10 wystaw osobistych. Pracuję w różnych technikach malarskich: akryl, tempera, olej, akwarela, pastel, graf . . .

70 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje z Rysunku i Malarstwa dla każdego. Przygotowuję również na egzaminy!

Moja metoda nauczania to wiedza teoretyczna ale przedewszystkim praktyka i jeszcze raz praktyka. Opieram swoje zajecia na zdobywaniu wiedzy teoretycznej, wykonywaniu prac/ćwiczeń podczas spotkań oraz zadawaniu . . .

60 zł
za 60 min