Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Tytus

Rozwiń swój talent!

Witaj, Chcesz dostać się do szkoły artystycznej? Marzą Ci się studia na ASP? A może zamierzasz poszerzyć edukację swojego dziecka albo po prostu pragniesz odkryć lub rozwinąć własny talent? Zapraszam d . . .

75 zł
za 60 min

Inga

Zajęcia ONLINE z Rysunku i Malarstwa

Witam ☺ Zapraszam na zajęcia Online z Rysunku. Jeśli nie możesz rozwijać swój artystycznej pasji z różnych powodów.Nie czekaj, tylko zgłoś sie do mnie. Pierwsze zajęcia są darmowe, wiec war . . .

50 zł
za 60 min

Edyta

Zajęcia z malarstwa i rysunki

Jestem absolwetnką Liceum Plastycznego z 4 letnim doświadczeniem w malarstwie i rysunku. Oferuję lekcje, na których nauczę jak patrzeć by zrozumieć zasady malarstwa, pokażę techniki malarskie, wykonam korekt . . .

40 zł
za 60 min

Konrad

Rysunek i malarstwo

Zajęcia z rysunku i malarstwa na Ursynowie dla młodzieży pragnącej przygotować się do egzaminu na wyższe uczelnie artystyczne oraz liceów plastycznych, a także dla młodzieży i dorosłych, którzy c . . .

25 zł
za 60 min

Zuzanna

Rysunek dla początkujących - rozwiń umiejętności i kreatywność!

Cześć! Oferuję lekcje rysunku dla dzieci i młodzieży. Nauka od podstaw, bryła, perspektywa, kompozycja, trójpodział, złoty podział, ołówek, kolor. Pomogę w wylaniu swojej wizji na papier. Jestem młodą . . .

35 zł
za 60 min

Kasia

Lekcje rysunku i malarstwa

Udzielam lekcji z rysunku i malarstwa na terenie Krakowa. Zarówno młodsze jak i starsze osoby :) . . .

60 zł
za 60 min

Marta

Zajęcia plastyczne ON-LINE , rysunek, malarstwo, architektura

DZIEDZINY : malarstwo, rzeźba, rysunek, batik, projektowanie, film, historia sztuki, kolaż, inne TERMINY : do uzgodnienia CENA : 50 zł/60 min Zajęcia i konsultacje dostępne również w w . . .

50 zł
za 60 min

Marta

Zajęcia plastyczne ON-LINE , rysunek, malarstwo, architektura

DZIEDZINY : malarstwo, rzeźba, rysunek, batik, projektowanie, film, historia sztuki, kolaż, inne TERMINY : do uzgodnienia CENA : 50 zł/60 min PRZYKŁADOWE TEMATY/ ZAGADNIENIA: - . . .

50 zł
za 60 min

Andrzej

INDYWIDUALNE LEKCJE RYSUNKU PROWADZONE NA ŻYWO PRZEZ INTERNET

Ponieważ w tej chwili nauka w tradycyjny sposób, w mojej pracowni, nie jest możliwa,  pomogę Ci przygotować się na studia artystyczne na indywidualnych lekcjach prowadzonych przez internet.  Podcza . . .

60 zł
za 60 min

Maxim

Korepetycje z rysunku odręcznego

Cześć, Nazywam się Maxim, Aktualnie kończe licencjat z rzeźby na Poznańskim UAP-ie Chętnie podziele się wiedzą nabytą przez lata edukacji arytystycznej (Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni Orłowie, A . . .

60 zł
za 60 min