Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Katarzyna

Rysunek/malarstwo, projektowanie

Udzielę lekcji malarstwa i rysunku. Przygotuję na egzaminy wstępne do Liceum Plastycznego oraz na ASP. Poprowadzę również zajęcia dla małych, młodych twórców chcących rozwijać swoją pasję. Moje zaję . . .

60 zł
za 60 min

Maksymilian

Uczę rysowania i malowania, online bądź we Wrocławiu

Uczę rysowania i malowania, online bądź we Wrocławiu. Jestem absolwentem liceum plastycznego i studiuję rzeźbę na ASP, jeździłem na ogólnopolskie plenery z malarstwa i rysunku. Jestem wielkim pasjonatem sz . . .

50 zł
za 60 min

Kasia

Lekcje rysunku i malarstwa

Udzielam lekcji z rysunku i malarstwa na terenie Krakowa. Zarówno młodsze jak i starsze osoby :) . . .

60 zł
za 60 min

Tytus

Rozwiń swój talent!

Witaj, Chcesz dostać się do szkoły artystycznej? Marzą Ci się studia na ASP? A może zamierzasz poszerzyć edukację swojego dziecka albo po prostu pragniesz odkryć lub rozwinąć własny talent? Zapraszam d . . .

75 zł
za 60 min

Karolina

Kurs z rysunku i malarstwa tradycyjnego lub cyfrowego (online/ Wrocław)

OTWARTE ZAPISY NA WAKACYJNY PRZYŚPIESZONY KURS RYSUNKU Cześć! Zapraszam na indywidualne zajęcia z podstaw rysunku i malarstwa w wakacje i ferie oraz podczas roku szkolnego. Jestem studentką Grafiki na wro . . .

30 zł
za 60 min

Agata

Nauka haftowania

Jestem studentką Konserwacji i Restauracji Tkaniny Zabytkowej i chętnie nauczę sztuki haftowania. Jeśli chcesz rozpocząć swoja przygodę z haftowaniem (muliną) lub jesteś początkujący/ średniozaawansowany . . .

70 zł
za 60 min

Monika

Lekcje z rysunku i malarstwa

Szukasz kameralnych lekcji rysunku i malarstwa? Zapraszam do mojej pracowni we Wrocławiu na Tamce.  Jestem artysta plastykiem , zajmuje się malarstwem, jak również posiadam wieloletnie doświadczenie w . . .

80 zł
za 60 min

Nauka rysunku

Jako student grafiki chętnie nauczę rysunku od podstaw, bazując na doświadczeniu nabytym na uczelni.  . . .

50 zł
za 60 min

Karina

Udzielam korepetycji z rysunku, rysunku technicznego i malarstwa na różnych poziomach

Jestem studentką Politechniki Lubelskiej na kierunku Architektura. Skończyłam liceum architektoniczne,  chodziłam do szkół rysunku i malarstwa jeszcze będąc w podstawówce. Podczas tych lat nauczyłam s . . .

25 zł
za 60 min

Michał

Rysunek - Nauka / Korepetycje / Kurs

Poprowadzę cykliczne zajęcia z rysunku, bądź pojedyncze lekcje/korekty. Nauczę sprawnego posługiwania się perspektywą, planowania kompozycji, nadawania waloru estetycznego pracy, cieniowania i wielu innych p . . .

90 zł
za 90 min