Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Krzysztof

KRESKA - Pracownia Twórcza

Jesteśmy grupą czynnie działających architektów w branży architektoniczo - budowlanej  JKJ STUDIO , ponadto o d kilkunastu lat zajmujemy się nauczaniem przygotowawczym pod egzaminy na studia o profilu A . . .

15 zł
za 60 min

Krzysztof

KRESKA kids - Pracownia Twórcza

Wierzymy, że plastyka, twórczość i kreatywne myślenie w największym stopniu wzbogacają osobowość dziecka. Rozwijają wyobraźnię, zdolności motoryczne oraz pozwalają wyładować emocje. Plastyka to nie . . .

24 zł
za 60 min

Monika

Kurs Rysunku i Malarstwa

Kurs prowadzony jest przez artystów, wykładowców akademickich z tytułem doktora sztuki. Zajęcia w małych i kameralnych grupach z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika. Kurs obejmuje następu . . .

250 zł
za miesiąc

Patrycja

Lekcje rysunku i malarstwa

Jestem absolwentką Politechniki Lubelskiej na kierunku Informatyki, a także Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. C. K. Norwida w Lublinie. Posiadam wiedzę w zakresie nauk ścisłych, ale również . . .

40 zł
za 60 min

Łukasz

Kurs rysunku odręcznego i malarstwa w Rzeszowie dla kandydatów na studia architektoniczne i plastyczne.

Kurs rysunku | Zapisy na rok 2019/20 ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA Z RYSUNKU I MALARSTWA DO NASZEGO STUDIA. Prowadzimy studio otwarte. Z każdym indywidualnie ustalamy częstotliwość (można przychodzić parę razy) i . . .

300 zł
za miesiąc