Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Maksymilian

Uczę rysowania i malowania, online bądź we Wrocławiu

Uczę rysowania i malowania, online bądź we Wrocławiu. Jestem absolwentem liceum plastycznego i studiuję rzeźbę na ASP, jeździłem na ogólnopolskie plenery z malarstwa i rysunku. Jestem wielkim pasjonatem sz . . .

40 zł
za 60 min

Kasia

Lekcje rysunku i malarstwa

Udzielam lekcji z rysunku i malarstwa na terenie Krakowa. Zarówno młodsze jak i starsze osoby :) . . .

60 zł
za 60 min

Tytus

Rozwiń swój talent!

Witaj, Chcesz dostać się do szkoły artystycznej? Marzą Ci się studia na ASP? A może zamierzasz poszerzyć edukację swojego dziecka albo po prostu pragniesz odkryć lub rozwinąć własny talent? Zapraszam d . . .

75 zł
za 60 min

Daria

Zajęcia/korepetycje z malarstwa, Łódź

60 zł
za 60 min

Agnieszka

Indywidualne lekcje z kompozycji, rysunku i malarstwa w pracowni artysty

Witam, zapraszam od stycznia 2022 do swojej pracowni w Łodzi (Stoki) na indywidualne lekcje z kompozycji, rysunku i malarstwa. Od ponad 30 lat jestem artystą malarzem, grafikiem i fotografem (www.agstudio.net). Os . . .

60 zł
za 60 min

Maja

Obudź swoją kreatywność

Chętnie pomogę zrozumieć jak wykorzystać wiele technik z dziedzin sztuk plastycznych. Pomogę profesjonalnie przygotować teczkę na akademię bądź wydłubię pokłady kreatywności pokazane przez ‘bazgroły . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Lekcje malarstwa i rysunku

Serdecznie zapraszam na indywidualne lub grupowe zajęcia z rysunku i malarstwa. Warsztaty kieruje głównie dla młodszych twórców, którzy rozpoczynają swoją przygodę artystyczną, ale zapraszam również oso . . .

30 zł
za 60 min

Weronika

Chętnie poprowadzę korepetycje z malarstwa oraz rysunku.

Mam na imię Weronika i jestem Magistrem Sztuk Pięknych. Z chęcią poprowadzę zajęcia wszystkim zainteresowanym doskonaleniem swoich umiejętności z zakresu rysunku oraz malarstwa, a także tym, którzy swoją . . .

100 zł
za 60 min

Wiktoria

Rysunek i malarstwo

45 zł
za 60 min

Pola

Zajęcia z rysunku sztalugowego

Cześć :) Chętnie poprowadzę zajęcia z rysunku martwej natury na sztaludze dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Nauczę podstaw kompozycji, wytłumaczę jak uchwycić prawidłowe proporcje na p . . .

40 zł
za 90 min