Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Michał

Rysunek - Nauka / Korepetycje / Kurs

Poprowadzę cykliczne zajęcia z rysunku, bądź pojedyncze lekcje/korekty. Nauczę sprawnego posługiwania się perspektywą, planowania kompozycji, nadawania waloru estetycznego pracy, cieniowania i wielu innych p . . .

90 zł
za 90 min

uczen21wieku.org

Zajęcia pozalekcyjne (korepetycje) z malarstwa i rysunku w Warszawie Wesołej

W Fundacji Oświatowo-Kulturalnej Uczeń XXI Wieku prowadzimy grupowe oraz indywidualne zajęcia pozalekcyjne z rysunku. Zajęcia realizujemy dla uczniów i studentów: szkół podstawowych, liceów oraz technik . . .

33 zł
za 60 min

Sylwia

Kurs przygotowujący do klasy plastycznej

Zapraszam na kurs rysunku oraz malarstwa przygotowujący do klasy plastycznej oraz liceum plastycznego.  Zajęcia odbywają się w liceum im. Cervantesa w Warszawie w soboty w godz.10-13  cena za miesią . . .

200 zł
za miesiąc

Marta

Nauka rysunku (Warszawa, Wola)

Nauka rysunku i malarstwa. Architekt udzieli lekcji rysunku i malarstwa (absolwentka Politechniki Warszawskiej) Tematyka: portret, perspektywa, studium postaci, martwa natura i wiele innych.  Techniki: o . . .

80 zł
za 60 min

Anna

Nauka rysunku tradycyjnego - odkryj swój talent!

Oferuję naukę rysunku technikami tradycyjnymi na każdym poziomie zaawansowania! Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauce perspektywy, światłocienia, proporcji i anatomii z wykorzystaniem różnych technik. . . .

60 zł
za 60 min

Daria

Zajęcia/korepetycje z malarstwa, Łódź

Prowadzę korepetycje/zajęcia z malarstwa dla osób które chcą rozpocząć swoją przygodę z malarstwem olejnym. Indywidualnie podchodzę do potrzeb i szybkości nauki każdego ucznia. Zajęcia odbywają się w . . .

80 zł
za 90 min

Agnieszka

Rysunek, malarstwo, kompozycja itd. w pracowni artysty

Witam, zapraszam do mojej pracowni w Łodzi (Stoki) na indywidualne lekcje z kompozycji, rysunku i malarstwa, jak również stylizacji np. florystycznych (ikebana) i szeroko pojętego procesu projektowania oraz dora . . .

85 zł
za 60 min

Maja

Obudź swoją kreatywność

Chętnie pomogę zrozumieć jak wykorzystać wiele technik z dziedzin sztuk plastycznych. Pomogę profesjonalnie przygotować teczkę na akademię bądź wydłubię pokłady kreatywności pokazane przez ‘bazgroły . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Lekcje malarstwa i rysunku

Serdecznie zapraszam na indywidualne lub grupowe zajęcia z rysunku i malarstwa. Warsztaty kieruje głównie dla młodszych twórców, którzy rozpoczynają swoją przygodę artystyczną, ale zapraszam również oso . . .

30 zł
za 60 min

Weronika

Chętnie poprowadzę korepetycje z malarstwa oraz rysunku.

Mam na imię Weronika i jestem Magistrem Sztuk Pięknych. Z chęcią poprowadzę zajęcia wszystkim zainteresowanym doskonaleniem swoich umiejętności z zakresu rysunku oraz malarstwa, a także tym, którzy swoją . . .

100 zł
za 60 min