Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

RezerwatSzuki

Zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy na zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży chcących rozwijać swoje umiejętności z rysunku i malarstwa. Ciekawy program nauczania, realizujący program nauki podstawowych technik i tematów: post . . .

25 zł
za 60 min

RezerwatSzuki

Kurs rysunku i malarstwa, kurs rysunku Architektura, nauka rysunku i malarstwa (grupy dla dzieci, młodzieży, dorosłych)

Kurs rysunku i malarstwa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na wybrane kierunki na uczelnie artystyczne  i politechniki, przygotowanie do liceów plastycznych. Intensy . . .

25 zł
za 60 min

Anna

Podstawy rysunku i malarstwa dla każdego

Jestem absolwentką grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Oferuję naukę z rysunku i malarstwa od podstaw. Dla kandydatów do liceum plastycznego, na studia artystyczne oraz dla hobbystów w każdym wieku. . . .

30 zł
za 60 min

Michalina

malarstwo, rysunek, intermedia

Jestem absolwentką ASP GDA wydziału Malarstwa, dyplom artystyczny obroniłam na ocenę celującą. Pomogę w przygotowaniu teczki z malarstwa, rysunku, mediów intermedialnych (fotografii, video, obiektu). . . .

30 zł
za 60 min

Magda

Indywidualne lekcje rysunku i malarstwa

Oferuję indywidualne lekcje rysunku i malarstwa w profesjonalnej pracowni artystycznej w Gliwicach lub z dojazdem do ucznia. Pełen zakres technik rysunkowych i malarskich potrzebnych do opanowania przed egzaminami . . .

90 zł
za 90 min

Viktoria

MALARSTWO I RYSUNEK DLA KAŻDEGO

Zajęcia plastyczne/rysunek i malarstwo dla każdego Chętnie poprowadzę zajęcia z najmłodszymi - ogólnoplastyczne, bez nudy, z elementami muzyki czy angielskiego. Dla nieco starszych proponuję zajęcia indywi . . .

60 zł
za 60 min

Ewelina

Lekcje rysunku/ różne techniki/ podstawy, martwa natura, postać, portret

Jestem absolwentką studiów magisterskich na wydziale Art & Design (2020 r.).  Z chęcią nauczę Cię: czym jest perspektywa, jak złapać właściwe proporcje oraz ustawić najlepszy kadr swojej kompozy . . .

100 zł
za 60 min

Marlena

Skuteczne przygotowanie teczki na studia oraz do liceum plastycznego - malarstwo i rysunek od podstaw

Witaj! Jeśli marzysz o dostaniu się na wymarzony kierunek artystyczny lub do liceum plastycznego to trafiłeś idealnie :) Pomogę w sprawny, szybki i skuteczny sposób przygotować teczkę. Moi uczniowie z suk . . .

60 zł
za 60 min

ryszard

Nauka rysunku i malarstwa - Kraków - dojazd do ucznia

Witam, Serdecznie zapraszam na indywidualne zajęcia z malarstwa i rysunku z dojazdem do ucznia w Krakowie. Ukończyłem Studia na Akademi Malarstwa w Krakowie. Chętnie podzielę się swoją wiedzą, pomogę rozwin . . .

60 zł
za 60 min

Zuzanna

Nauka rysunku odręcznego od podstaw, pomoc w przygotowaniu na egzamin wstępny na architekturę.

60 zł
za 60 min