Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Anna

Nauka rysunku tradycyjnego - odkryj swój talent!

Oferuję naukę rysunku technikami tradycyjnymi na każdym poziomie zaawansowania! Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauce perspektywy, światłocienia, proporcji i anatomii z wykorzystaniem różnych technik. . . .

60 zł
za 60 min

Daria

Zajęcia/korepetycje z malarstwa, Łódź

Prowadzę korepetycje/zajęcia z malarstwa dla osób które chcą rozpocząć swoją przygodę z malarstwem olejnym. Indywidualnie podchodzę do potrzeb i szybkości nauki każdego ucznia. Zajęcia odbywają się w . . .

80 zł
za 90 min

Agnieszka

Rysunek, malarstwo, kompozycja itd. w pracowni artysty

Witam, zapraszam do mojej pracowni w Łodzi (Stoki) na indywidualne lekcje z kompozycji, rysunku i malarstwa, jak również stylizacji np. florystycznych (ikebana) i szeroko pojętego procesu projektowania oraz dora . . .

70 zł
za 60 min

Maja

Obudź swoją kreatywność

Chętnie pomogę zrozumieć jak wykorzystać wiele technik z dziedzin sztuk plastycznych. Pomogę profesjonalnie przygotować teczkę na akademię bądź wydłubię pokłady kreatywności pokazane przez ‘bazgroły . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Lekcje malarstwa i rysunku

Serdecznie zapraszam na indywidualne lub grupowe zajęcia z rysunku i malarstwa. Warsztaty kieruje głównie dla młodszych twórców, którzy rozpoczynają swoją przygodę artystyczną, ale zapraszam również oso . . .

30 zł
za 60 min

Weronika

Chętnie poprowadzę korepetycje z malarstwa oraz rysunku.

Mam na imię Weronika i jestem Magistrem Sztuk Pięknych. Z chęcią poprowadzę zajęcia wszystkim zainteresowanym doskonaleniem swoich umiejętności z zakresu rysunku oraz malarstwa, a także tym, którzy swoją . . .

100 zł
za 60 min

Wiktoria

Rysunek i malarstwo

45 zł
za 60 min

Pola

Zajęcia z rysunku sztalugowego

Cześć :) Chętnie poprowadzę zajęcia z rysunku martwej natury na sztaludze dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Nauczę podstaw kompozycji, wytłumaczę jak uchwycić prawidłowe proporcje na p . . .

40 zł
za 90 min

Zuzanna

Rysunek Malarstwo

Jestem absolwentką Malarstwa, Architektury i Urbanistyki oraz Intermediów.  Od 2016 prowadzę zajęcia plastyczne dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Prowadzę kursy przygotowawcze do egzaminów wstępnych . . .

60 zł
za 90 min

RezerwatSzuki

Kurs rysunku i malarstwa, kurs rysunku Architektura, nauka rysunku i malarstwa

Kurs rysunku i malarstwa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na wybrane kierunki na uczelnie artystyczne i politechniki, przygotowanie do liceów plastycznych. Intensywny ku . . .

25 zł
za 60 min