Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Beata

Nauka malarstwa i rysunku

Malarstwo i rysunek Nauka technik malarskich, rysunkowych, poznanie różnych narzędzi i powierzchni. Zajęcia teoretyczne, ćwiczenia.  Konsultacje prac plastycznych. . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

rysunek i malarstwo

Witam, Prowadzę indywidualne lekcje rysunku i malarstwa dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzę na terenie Legionowa i okolic z dojazdem do ucznia. Skończyłam studia n . . .

80 zł
za 60 min

Kinga

Rysunek

Rysunek architektoniczny Zajęcia przewidziane dla osób wybierających się na studia architektoniczne. Przewidziane formy zajęć: zdalne+ (Możliwe plenery rysunkowe ,a w razie potrzeby indywidualne zajęcia). C . . .

110 zł
za miesiąc

Katarzyna

Zajęcia z Rysunku i Malarstwa

Cześć! Przygotowuję uczniów do egzaminów do szkół plastycznych. Lekcje obejmują kształcenie lekkiej kreski, naukę podstaw takich jak: światłocień, kompozycja, zastosowanie kolorów, ekspresja. Najważn . . .

100 zł
za 60 min

JAGA STUDIO

KURS RYSUNKU I MALARSTWA

Zapraszam uczniów szkół podstawowych (11 +) oraz liceów na KURS RYSUNKU I MALARSTWA przygotowujący do liceum plastycznego oraz studiów artystycznych na Akademię Sztuk Pięknych oraz Architekturę Wnętrz, Kra . . .

80 zł
za 90 min

Karolina

Kurs z rysunku i malarstwa tradycyjnego lub cyfrowego (online/ Wrocław)

OTWARTE ZAPISY NA WAKACYJNY PRZYŚPIESZONY KURS RYSUNKU Cześć! Zapraszam na indywidualne zajęcia z podstaw rysunku i malarstwa w wakacje i ferie oraz podczas roku szkolnego. Jestem studentką Grafiki na wro . . .

30 zł
za 60 min

Monika

Lekcje z rysunku i malarstwa

Szukasz kameralnych lekcji rysunku i malarstwa? Zapraszam do mojej pracowni we Wrocławiu na Tamce..  Jestem artysta plastykiem , zajmuje się malarstwem, jak również posiadam wieloletnie doświadczenie w . . .

80 zł
za 60 min

Nauka rysunku

Jako student grafiki chętnie nauczę rysunku od podstaw, bazując na doświadczeniu nabytym na uczelni.  . . .

50 zł
za 60 min

Karina

Udzielam korepetycji z rysunku, rysunku technicznego i malarstwa na różnych poziomach

Jestem studentką Politechniki Lubelskiej na kierunku Architektura. Skończyłam liceum architektoniczne,  chodziłam do szkół rysunku i malarstwa jeszcze będąc w podstawówce. Podczas tych lat nauczyłam s . . .

35 zł
za 60 min

Michał

Rysunek - Nauka / Korepetycje / Kurs

Poprowadzę cykliczne zajęcia z rysunku, bądź pojedyncze lekcje/korekty. Nauczę sprawnego posługiwania się perspektywą, planowania kompozycji, nadawania waloru estetycznego pracy, cieniowania i wielu innych p . . .

90 zł
za 90 min