Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Konstantyn

Nauczę malować obrazy w technikach akryl, olej

Dzień dobry! Nauczę malować obrazy w technikach akryl/płótno, opej/płótno. Robię akcent na  stylach realizmu, fantastycznego realizmu, magicznego realizmu, surealizmu, ekspesionizmu. Moje podejście jes . . .

50 zł
za 60 min

Veronika

Nauczę cię rysunku i malarstwa od podstaw, pomogę przygotować teczkę lub po prostu udoskonalić twoje umiejętności)

Witam Znam się na anatomii ludzkiego ciała i jego proporcjach, technologii malarstwa (technice naciągania płócien, używania różnych materiałów/mediów i innych pomocnych rzeczy w życiu artysty) i chętni . . .

40 zł
za 60 min

Adrianna

zajęcia artystyczne rysunek i malarstwo

Cześć! Oferuję korepetycje z rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży. Jestem studentką Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych. Jeśli mar . . .

35 zł
za 60 min

Rafał

Sztuka Cyfrowa/Character Design/Przygotowanie Portfolio

Pierwsza lekcja za pół ceny - 50zł! Hej! Czy myśleliście kiedyś o pracy jako animator, concept artysta, bądź projektant postaci ? Jeżeli tak, to pomożemy ci rozwinąć twoją pasję i umiejętności. . . .

100 zł
za 60 min

Kalina

zajęcia z rysunku i malarstwa, malowanie w plenerze

Studentka Akademii Sztuk Pięknych zaprasza dzieci oraz młodzież na indywidulane zajęcia z malarstwa i rysunku !! Razem ze mną nauczysz się malować w rozmaitych technikach np. pouring oraz zdobędziesz faj . . .

45 zł
za 60 min

Maria

Lekcje rysunku i malarstwa

Udzielam lekcji rysunku i malarstwa, zakres i tematyka dopasowana indywidualnie. Pomoc w przygotowaniu teczki na ASP.   . . .

100 zł
za 60 min

Anna

Zajęcia z rysunku dla dzieci i młodzieży

Nazywam się Ania i jestem studentką 1 roku malarstwa na ASP. Chętnie poprowadzę zajęcia dla dzieci i młodzieży rozwijające kreatywność i wrażliwe spojrzenie. Zapraszam do kontaktu telefonicznego :) . . .

50 zł
za 60 min

Paweł

Lekcje z malarstwa i rysunku

Witam Jestem studentem malarstwa Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, przygotowuję uczniów do egzaminów wstępnych na ASP na kierunki malarstwo, grafika, wzornictwo i architektura wnętrz, również młodych z . . .

60 zł
za 60 min

Andrea

Lekcje rysunku, malarstwa , ilustracji żurnalowej. Różne techniki.

Lubisz rysować albo malować. Chcesz spróbować swoich sił w takich technikach, jak: akwarela, malarstwo sztalugowe, pastele, kredki akwarelowe, rysunek.   Interesujesz się modą i chcesz się nauczyć jak . . .

80 zł
za 60 min

Rozalia

Nauka rysunku i malarstwa

Jeśli często szukasz tutoriali w rodzaju "jak narysować oko", "jak narysować drzewo" itp. to z pewnością wiesz jak frustrujące jest próbowanie odtworzenia wszystkich kroków bez dobrego rezultatu. Ja nauczę . . .

50 zł
za 60 min