Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Miriam

Stwórzmy dzieła sztuki! Zajęcia malarskie i nie tylko dla dużych i dla małych miłośników sztuki

Dzień dobry! :) Zapraszam do przygody ze sztuką! Razem stworzymy niesamowite dzieła sztuki! Z chęcią poprowadzę indywidualną ścieżkę rozwoju dziecka bądź osoby dorosłej w dziedzinach plastycznych (ma . . .

60 zł
za 60 min

Agata

Malarstwo i Rysunek - Mysłowice

Witam serdecznie! Jestem absolwentką studiów doktoranckich na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach i od wielu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi rozwijając ich zdolności artystyczne i kreatywnoś . . .

35 zł
za 60 min

Stanisław

Machanie pędzlem, ołówkiem, palcem - co Ci w duszy gra, ogarniemy to. LGBTQ/queer-friendly:))

Zapraszam na lekcje rysunku lub malarstwa u (prawie) artysty i (prawie) konserwatora w milutkiej i otwartej atmosferze! Program jest w pełni flexible, w zależności od Twoich potrzeb. W rysunku dobrze jest zaczą . . .

70 zł
za 60 min

Sara

zajęcia z malarstwa/rysunku/grafiki

Cześć, interesujesz się malarstwem, rysunkiem czy grafiką (komputerową jak i warsztatową).  Mogę przestawić ci i pomóc opanować; kolory w malarstwie, kompozycje w rysunku, programy takie jak pchotosho . . .

35 zł
za 60 min

Katarzyna

Lekcje Malarstwa i Rysunku, przygotowanie do ASP, zajęcia z dziećmi

Cześć, Jestem absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych w Toruniu. Chętnie pomogę Ci w przygotwaniu teczki do szkoły artystycznej, Moi "uczniowie" aktualnie realizują swoje pasje m.in na Unwersytecie Artystycz . . .

45 zł
za 60 min

Nadiia

Artystka, ikonografka, nauczycielka. Uczę malarstwa, rysunku, kompozycji, nauki o kolorach, pisania ikon.

Od ponad 20 lat pracuję jako artystka i nauczycielka rysunku i malarstwa. Jako artystka zorganizowałam 10 wystaw osobistych. Pracuję w różnych technikach malarskich: akryl, tempera, olej, akwarela, pastel, graf . . .

70 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje z Rysunku i Malarstwa dla każdego. Przygotowuję również na egzaminy!

Moja metoda nauczania to wiedza teoretyczna ale przedewszystkim praktyka i jeszcze raz praktyka. Opieram swoje zajecia na zdobywaniu wiedzy teoretycznej, wykonywaniu prac/ćwiczeń podczas spotkań oraz zadawaniu . . .

60 zł
za 60 min

Aleksandra

Prywatne lekcje rysunku i malarstwa oraz przygotowanie pod kątem studiów artystycznych

70 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje/konsultacje malarstwo, rysunek, projektowanie

Dzień dobry :) Jestem studentką ASP w Katowicach i oferuję konsultacje w zakresie rysunku, malarstwa, podstaw projektowania i typografii (w tym programy Adobe)  dla osób chcących twórczo spędzać czas, . . .

80 zł
za 60 min

Paulina

Kurs rysunku i malarstwa - kreatywność, projektowanie, hobby :))

Udzielam lekcji malarstwa i rysunku dla hobbystów oraz osób zdających do szkół i uczelni artystycznych lub na architekturę. Podstawy projektowania, typografii, rysunku projektowego oraz architektonicznego. Roz . . .

50 zł
za 60 min