Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Studio

Kursy rysunku, malarstwa i sztuki cyfrowej.

Studio Artystyczne START powstało z myślą o osobach zaczynających przygodę ze sztuką, bądź pragnących poszerzyć swoje umiejętności Naszą kadrę tworzą profesjonalni artyści a zarazem pedagodzy, gwaran . . .

230 zł
za miesiąc

Wiktoria

Kurs z malarstwa u rysunku, przgotowanie do egzaminu wstępnego

Jestem studentką pierwszego roku malarstwa na ASP, chętnie pomogę z przygotowaniem do egzaminu wstępnego do plastyka lub na ASP. Mogę również uczyć dzieci, mam dużą styczność z dziećmi. Z uwagi na studi . . .

50 zł
za 60 min

Agata

lekcje rysunku i malarstwa, przygotowanie do liceum plastycznego

Cześć, oferuję korepetycje/ zajęcia z rysunku i malarstwa dla osób młodszych (do 18 roku życia).  Mogą to być zajęcia ogólnoartystyczne, rozwijające kreatywność, przygotowujące do liceum plastycz . . .

60 zł
za 60 min

Dominika

Zajęcia z rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży od lat (4-15)

Chętnie nauczę Cię jak wykorzystywać swoją wyobraźnię i obudzić swoją kreatywność oraz jak władać przyborami do malowania/rysowania. Jestem studentką Architektury Wnętrz, więc prace manualne to dla m . . .

30 zł
za 60 min

Iwanna

Репетиторство з малюнку та живопису/Korepetycje z malarstwa i rysunku

Malarstwo i rysunek dla ukraińców -опануємо малювання з нуля -допоможу підготуватись до вступних іспитів -пейзажі, портретний ма . . .

50 zł
za 60 min

Andrzej

Nauka rysunku i malarstwa akademickiego, profesjonalne przygotowanie na ASP I do liceum plastycznego.

Witam serdecznie, Oferuję naukę rysunku akademickiego, architektonicznego i malarstwa, działam również w technikach grafiki warsztatowej. Aktualnie studiuję na wydziale malarstwa Krakowiej Akademii sztuk pięk . . .

80 zł
za 60 min

Anna

Lekcje malarstwa i rysunku

Studentka akademii sztuk pięknych udzieli indywidualnych lekcji malarstwa i rysunku kandydatom do liceum plastycznego bądź asp (wiedza praktyczna, przygotowanie do egzaminów, przygotowanie teczki).  Posiadam . . .

50 zł
za 60 min

Olga

Nauka rysunku

Udzielę korepetycji z rysunku. Zajęcia przygotowujące do egzaminów predyspozycji na wydziałach architektury, akademiach sztuk pięknych oraz w liceach plastycznych. Jestem absolwentką studiów inżynierskic . . .

25 zł
za 60 min

Maciej

Solidne korepetycje z malarstwa i rysunku!

Witam, jestem studentem wydziału malarstwa i rysunku na Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Oferuję indywidualne podejście dla każdego ucznia, z uwzględnieniem obrania generalnego . . .

60 zł
za 60 min

Paulina

zajęcia kreatywne w duchu SWOBODY TWÓRCZEJ

    SWOBODA TWÓRCZA oznacza dla mnie czerpanie przyjemności z samego procesu twórczego i obcowania z medium malarskim. Zamiast nastawienia na efekt, nastrajam się na drogę, ponieważ to on . . .

90 zł
za 90 min