Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Anna

Lekcje malarstwa i rysunku

Studentka akademii sztuk pięknych udzieli indywidualnych lekcji malarstwa i rysunku kandydatom do liceum plastycznego bądź asp (wiedza praktyczna, przygotowanie do egzaminów, przygotowanie teczki).  Posiadam . . .

50 zł
za 60 min

Olga

Nauka rysunku

Udzielę korepetycji z rysunku. Zajęcia przygotowujące do egzaminów predyspozycji na wydziałach architektury, akademiach sztuk pięknych oraz w liceach plastycznych. Jestem absolwentką studiów inżynierskic . . .

25 zł
za 60 min

Maciej

Solidne korepetycje z malarstwa i rysunku!

Witam, jestem studentem wydziału malarstwa i rysunku na Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Oferuję indywidualne podejście dla każdego ucznia, z uwzględnieniem obrania generalnego . . .

60 zł
za 60 min

Paulina

zajęcia kreatywne w duchu SWOBODY TWÓRCZEJ

    SWOBODA TWÓRCZA oznacza dla mnie czerpanie przyjemności z samego procesu twórczego i obcowania z medium malarskim. Zamiast nastawienia na efekt, nastrajam się na drogę, ponieważ to on . . .

90 zł
za 90 min

Zuzanna

Nauka rysunku i malarstwa

Udzielam lekcji rysunku i malarstwa dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Nie ma znaczenia czy chcesz to robić hobbistycznie, planujesz rozpocząć szkołę plastyczną/studia na kierunku artystycznym lub szu . . .

60 zł
za 60 min

Konstantyn

Nauczę malować obrazy w technikach akryl, olej

Dzień dobry! Nauczę malować obrazy w technikach akryl/płótno, opej/płótno. Robię akcent na  stylach realizmu, fantastycznego realizmu, magicznego realizmu, surealizmu, ekspesionizmu. Moje podejście jes . . .

50 zł
za 60 min

Veronika

Nauczę cię rysunku i malarstwa od podstaw, pomogę przygotować teczkę lub po prostu udoskonalić twoje umiejętności)

Witam Znam się na anatomii ludzkiego ciała i jego proporcjach, technologii malarstwa (technice naciągania płócien, używania różnych materiałów/mediów i innych pomocnych rzeczy w życiu artysty) i chętni . . .

40 zł
za 60 min

Adrianna

zajęcia artystyczne rysunek i malarstwo

Cześć! Oferuję korepetycje z rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży. Jestem studentką Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych. Jeśli mar . . .

35 zł
za 60 min

Rafał

Sztuka Cyfrowa/Character Design/Przygotowanie Portfolio

Pierwsza lekcja za pół ceny - 50zł! Hej! Czy myśleliście kiedyś o pracy jako animator, concept artysta, bądź projektant postaci ? Jeżeli tak, to pomożemy ci rozwinąć twoją pasję i umiejętności. . . .

100 zł
za 60 min

Weronika

Rysunek i malarstwo

Oferuję zajęcia z rysunku i malarstwa dla osób przygotowujących się do egzaminów na ASP, pomogę stworzyć teczkę i rozwinąć się artystycznie. Zapraszam również osoby chcące rozwijać swój talent l . . .

100 zł
za 60 min