Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Marek

Kurs malarstwa sztalugowego

Malarstwo sztalugowe to zajęcia malarskie dla pasjonatów pod okiem dyplomowanego artysty malarza z wieloletnim doświadczeniem - ponad 17 lat doświadczenia jako nauczyciel akademicki . Zapoznasz się tu z malar . . .

120 zł
za miesiąc

Maksymilian

Uczę rysowania i malowania, online bądź we Wrocławiu

Uczę rysowania i malowania, online bądź we Wrocławiu. Jestem absolwentem liceum plastycznego i studiuję rzeźbę na ASP, jeździłem na ogólnopolskie plenery z malarstwa i rysunku. Jestem wielkim pasjonatem sz . . .

50 zł
za 60 min

Kasia

Lekcje rysunku i malarstwa

Udzielam lekcji z rysunku i malarstwa na terenie Krakowa. Zarówno młodsze jak i starsze osoby :) . . .

60 zł
za 60 min

Tytus

Rozwiń swój talent!

Witaj, Chcesz dostać się do szkoły artystycznej? Marzą Ci się studia na ASP? A może zamierzasz poszerzyć edukację swojego dziecka albo po prostu pragniesz odkryć lub rozwinąć własny talent? Zapraszam d . . .

75 zł
za 60 min

Maja

Zajecia z rysunku / malarstwa

Chcesz rozwijać się artystycznie? Interesuje cię rysunek i malarstwo? A może chcesz zdać egzamin na studia artystyczne? Jeśli tak, to zapraszam Cię na zajęcia  :) Prowadzę lekcje z nauki malarstwa or . . .

50 zł
za 60 min

Kalina

zajęcia z rysunku i malarstwa, malowanie w plenerze

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych zaprasza dzieci oraz młodzież na indywidulane zajęcia z malarstwa i rysunku w plenerze !! Zajęcia to nauka malowania pejzaży i otaczającej nas przyrody. Zajęcia prowadz . . .

55 zł
za 60 min

Yuliia

Cześć! Odkryj swój twórczy potencjał z profesjonalną i doświadczoną artystką z Ukrainy!:)

Cześć! Jestem profesjonalną artystką-malarką z Ukrainy. Ukończyłam szkołę artystyczną oraz akademię "Mykolaiv Academic College of Culture", posiadając wyższe wykształcenie w specjalności “pedagog sz . . .

70 zł
za 60 min

Mateusz

LEKCJE ILUSTRACJI

75 zł
za 60 min

Mateusz

Kurs przygotowawczy do egzaminu na uczelnię artystyczna

Witam, wybierasz się na studia artystyczne?świetnie się składa ! Na zajęciach nauczysz się jak wykonać atrakcyjny i poprawny anatomicznie rysunek postaci na dużym formacie w czasie przewidzianym na egzamini . . .

45 zł
za 60 min

Sylwia

Dyplomowana artystka malarka i rysowniczka proponuje korepetycje z rysunku i malarstwa tradycyjnego

Dyplomowana artystka malarka i rysowniczka proponuje korepetycje z rysunku i malarstwa tradycyjnego oraz  współczesnego . Zgłoś się na lekcje i konsultacje na każdym etapie Twojej twórczości . Pomagam p . . .

80 zł
za 60 min