Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Paulina

Lekcje Rysunku

Chętnie przedstawię podstawy rysunku architektonicznego i przygotuję do egzaminu na architekturę lub kierunki artstyczne i designerskie. Prowadzę tematy od zasad perspektywy, przez geometrię do rysowania z natu . . .

100 zł
za 60 min

Joanna

Indywidualne lekcje malarstwa i rysunku na Woli

Indywidualne lekcje malarstwa i rysunku dla młodzieży i dorosłych w pracowni na Woli, przygotowanie do egzaminów, dawne techniki i technologia malarstwa. Jestem absolwentką Wydziału Malarstwa warszawskiej AS . . .

85 zł
za 60 min

Katarzyna

Rysunek/malarstwo, projektowanie

Udzielę lekcji malarstwa i rysunku. Przygotuję na egzaminy wstępne do Liceum Plastycznego oraz na ASP. Poprowadzę również zajęcia dla małych, młodych twórców chcących rozwijać swoją pasję. Moje zaję . . .

80 zł
za 60 min

Karolina

Kreatywne zajęcia z rysunku i malarstwa. Sztuka, zabawa i rozwój

Zajęcia z rysunku i malarstwa to nie tylko nauka praktycznych rzeczy oraz teorii, ale przede wszystkim dobra zabawa i wszechstronny rozwój.  Oferuję: Tematykę zajęć dopasowaną do Twoich zainteresowań . . .

60 zł
za 60 min

Weronika

Rysunek i malarstwo

Oferuję zajęcia z rysunku i malarstwa dla osób przygotowujących się do egzaminów na ASP , pomogę stworzyć teczkę i rozwinąć się artystycznie. Zapraszam również osoby chcące rozwijać swój talent lu . . .

100 zł
za 60 min

Kinga

Lekcje rysunku architektonicznego

Kilka słów o mnie Rysunek, fotografia i projektowanie towarzyszą mi każdego dnia, stanowiąc nie tylko pasję, ale również nieodłączny element codzienności. Ukończyłam 3-letni kurs rysunku w pracowni KR . . .

70 zł
za 60 min

Karolina

Rysunek i malarstwo

Zapraszam na indywidualne zajęcia z malarstwa i rysunku. Ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Malarstwa. Chętnie podzielę się swoją wiedzą, pomogę rozwinąć tal . . .

80 zł
za 60 min

Julita

Lekcje rysunku i malarstwa

Kurs Malarstwa i rysunku dla dzieci 7 -10 lat. Kurs skupia się głównie na rozwijaniu twórczej aktywności dzieci. Na zajęciach uczymy się rysowania, kompozycji, uczymy się barw i cieszymy się ze spokojneg . . .

300 zł
za miesiąc

Umieszto

Zajęcia z malarstwa, rysunku, zajęcia artystyczne w Lublinie

Zapraszamy do naszej siedziby, mieszczącej się w samym sercu Lublina. Zajęcia artystyczne to świetnie spędzony czas dla młodych (i tych starszych) pasjonatów sztuki, którzy pragną rozwijać swoje umiejętno . . .

60 zł
za 60 min

Natalia

Malarstwo i plastyka

Dzień dobry ;) Mam na imię Natalia i od 10 lat prowadzę zajęcia z zakresu malarstwa i plastyki dla dzieci oraz dorosłych. Zapraszam na inspirujące zajęcia na których: 🎨 Poznasz metody pracy z różnymi . . .

50 zł
za 60 min