Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Katarzyna

Rysunek/malarstwo, projektowanie

Udzielę lekcji malarstwa i rysunku. Przygotuję na egzaminy wstępne do Liceum Plastycznego oraz na ASP. Poprowadzę również zajęcia dla małych, młodych twórców chcących rozwijać swoją pasję. Moje zaję . . .

70 zł
za 60 min

Karolina

Rysunek i malarstwo

Zapraszam na indywidualne zajęcia z malarstwa i rysunku. Ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Malarstwa. Chętnie podzielę się swoją wiedzą, pomogę rozwinąć tal . . .

80 zł
za 60 min

Julita

Lekcje rysunku i malarstwa

Kurs Malarstwa i rysunku dla dzieci 7 -10 lat. Kurs skupia się głównie na rozwijaniu twórczej aktywności dzieci. Na zajęciach uczymy się rysowania, kompozycji, uczymy się barw i cieszymy się ze spokojneg . . .

300 zł
za miesiąc

Umieszto

Zajęcia z malarstwa, rysunku, zajęcia artystyczne w Lublinie

Zapraszamy do naszej siedziby, mieszczącej się w samym sercu Lublina. Zajęcia artystyczne to świetnie spędzony czas dla młodych (i tych starszych) pasjonatów sztuki, którzy pragną rozwijać swoje umiejętno . . .

60 zł
za 60 min

Natalia

Malarstwo i plastyka

Dzień dobry ;) Mam na imię Natalia i od 10 lat prowadzę zajęcia z zakresu malarstwa i plastyki dla dzieci oraz dorosłych. Zapraszam na inspirujące zajęcia na których: 🎨 Poznasz metody pracy z różnymi . . .

50 zł
za 60 min

Marek

Kurs malarstwa sztalugowego

Malarstwo sztalugowe to zajęcia malarskie dla pasjonatów pod okiem dyplomowanego artysty malarza z wieloletnim doświadczeniem - ponad 17 lat doświadczenia jako nauczyciel akademicki . Zapoznasz się tu z malar . . .

120 zł
za miesiąc

Maksymilian

Uczę rysowania i malowania, online bądź we Wrocławiu

Uczę rysowania i malowania, online bądź we Wrocławiu. Jestem absolwentem liceum plastycznego i studiuję rzeźbę na ASP, jeździłem na ogólnopolskie plenery z malarstwa i rysunku. Jestem wielkim pasjonatem sz . . .

50 zł
za 60 min

Kasia

Lekcje rysunku i malarstwa

Udzielam lekcji z rysunku i malarstwa na terenie Krakowa. Zarówno młodsze jak i starsze osoby :) . . .

60 zł
za 60 min

Tytus

Rozwiń swój talent!

Witaj, Chcesz dostać się do szkoły artystycznej? Marzą Ci się studia na ASP? A może zamierzasz poszerzyć edukację swojego dziecka albo po prostu pragniesz odkryć lub rozwinąć własny talent? Zapraszam d . . .

75 zł
za 60 min

Studio

Kursy rysunku, malarstwa i sztuki cyfrowej.

Studio Artystyczne START powstało z myślą o osobach zaczynających przygodę ze sztuką, bądź pragnących poszerzyć swoje umiejętności Naszą kadrę tworzą profesjonalni artyści a zarazem pedagodzy, gwaran . . .

230 zł
za miesiąc