Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Julia

Nauka rysunku i malarstwa ze studentką ASP

Nazywam się Julia i jestem studentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Sztuki Mediów. Obcuję ze sztuką na codzień dlatego chętnie zarażę pasją i w szybki i efektywny sposób nauczę podstaw . . .

40 zł
za 60 min

Weronika

Zajęcia przygotowujące do egzaminów rysunkowych na architekturę.

Studentka udzieli indywidualnych lekcji rysunku odręcznego osobom chcącym dostać się na architekturę. Przybliży od podstaw zagadnienia dotyczące perspektywy, światła i cienia oraz konstrukcji wymaganych do . . .

45 zł
za 60 min

Emilia

Korepetycje z rysunku i malarstwa

Oferuję korepetycje z zakresu rysunku (różne techniki) oraz malarstwa (farby akrylowe, pastele suche i olejne). Studiuję na Wydziale Artystycznym, także posiadam świeże i cały czas sprawdzane umiejętności . . .

50 zł
za 60 min

Inga

Zajęcia ONLINE z Rysunku i Malarstwa

Witam ☺ Zapraszam na zajęcia Online z Rysunku. Jeśli nie możesz rozwijać swój artystycznej pasji z różnych powodów.Nie czekaj, tylko zgłoś sie do mnie. Pierwsze zajęcia są darmowe, wiec war . . .

50 zł
za 60 min

Edyta

Zajęcia z malarstwa i rysunki

Jestem absolwetnką Liceum Plastycznego z 4 letnim doświadczeniem w malarstwie i rysunku. Oferuję lekcje, na których nauczę jak patrzeć by zrozumieć zasady malarstwa, pokażę techniki malarskie, wykonam korekt . . .

40 zł
za 60 min

Konrad

Rysunek i malarstwo

Zajęcia z rysunku i malarstwa na Ursynowie dla młodzieży, dzieci i dorosłych. Zajęcia dla młodzieży pragnącej przygotować się do egzaminu na wyższe uczelnie artystyczne oraz liceów plastycznych, a także . . .

30 zł
za 60 min

Zuzanna

Rysunek dla początkujących - rozwiń umiejętności i kreatywność!

Cześć! Oferuję lekcje rysunku dla dzieci i młodzieży. Nauka od podstaw, bryła, perspektywa, kompozycja, trójpodział, złoty podział, ołówek, kolor. Pomogę w wylaniu swojej wizji na papier. Jestem młodą . . .

35 zł
za 60 min

Marta

Zajęcia artystyczne , rysunek, malarstwo, rzeźba

DZIEDZINY: malarstwo, rzeźba, rysunek, projektowanie, kolaż, inne TERMINY: środa 16:15-18:15 oraz sobota 10:00-12:00  CENA: 80 zł/2h  MIEJSCE: Otwarta Pracownia, ul. Wo . . .

40 zł
za 60 min

Marta

Zajęcia plastyczne rysunek, malarstwo, architektura

DZIEDZINY: malarstwo, rzeźba, rysunek, projektowanie, kolaż, inne TERMINY: środa 16:15-19:15, sobota 10:00-13:00 CENA: 110 zł/ 3h 80 zł/2h (dzieci) MIEJSCE: Otwarta Pra . . .

40 zł
za 60 min

Andrzej

INDYWIDUALNE LEKCJE RYSUNKU PROWADZONE NA ŻYWO PRZEZ INTERNET

Ponieważ w tej chwili nauka w tradycyjny sposób, w mojej pracowni, nie jest możliwa,  pomogę Ci przygotować się na studia artystyczne na indywidualnych lekcjach prowadzonych przez internet.  Podcza . . .

60 zł
za 60 min