Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Wiktoria

Rysunek i malarstwo

45 zł
za 60 min

Pola

Zajęcia z rysunku sztalugowego

Cześć :) Chętnie poprowadzę zajęcia z rysunku martwej natury na sztaludze dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Nauczę podstaw kompozycji, wytłumaczę jak uchwycić prawidłowe proporcje na p . . .

40 zł
za 90 min

Zuzanna

Rysunek Malarstwo

Jestem absolwentką Malarstwa, Architektury i Urbanistyki oraz Intermediów.  Od 2016 prowadzę zajęcia plastyczne dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Prowadzę kursy przygotowawcze do egzaminów wstępnych . . .

60 zł
za 90 min

RezerwatSzuki

Kurs rysunku i malarstwa, kurs rysunku Architektura, nauka rysunku i malarstwa

Kurs rysunku i malarstwa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na wybrane kierunki na uczelnie artystyczne i politechniki, przygotowanie do liceów plastycznych. Intensywny ku . . .

25 zł
za 60 min

RezerwatSzuki

Zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy na zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży chcących rozwijać swoje umiejętności z rysunku i malarstwa. Ciekawy program nauczania, realizujący program nauki podstawowych technik i tematów: post . . .

25 zł
za 60 min

RezerwatSzuki

Kurs rysunku i malarstwa, kurs rysunku Architektura, nauka rysunku i malarstwa (grupy dla dzieci, młodzieży, dorosłych)

Kurs rysunku i malarstwa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na wybrane kierunki na uczelnie artystyczne  i politechniki, przygotowanie do liceów plastycznych. Intensy . . .

25 zł
za 60 min

Anna

Podstawy rysunku i malarstwa dla każdego

Jestem absolwentką grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Oferuję naukę z rysunku i malarstwa od podstaw. Dla kandydatów do liceum plastycznego, na studia artystyczne oraz dla hobbystów w każdym wieku. . . .

30 zł
za 60 min

Michalina

malarstwo, rysunek, intermedia

Jestem absolwentką ASP GDA wydziału Malarstwa, dyplom artystyczny obroniłam na ocenę celującą. Pomogę w przygotowaniu teczki z malarstwa, rysunku, mediów intermedialnych (fotografii, video, obiektu). . . .

30 zł
za 60 min

Magda

Indywidualne lekcje rysunku i malarstwa

Oferuję indywidualne lekcje rysunku i malarstwa w profesjonalnej pracowni artystycznej w Gliwicach lub z dojazdem do ucznia. Pełen zakres technik rysunkowych i malarskich potrzebnych do opanowania przed egzaminami . . .

90 zł
za 90 min

Viktoria

MALARSTWO I RYSUNEK DLA KAŻDEGO

Zajęcia plastyczne/rysunek i malarstwo dla każdego Chętnie poprowadzę zajęcia z najmłodszymi - ogólnoplastyczne, bez nudy, z elementami muzyki czy angielskiego. Dla nieco starszych proponuję zajęcia indywi . . .

60 zł
za 60 min