Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Kurs rysunku

Kurs rysunku Kubatura zaprasza na zajęcia. Kraków / Wieliczka

KURS PLASTYCZNY   Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży chcących nauczyć się lub doskonalić swoją wiedzę z zakresu ołówka i pędzla.  Nasz kurs plastyczny przeznaczony jest dla osób, k . . .

180 zł
za miesiąc

Yelyzaveta

Lekcje z rysunku oraz malarstwa dla dzieci i młodzieży / Занятия по рисунку и живописи для детей и подростков

Witam ! Mam na imię Liza i jestem studętką III roku Historii sztuki Universytetu Gdańskiego. Udzielę korepetycji z rysunku oraz malarstwa dla dzieci i młodzieży . Zajęcia głównie skierowane są dla począ . . .

40 zł
za 60 min

Paulina

Malarstwo i rysunek

Wolne miejsca na Malarstwo, Sztukę 2022  Zapraszam serdecznie na zajęcia PLASTYCZNE . Posiadam 7 - letnie doświadczenie w nauczaniu, podchodzę do każdego dziecka indywidualnie. Cechuję mnie cierpl . . .

100 zł
za 60 min

Mateusz

Lekcje malarstwa i rysunku

Dzień dobry, oferuję swoje usługi w zakresie nauki malarstwa i rysunku oraz podstaw obsługi programów graficznych (Photoshop, Illustrator, InDesign). Zajmuję się zarówno podnoszeniem umiejętności klienta p . . .

50 zł
za 60 min

Małgorzata

Lekcje z malarstwa i rysunku

Na wysokim poziomie zdałam egzamin z rysunku na Politechnice Śląskiej, dzięki czemu jestem studentką wydziału Architektury. Przez rok uczyłam się rysunku oraz malarstwa na kursie w Katowicach oraz na studiac . . .

40 zł
za 60 min

Anita

Kurs z rysunku i malarstwa zajęcia przygotowujące nauka lekcje korekty korepetycje

Prowadzę kurs / lekcje / korepetycje / nauka / zajęcia artystyczne, plastyczne oraz techniczne z rysunku i malarstwa przygotowujące do egzaminów wstępnych do szkoły plastycznej lub studia artystyczne oraz dla . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Zapraszam na korepetycje z rysunku. Rysunek architektoniczny/ klasyczny/ akademicki/ realistyczny.

Zapraszam na korepetycje z rysunku. Rysunek architektoniczny/ klasyczny/ akademicki/ realistyczny. Studiowałam malarstwo na ASP w Warszawie oraz w Krakowie. Chętnie przygotuję osoby ćwiczące do egzaminów do . . .

40 zł
za 60 min

Marcin

Malarstwo i Rysunek podane lekko i profesjonalnie

Witam Państwa, jestem magistrem sztuki w zakresie malarstwa oraz grafiki warsztatowej. Proponuję Państwu i Państwa bliskim, profesjonalne lekcje w zakresie malarstwa oraz rysunku odręcznego Zajęcia jaki . . .

60 zł
za 60 min

Marta

Zajęcia plastyczne, rysunkowe, malarskie

Dysponuję pracownią malarską w centrum Poznania w której prowadzę zajęcia dostosowane do uczniów różnych grup wiekowych. Minimalny wiek to 7 lat, nie ma górnego limitu! ;) Oferuję zajęcia dostosowane d . . .

60 zł
za 90 min

Kamil

INDYWIDUALNE LEKCJE RYSUNKU - Kraków i okolice

Student 3 roku Architektury udzieli lekcji rysunku z dojazdem do ucznia Zajęcia indywidualne dla początkujących i zaawansowanych  Rysunek architektoniczny - perspektywiczny Rysunek martwej natury . . .

35 zł
za 60 min