Ogłoszenia

Malarstwo i rysunek

Edyta

Zajęcia z malarstwa i rysunki

Jestem absolwetnką Liceum Plastycznego z 4 letnim doświadczeniem w malarstwie i rysunku. Oferuję lekcje, na których nauczę jak patrzeć by zrozumieć zasady malarstwa, pokażę techniki malarskie, wykonam korekt . . .

40 zł
za 60 min

Konrad

Rysunek i malarstwo

Zajęcia z rysunku i malarstwa na Ursynowie dla młodzieży, dzieci i dorosłych. Zajęcia dla młodzieży pragnącej przygotować się do egzaminu na wyższe uczelnie artystyczne oraz liceów plastycznych, a także . . .

30 zł
za 60 min

Zuzanna

Rysunek dla początkujących - rozwiń umiejętności i kreatywność!

Cześć! Oferuję lekcje rysunku dla dzieci i młodzieży. Nauka od podstaw, bryła, perspektywa, kompozycja, trójpodział, złoty podział, ołówek, kolor. Pomogę w wylaniu swojej wizji na papier. Jestem młodą . . .

35 zł
za 60 min

Marta

Zajęcia artystyczne , rysunek, malarstwo, rzeźba

DZIEDZINY: malarstwo, rzeźba, rysunek, projektowanie, kolaż, inne TERMINY: środa 16:15-18:15 oraz sobota 10:00-12:00  CENA: 80 zł/2h  MIEJSCE: Otwarta Pracownia, ul. Wo . . .

40 zł
za 60 min

Marta

Zajęcia plastyczne rysunek, malarstwo, architektura

DZIEDZINY: malarstwo, rzeźba, rysunek, projektowanie, kolaż, inne TERMINY: środa 16:15-19:15, sobota 10:00-13:00 CENA: 110 zł/ 3h 80 zł/2h (dzieci) MIEJSCE: Otwarta Pra . . .

40 zł
za 60 min

Andrzej

INDYWIDUALNE LEKCJE RYSUNKU PROWADZONE NA ŻYWO PRZEZ INTERNET

Ponieważ w tej chwili nauka w tradycyjny sposób, w mojej pracowni, nie jest możliwa,  pomogę Ci przygotować się na studia artystyczne na indywidualnych lekcjach prowadzonych przez internet.  Podcza . . .

60 zł
za 60 min

Maxim

Korepetycje z rysunku odręcznego

Cześć, Nazywam się Maxim, Aktualnie kończe licencjat z rzeźby na Poznańskim UAP-ie Chętnie podziele się wiedzą nabytą przez lata edukacji arytystycznej (Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni Orłowie, A . . .

60 zł
za 60 min

Ewa

Moda, projektowanie mody, rysunek żurnalowy, stylizacja

Jestem absolwentką  wydziału Projektowania Mody Akademii Sztuk Pięknych, a także wykładowcą tego przedmiotu w wyższych szkołach artystycznych. Jeśli chcesz w przyszłości zostać projektantem czy sty . . .

80 zł
za 60 min

Katarzyna

Twórz i Kreuj! Korepetycje z grafiki, malarstwa lub/i rysunku!

Dzień dobry, nazywam się Katarzyna Kwiatkowska i jestem magistrem sztuki (po łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, Grafika Artystyczna), ale na swoim koncie mam też podyplomowe studia z Arteterapii z elementami&nb . . .

60 zł
za 60 min

Marta

Spersonalizowane zajęcia artystyczne

Jestem studentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, na kierunku Grafika Projektowa. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, jako certyfikowany wychowawca kolonijny.  Oferuję dojazd do uczni . . .

50 zł
za 60 min