Ogłoszenia

WOS

Małgorzata

Nauczycielka z doświadczeniem akademickim udziela korepetycj...

Nauczycielka z doświadczeniem akademickim udziela korepetycji z WOS-u na wszystkich poziomach edukacji (gimnazjum, szkoła średnia). Oferuje indywidualne podejście do ucznia, elastyczne godziny spotkań oraz efekt . . .

35 zł
za 60 min

Matylda

Pomogę w przygotowaniu do matury, testu. olimpiady - magiste...

Pomogę w przygotowaniu do matury, testu. olimpiady - magister politologii! . . .

40 zł
za 60 min

KorkiŁódź

O nas Jesteśmy zespołem doświadczonych nauczycieli i wykłado...

25 zł
za 60 min

Patrycja

Mam 27 lat i jestem absolwentką Europeistyki na Wydziale Dzi...

Mam 27 lat i jestem absolwentką Europeistyki na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Zdawałam maturę rozszerzoną z historii i z wos-u. Mogę zatem przygotować gimnazjalistów i . . .

30 zł
za 60 min

Wojciech

nauczyciel historii i wos-u pracujący w liceum ogólnokształc...

nauczyciel historii i wos-u pracujący w liceum ogólnokształcącym udzieli korepetycji z zakresu historii i wos-u na zasadzie przygotowania do matury (podstawowej i rozszerzonej); własne materiały, autorski progr . . .

40 zł
za 60 min

Martyna

Doktorantka prawa przygotowuje do matury z WOSu lub przeprow...

Doktorantka prawa przygotowuje do matury z WOSu lub przeprowadzi lekcje (przede wszystkim w formie konwersacji) mające poszerzyć wiedzę na temat funkcjonowania prawa, administracji, istoty państwa, Unii Europejsk . . .

30 zł
za 60 min

Marek

Nauczyciel z 10 letnim stażem pracy w liceum i 12 letnim w p...

Nauczyciel z 10 letnim stażem pracy w liceum i 12 letnim w przygotowywaniu do matury z historii i wos na poziomach podstawowym i rozszerzonym. Kontakt 502 914 195. Cena zależna od wymiaru zajęć (liczby godzin, po . . .

40 zł
za 60 min

Rafał

Witam, Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego z ukoń...

Witam, Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego z ukończoną specjalizacją nauczycielską. Wiedzy o społeczeństwie uczę prywatnie oraz zawodowo już od kilku lat i zawsze z bardzo dobrymi efektami u swoich . . .

35 zł
za 60 min

Michał

Od 9 lat udzielam korepetycji z zakresu historii, WOS-u i in...

Od 9 lat udzielam korepetycji z zakresu historii, WOS-u i innych pokrewnych przedmiotów oraz kierunków. Moi podopieczni z sukcesami dostawali się na liczne prestiżowe kierunki dzienne jak Stosunki Międzynarodowe . . .

35 zł
za 60 min

Korkowo

Maturzysto! Licealisto! Zdajesz maturę? Przygotowujesz się d...

Maturzysto! Licealisto! Zdajesz maturę? Przygotowujesz się do sprawdzianu? Z Korkowem dasz radę! Już dziś zapisz się na nasze kursy maturalne, oraz korepetycje! Zajęcia z WOS-u! Kompleksowe przygotowanie, świ . . .

25 zł
za 60 min