Ogłoszenia

WOS

Michał

Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe WOS

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół ponadpodstawowych (liceum/ technikum). Również przygotowuję do Matury z Wiedzy o społeczeństwie oraz Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współcz . . .

50 zł
za 60 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 14-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Proponuję pomo . . .

60 zł
za 60 min

Egzaminatorka

WOS KOREPETYCJE Warszawa - EGZAMINATOR MATURALNY - NAUCZYCIELKA

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2022) oraz chcących lepiej się przygotow . . .

95 zł
za 45 min

Egzaminatorka

Nauczyciel akademicki EGZAMINATOR - KOREPETYCJE KRAKÓW

Nauczyciel akademicki z doświadczeniem - egzaminator przygotowuje do * EGZAMINU MATURALNEGO * historia * historia sztuki * wos * EGZAMINU NA UCZELNIACH WYŻSZYCH (ASP, architektura oraz wszystkie kierunki humanis . . .

95 zł
za 45 min

Bartłomiej

MATURA Z WOS NA 100%

Cześć! Szukasz osoby, która przygotuje Cię do egzaminu z wiedzy o społeczeństwie na najwyższym poziomie ? - IDEALNIE TRAFIŁEŚ! Jestem studentem Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim i niedawnym maturzy . . .

60 zł
za 60 min

Jerzy

WOS i HISTORIA

Udzielam korepetycji z WOS oraz z historii na poziomie LO. Przygotowuję do egzaminu maturalnego. . . .

50 zł
za 60 min

Adam

Zajęcia dla uczniów i studentów

WOS na każdym poziomie . *Przygotowanie do matury, *Lekcje pod kątem egzaminu ósmoklasisty, *Powtórki dla studentów, *Zajęcia z wykorzystaniem materiałów uniwersyteckich, *Metody pracy akademickiej. . . .

50 zł
za 60 min

Paulina

Przepytam z czegokolwiek

Jeżeli nie masz osoby, która mogłaby Cię zapytać z materiału, którego się uczysz służę pomocą.   . . .

25 zł
za 60 min

Robert

Udzielę korepetycji z historii i wiedzy o społeczeństwie

Jestem nauczycielem wiedzy o społeczeństwie i historii w liceum oraz szkole podstawowej. Zapraszam wszystkich chętnych na lekcje przygotowujące do matury, olimpiad, konkursów oraz dotyczące bieżących zagad . . .

40 zł
za 60 min

Emilka

Wos korki

Gwarantuje owocną współpracę  . . .

40 zł
za 60 min