Ogłoszenia

WOS

Robert

Korepetycje WOS - olimpiady, matura, egzaminy, testy, nauka bieżąca.

Cześć! Jestem Robert i zapewne wszedłeś tutaj, bo szukasz kogoś kto pomoże Ci z wosem? W takim razie świetnie trafiłeś! WOS uważam za niezwykle interesujący przedmiot, a możliwość pomocy innym z ty . . .

50 zł
za 60 min

Iwona

Belfer w sieci - korepetycje on-line

Szkoły są zamknięte, ale my jesteśmy otwarci na pomoc Tobie! BPO Network oferuje zajęcia on-line z naszymi nauczycielami. Zapewniamy pomoc w wielu przedmiotach, w tym z WOSu. Co oferujemy? Belfer w si . . .

30 zł
za 60 min

Kacper

Korepetycje WOS

40 zł
za 60 min

Jakub

Korepetycje z WOS / Matura / Konkursy / Olimpiady / Kartkówki

Jestem studentem Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Prawa i Administracji, wielokrotnie odnosiłem sukcesy na olimpiadach z zakresu wiedzy o społeczeństwie i prawie. Od roku pomagam w przygotowaniu do matur, oli . . .

40 zł
za 60 min

EduSpace

WOS // Korepetycje // #1 Tutoring w Polsce

# Poznaj nas! • indywidualne zajęcia • szczegółowa diagnostyka predyspozycji i osobowości • szkoła podstawowa, liceum i studia • autorski program nauczania w oparciu o tutoring • egz . . .

150 zł
za 60 min

Karolina

Udzielę korepetycji z WOS

Udzielę korepetycji z przedmiotu wiedza o społeczeństwie. Zarówno zdalnie jak i stacjonarnie. Jestem studentką prawa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatką olimpiad prawniczych. Cena zajęć zawiera notatki . . .

45 zł
za 60 min

Karolina

Udzielę korepetycje WOS

Udzielę korepetycji z przedmiotu wiedza o społeczeństwie. Zarówno zdalnie jak i stacjonarnie. Jestem studentką prawa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatką olimpiad prawniczych. Cena zawiera notatki i ćwicz . . .

45 zł
za 60 min

Adam

SKUTECZNE KOREPETYCJE Z WOS-u (ONLINE)

Fnalista Olimpiady Wiedzy o III RP, finalista Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, stypendysta Prezesa Rady Ministrów, młodzieżowy radny, absolwent Warszawskiej Akademii Młodych Liderów 4.0, członek Parlamentu . . .

45 zł
za 50 min

Michał

arcyskuteczne przygotowania do matury z WOS-u - wieloletni nauczyciel, opiekun olimpijczyków i autor publikacji

Wieloletni nauczyciel wiedzy o społeczeństwie, opiekun finalistów i laureatów olimpiady z wos-u, autor kilku publikacji dla maturzystów , opiekun dwóch roczników z najlepszym wynikiem maturalnym - przygotuje . . .

100 zł
za 60 min

Ambitio Edukacja

Nowe wymagania egzaminacyjne

Uruchamiamy intensywny kurs wiedzy o społeczeństwie dla maturzystów, z programem opartym o zmodyfikowane wymagania egzaminacyjne zaproponowane przez MEN. Egzamin będzie w założeniu łatwiejszy, ale w efekcie . . .

50 zł
za 60 min