Ogłoszenia

WOS

Aleksandra

Kompleksowe przygotowanie do matury z WOSU 2022/2023

O mnie:  Jestem studentką prawa drugiego roku Uniwersytetu Warszawskiego . Swoją maturę z wosu napisałam na 90% co pozwoliło mi dostać się na wymarzone studia, a także zachęciło do dzielenie się w . . .

60 zł
za 45 min

Egzaminatorka

Nauczyciel akademicki EGZAMINATOR - KOREPETYCJE KRAKÓW

Nauczyciel akademicki z doświadczeniem - egzaminator przygotowuje do * EGZAMINU MATURALNEGO * historia * historia sztuki * wos * EGZAMINU NA UCZELNIACH WYŻSZYCH (ASP, architektura oraz wszystkie kierunki human . . .

95 zł
za 45 min

Egzaminatorka

WOS KOREPETYCJE Warszawa - EGZAMINATOR MATURALNY - NAUCZYCIELKA

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2023) oraz chcących lepiej się przygotow . . .

95 zł
za 45 min

Jan

Korepetycje WOS

Jestem studentem III roku prawa, żeby dostać się na studia musiałem być bardzo dobrze przygotowany do matur z WOSu i Historii i wiem, że może być to wymagający proces, ALE wszystko da się zrobić i jestem . . .

50 zł
za 60 min

Jakub

Korepetycje z wosu

Cześć! Chcesz lepiej zrozumieć zagadnienia związane z wiedzą o społeczeństwie? Potrzebujesz dodatkowego wsparcia przed ważną kartkówką lub sprawdzianem? A może chcesz lepiej przygotować się do matury . . .

50 zł
za 60 min

Jacek

Przyjazne korepetycje WOS

Hej! Jestem studentem Prawa na WPiA UŚ, będąc w liceum uwielbiałem WOS. Jako że interesują mnie też stosunki międzynarodowe, prawo i politologia, a w wolnych chwilach lubię z zaangażowaniem dzielić się t . . .

45 zł
za 60 min

Izabella

WOS korepetycje

Zakres: szkoła podstawowa, szkoła średnia, w tym poziom rozszerzony Profesjonalizm i ponad 35-letnie doświadczenie. BARDZO solidnie! Warunki do uzgodnienia. Dla stałych uczniów są przewidziane zniżki . . .

110 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje - matura z WOS/olimpiady/konkursy. Student prawa na UJ

Szanowni Uczniowie oraz Rodzice!   Serdecznie zapraszam wszystkich na ciekawe oraz profesjonalne korepetycje z zakresu Wiedzy o Społeczeństwie (egzamin maturalny), olimpiad przedmiotowych, sprawdzianów, a . . .

90 zł
za 60 min

Mateusz

Oferuję zajęcia z WOS/HIST/PRAWA. Chcesz dostać się na wymarzone studia i wygrać olimpiadę? Chodź, zrobimy to razem!

Cześć! Masz problemy z ogarnięciem materiału? Test nie poszedł? Rozprawka się nie klei, a ty nie wiesz jak się za to zabrać? Przeraża cię matura z wosu? A może jesteś tak świetny, że startujesz w ko . . .

70 zł
za 60 min

Julia

Przygotowanie do matury z WOSu!

Korepetycje z wiedzy o społeczeństwie przygotowujące do matury to doskonała okazja do systematyzacji wiedzy i doskonalenia umiejętności potrzebnych do skutecznego zdania egzaminu :) Podczas tych zajęć skupim . . .

60 zł
za 60 min