Ogłoszenia

WOS

Monika

Jestem absolwentką politologii i dziennikarstwa - chętnie po...

Jestem absolwentką politologii i dziennikarstwa - chętnie pomogę Ci w nauce WOSu, przygotowaniu do klasówek, matury i pisaniu prac (prezentacje, prace domowe). Tempo nauki i zakres materiału zależy od Ciebie i . . .

35 zł
za 60 min

Kuba

Historia, WOS - korepetycje dopasowane do Ciebie! Magister ...

Historia, WOS - korepetycje dopasowane do Ciebie! Magister historii - udzielę korepetycji z historii i wosu na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Oferuję także różnego rodzaju pomoc dla studentów historii . . .

19 zł
za 60 min

Paulina

CENTRUM EDUKACYJNE OMNIBUS to profesjonalne korepetycje dla ...

CENTRUM EDUKACYJNE OMNIBUS to profesjonalne korepetycje dla CIEBIE. Działamy od 2003 roku. Udzielamy lekcji z m.in. WOS-u. Nasi nauczyciele w miłej atmosferze pomogą odrobić pracę domową, nadrobić zaległośc . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

Udzielę korepetycji z WOSu. Posiadam znaczną wiedzę z zakres...

Udzielę korepetycji z WOSu. Posiadam znaczną wiedzę z zakresu tego przedmiotu. Oferuję pisanie prac oraz przygotowanie do matury. . . .

25 zł
za 60 min

Weronika

Korepetycje na poziomie od szkoły podstawowej, po przygotowa...

Korepetycje na poziomie od szkoły podstawowej, po przygotowanie do matury. . . .

30 zł
za 60 min

Dariusz

Magister Prawa i Administracji, doświadczony prawnik i miłoś...

Magister Prawa i Administracji, doświadczony prawnik i miłośnik historii przygotuje do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z WOS-u i historii. Udzieli konsultacji i pomoże w nauce. Doświadczony wykładowca ofer . . .

50 zł
za 60 min

Rafal

Witam wszystkich, Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawsk...

Witam wszystkich, Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego z ukończoną specjalizacją nauczycielską. Wiedzy o społeczeństwie uczę prywatnie już od kilku lat i zawsze z bardzo dużymi efektami u swoich uc . . .

35 zł
za 60 min

Paweł

Magister historii z przygotowaniem pedagogicznym, student II...

Magister historii z przygotowaniem pedagogicznym, student II roku germanistki UMK, chętnie pomoże każdemu, kto chce poszerzyć swoją wiedzę z zakresu wiedzy o społeczeństwie. Oferuję pomoc w przygotowaniu do . . .

20 zł
za 60 min

Olgierd

Jestem stypendystą Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku so...

Jestem stypendystą Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku socjologia, nauczę Cię z WOSu wszystkiego co potrzebne, tak, że zdasz wszystko śpiewająco! . . .

40 zł
za 60 min

Adam

W KOŃCU !!! Korepetycje lepsze od innych, dzięki którym ZDAS...

W KOŃCU !!! Korepetycje lepsze od innych, dzięki którym ZDASZ KAŻDY EGZAMIN z naprawdę dobrym wynikiem. Nauczę nawet najbardziej oporne osoby W CIĄGU ZALEWIE KILKU SPOTKAŃ. Jestem wszechstronnie wykształco . . .

60 zł
za 60 min