Ogłoszenia

WOS

Paweł

Jestem nauczycielem z dziesięcioletnim stażem i egzaminatore...

Jestem nauczycielem z dziesięcioletnim stażem i egzaminatorem maturalnym (corocznie uczestniczącym w ocenianiu testów), doświadczonym w zakresie przygotowania do egzaminów. Udzielam korepetycji, jak również s . . .

35 zł
za 60 min

Korepetycje

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE HISTORIA korepetycje Miejsce:Kraków ...

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE HISTORIA korepetycje Miejsce:Kraków - Śródmieście! Czynna nauczycielka (egzaminator maturalny) udzieli lekcji: korepetycje - każdy poziom: LICEUM, TECHNIKUM, liceum profilowane. przygo . . .

45 zł
za 60 min

Adam

Jestem absolwentem studiów pierwszego stopnia na kierunku ad...

Jestem absolwentem studiów pierwszego stopnia na kierunku administracja (licencjat i rozpoczęte studia magisterskie). Proponuję korepetycje/ naukę do matury z WOSu. Niedrogo, profesjonalnie, z dojazdem . . .

25 zł
za 60 min

Agata

Jestem studentką III-go roku politologii na Uniwersytecie Śl...

Jestem studentką III-go roku politologii na Uniwersytecie Śląskim. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Udzielam korepetycji na terenie Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Czeladzi, Będzina, Kat . . .

20 zł
za 60 min

Marta

Udzielam korepetycji z WOS-u na każdym poziomie...

Udzielam korepetycji z WOS-u na każdym poziomie . . .

25 zł
za 60 min

Elżbieta

Jestem studentką III roku prawa. Ponad 2 lata byłam specjali...

Jestem studentką III roku prawa. Ponad 2 lata byłam specjalistą ds marketingu oraz handlu. Oferuję pomoc w nauce, przygotowanie do egzaminów, sprawdzianów i kartkówek jak też bieżącej nauki. Gwarantuje rów . . .

30 zł
za 60 min

Marcin

Zastanawiałeś się dlaczego mniejszość niemiecka zawsze zasia...

Zastanawiałeś się dlaczego mniejszość niemiecka zawsze zasiada w Sejmie? Dziwne wykresy, tematy prac z kosmosu czy wygórowane oczekiwania nauczyciela? Wos to nic innego jak obserwowanie rzeczywistości, trzeba . . .

25 zł
za 60 min

Paulina

Witam serdecznie, jestem studentką socjologii i chętnie pom...

Witam serdecznie, jestem studentką socjologii i chętnie pomogę w nadrobieniu zaległości, pisaniu prac szkolnych, przygotowaniu się do egzaminu gimnazjalnego oraz matury z wiedzy o społeczeństwie. Czasami ni . . .

25 zł
za 60 min

Magdalena

Obawiasz się klasówki, sprawdzianu, matury? Nie martw się, z...

Obawiasz się klasówki, sprawdzianu, matury? Nie martw się, z moją pomocą zaskoczysz nauczyciela swoją wiedzą i zapomnisz czym jest stres przed odpowiedzią. Jako nauczyciel pomogę Ci w przezwyciężeniu wszel . . .

40 zł
za 60 min

Iwona

Absolwentka historii i polonistyki UJ (specjalność nauczycie...

Absolwentka historii i polonistyki UJ (specjalność nauczycielska) oferuje korepetycje z WOS-u w zakresie liceum, a także przygotowanie do matury i konsultacje prac pisemnych. Gwarantuję rzetelną wiedzę, miłą . . .

30 zł
za 60 min