Ogłoszenia

Język niemiecki

Radek

Korepetycje przygotowujące do matury

Od 2009 roku udzielam lekcji dla uczniów klas średnich (liceum oraz technikum) głównie pod kątem przygotowań do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Wszystkie materiały i kserówki dostarcza . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

KOREPETYCJE - NIEMIECKI

.Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunki międzynarodowe i Lingwistyka oraz studentka prawa skutecznie udziela korepetycji z języka niemieckiego. Mam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzież . . .

55 zł
za 60 min

Chris

Niemiecki - korepetycje, nauka, tłumaczenia

Niemiecki - wszystkie poziomy:). Dzieci młodzież dorośli. Pomoc w nadrabianiu zaległości i w przygotowaniu do testów kompetencji w gimnazjum, matur w liceum i technikum oraz certyfikatów ZD i ZMP. Jeżeli czu . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z języka niemieckiego

Udzielam korepetycji z języka niemieckiego  od podstawówki aż do przygotowania do matury.  Koszt jednej godziny zegarowej 40zl.  Zajęcia prowadzone w formie online i offline.  Chętnych za . . .

40 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje z języka niemieckiego z native speakerem

Jestem 20-letnią studentką i udzielam korepetycji z języka niemieckiego. 12 lat spędziłam w Niemczech, zatem posługuje się tym językiem jak ojczystym. Mam doświadczenie zarówno z pracą z dziećmi, jak i m . . .

50 zł
za 60 min

Urszula

Miłe korepetycje - język niemiecki dla każdego!

Niemiecki kojarzy Ci się tylko z ostro brzmiącym Schmeterlingiem? Nie wiesz od czego zacząć ucząc się tego języka? Bez obaw, dzięki moim zajęciom zauważysz jak wspaniałe może być posługiwanie się obcy . . .

80 zł
za 60 min

Julita

Dodatkowe lekcje z języka niemieckiego

Szukasz zajęć dodatkowych z języka niemieckiego 🇩🇪 dla swojego dziecka?  Zapraszam do kontaktu. Zajęcia będą prowadzone od września bieżącego roku w centrum Kątów Wrocławskich* 🖤 Za . . .

60 zł
za 60 min

Biuro

Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Jesteś lektorem, lecz większość zajęć prowadzisz na poziomie A1-B2? W przypadku, gdy odpowiedziałeś/odpowiedziałaś „TAK”, to zapraszamy do złożenia aplikacji na w/w stanowisko. Zapewniamy: ela . . .

20 zł
za 60 min

Natalia

język niemiecki nie taki straszny(:

Dzień dobry, oferuję korepetycje z języka niemieckiego. Wyjaśnię gramatykę, chętnie pomogę z zadaniami domowymi, przygotuję do kartkówek czy sprawdzianów - albo po prostu poćwiczę z tobą niemiecki! Jes . . .

30 zł
za 60 min

Wojciech

KOREPETYCJE, COACHING ORAZ WSPARCIE W J. NIEMIECKIM W DZIEDZINIE AKWIZYCJI I SPRZEDAŻY

Jeżeli Twoim wyzwaniem jest akwizycja, sprzedaż i rozmowy handlowe w języku niemieckim zadzwoń lub napisz. Oferuję naukę i wsparcie. Mam 30 lat doświadczeń w dziedzinie akwizycji, marketingu i sprzedaży Po . . .

90 zł
za 60 min