Ogłoszenia

Język niemiecki

Katarzyna

Niemiecki korepetycje

Willkommen ! Cieszę się, że trafiłeś/aś na mój profi. Postaram się sprawić, byś został/a ze mną na dłużej :) Moje doświadczenie z językiem niemieckim: - posiadam certyfikat DSD na poziomie B1 - ukoń . . .

50 zł
za 60 min

Dominika

Niemiecki on-line, mgr germanistyki, bezstresowo, nauczanie dzieci i dorosłych

Doświadczony lektor języka niemieckiego oferuje zajęcia językowe dla dzieci oraz dorosłych. Jestem absolwentką Germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim z uprawnieniami pedagogicznymi do nauczania języka n . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Jestem germanistką. Posiadam 17 lat doświadczenia w nauczani...

Jestem germanistką. Posiadam 17 lat doświadczenia w nauczaniu. Prowadziłam kursy językowe. Uczę wszystkie grupy wiekowe na każdym poziomie. Przygotuję do matury, przygotuję do wyjazdu do Niemiec, nauczę niem . . .

90 zł
za 60 min

Laura

Korepetycje z języka niemieckiego

Cześć! Jestem studentką polsko-niemieckich studiów prawniczych we Frankfurcie nad Odrą i zrobiłam maturę w niemieckim liceum. Z Niemcami związana jestem od dziecka - mieszkam tu od długiego czasu i biegle . . .

50 zł
za 60 min

Chris

Niemiecki - korepetycje, nauka, tłumaczenia

Niemiecki - wszystkie poziomy:). Dzieci młodzież dorośli. Pomoc w nadrabianiu zaległości i w przygotowaniu do testów kompetencji w gimnazjum, matur w liceum i technikum oraz certyfikatów ZD i ZMP. Jeżeli czu . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Język niemiecki - korepetycje/nauka na wszystkich poziomach (u nauczyciela/Skype/Zoom)

Jestem absolwentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 10 lat udzielam korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania, wykorzystuję język niemiecki również na co dzień w pracy. Posiad . . .

100 zł
za 60 min

Zuza

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego

Cześć! Udzielę korepetycji z języka niemieckiego online na każdym poziomie zaawansowania. Pomogę w opanowaniu słownictwa i zrozumieniu gramatki, jak również w opanowaniu umiejętności swobodnego mówienia. . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje z niemieckiego

Jestem magistrem filologii germańskiej, laureatem konkursu literackiego organizowanego w 2011 r. przez Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego. W 2008 roku zdałem egzamin B1 TELC, a w 2012 C1 Goetheinstitut. Udzi . . .

40 zł
za 60 min

Monika

korepetycje niemiecki

Najwyższej jakości lekcje języka niemieckiego prowadzone przez magistra germanistyki z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oferuję zajęcia na wszystkich poziomach n . . .

65 zł
za 60 min

Paulina

Profi&Edu German j. niemiecki online! lekcja próbna 60 minut gratis!

Hej, bardzo się cieszę, że tutaj trafiłaś/eś. Jeśli chcesz nauczyć się j. niemieckiego: 1. skutecznie (a kto nie chce?) 2. konwersacyjnie (tak najlepiej, zaufajcie mi!) 3. bezstresowo (a nie z . . .

80 zł
za 60 min