Ogłoszenia

Język niemiecki

Magda

Niemiecki

Halli hallo, zapraszam do nauki oraz konwersacji w języku niemieckim, pomogę również w lekcjach i w nadrobieniu zaległości stacjonarnie u ucznia lub online. Język niemiecki to mój drugi język, mieszkałam . . .

90 zł
za 60 min

Dominika

Niemiecki on-line, mgr germanistyki, bezstresowo, nauczanie dzieci i młodzieży

BRAK WOLNYCH TERMINÓW NA ROK 2023/2024 Doświadczony lektor języka niemieckiego oferuje zajęcia językowe dla dzieci oraz dorosłych. Jestem absolwentką Germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim z uprawn . . .

70 zł
za 60 min

Danuta

Ze mną polubisz język niemiecki

100 zł
za 60 min

Malgorzata

Profesjonalne lekcje języka niemieckiego dla osób zdecydowanych na osiągnięcie konkretnych rezultatów

Zapraszam na skuteczne zajęcia z języka niemieckiego osoby, które: chcą rozpocząć swoją przygodę z językiem niemieckim, kiedyś się uczyły i chciałyby odświeżyć znajomość języka, mają znajom . . .

150 zł
za 60 min

Piotr

Język niemiecki dla firm i korepetycje dla uczniów online *Skype/Zoom/GoogleMeet/MS Teams*

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zapraszam do współpracy w zakresie korepetycji i tłumaczeń pisemnych. Oferuję także szkolenia z j. niemieckiego dla firm (wystawiam fakt. VAT). Wszys . . .

70 zł
za 60 min

Dorota Szachnowska

Fuksówka Szkoła Korepetycji

Dzień dobry, Jesteśmy Szkołą Korepetycji, która oferuje zajęcia ze wszystkich przedmiotów, na każdym poziomie nauczania. Przygotowujemy uczniów do egzaminów,matury,kartkówek,sprawdzianów. Pomagamy . . .

120 zł
za 45 min

Martin

Konwersacje, korepetycje, lekcje, lektor, nauka, korekta - Niemiecki

German Native Speaker Język niemiecki jest moim macierzystym językiem! Konwersacje, korepetycje, lekcje, lektor, nauka, korekta – via Skype Deutsch / Niemiecki für jedes Niveau: Muttersprachler aus Deutschl . . .

70 zł
za 60 min

Marta

Profesjonalne lekcje języka niemieckiego

Dzień dobry, nazywam się Marta Jaćkiewicz-Lesiak i jestem nauczycielem dyplomowanym języka niemieckiego z 21-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego Okręgowej Komisji . . .

80 zł
za 60 min

Tomasz

Niemiecki-korepetycje.

Zapraszam na lekcje języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Zapraszam dzieci, młodzież jak i osoby starsze. Posiadam wiedzę, umiejętności językowe i pedagogiczne niezbędne do prowadz . . .

70 zł
za 60 min

Monika

Deutsch macht Spass

Zapraszam na korepetycje z języka niemieckiego. Zajęcia nie muszą być nudne dzięki wielu narzędziach TIK stosowanych przeze mnie na lekcjach (Nearpod, Genially, Wordwall, Praca z filmem, interaktywne karty p . . .

80 zł
za 60 min