Ogłoszenia

Język niemiecki

Radek

Korepetycje przygotowujące do matury

Od 2009 roku udzielam lekcji dla uczniów klas średnich (liceum oraz technikum) głównie pod kątem przygotowań do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Wszystkie materiały i kserówki dostarcza . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Lekcje / korepetycje z języka niemieckiego online

Lektor Instytutu Goethe oraz Instytutu Komunikacji Międzynarodowej w Berlinie, magister germanistyki z 6-letnim doświadczeniem w nauczaniu online. Profesjonalnie i skutecznie. Uczę wszystkiego co jest z język . . .

100 zł
za 60 min

Marcel

Native speaker - korepetycje, konwersacje i przygotowanie do egzaminów Goethe.

Native speaker, ponad 10 lat doświadczenia nauczycielskiego, absolwent Uniwersytetu Wiedeńskiego. • Korepetycje dla uczniów i studentów na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2). • Przygotowanie do cert . . .

80 zł
za 60 min

Malgorzata

Profesjonalne lekcje języka niemieckiego dla osób zdecydowanych na osiągnięcie konkretnych rezultatów

Zapraszam na skuteczne zajęcia z języka niemieckiego osoby, które: chcą rozpocząć swoją przygodę z językiem niemieckim, kiedyś się uczyły i chciałyby odświeżyć znajomość języka, mają znajom . . .

100 zł
za 60 min

Kinga

Zajęcia z języków obcych, 100 % skuteczności !

Witam serdecznie, mam na imię Kinga.  Posiadam 12 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języków obcych.  Języki obce to moja pasja od wielu lat, kształciłam się na Uniwersytecie Warszawski . . .

70 zł
za 60 min

Kamil

MŁODZIEŻ, DOROŚLI - EGZAMINY, SZKOŁA, NAUKA

[***NIE JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTAMI SZKÓŁ JĘZYKOWYCH - TYLKO KLIENCI INDYWIDUALNI***] 1. Zależy Ci na SKUTECZNYM POROZUMIEWANIU SIĘ w języku niemieckim? 2. Nie masz okazji używać języka W ŻYCIU . . .

60 zł
za 60 min

Barbara

Język niemiecki dla każdego

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem nauczycielem, korepetytorem i lektorem z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli potrzebujesz pomocy w nauce bieżącej, przygotowaniu do egzaminów czy wyjazdu  zagranic . . .

45 zł
za 60 min

Dorota

KOREPETYCJE Z NIEMIECKIEGO ONLINE

Witam ! Jeżeli potrzebujesz się nauczyć niemieckiego pisz śmiało ! Poziom podstawowy czy zaawansowany nie ma znaczenia ! :) Prowadzę lekcje online, uczę i dzieci jak i dorosłych. Prowadzę również grupowe . . .

50 zł
za 60 min

Adam

Niemiecki

Uczę różnymi metodami np. rozmowy, skojarzenia, poprzez zabawę, fitness niemiecki. Metodologię nauczania dobieram indywidualnie do potrzeb i predyspozycji ucznia. Piszę za ucznia w programie i notatki wys . . .

149 zł
za 45 min

Karolina

Korepetycje prosto z Niemiec!

Witam! Od kilku lat mieszkam i studiuję w Niemczech(w języku niemieckim). Posiadam doświadczenie w nauczaniu najmłodszych, jak i osób starszych. Prowadzę zajęcia indywidualne i w małych grupach (po 2-4 osoby . . .

55 zł
za 60 min