Ogłoszenia

Język niemiecki

Anna

Uniwersalne korepetycje z języka niemieckiego dla szkoły podstawowej i liceum, poziom podstawowy

Cześć, tu Ania! Właśnie skończyłam pisać matury, ale tęsknię już za niektórymi przedmiotami, więc postanowiłam zacząć udzielać korepetycji. Oferuję korepetycje z języka niemieckiego na poziomie s . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Niemiecki w przyjaznej, luźnej atmosferze.

Dzień dobry! Chętnie pomogę w nauce języka niemieckiego zarówno dzieciom, uczniom, jak i dorosłym. Możemy na zajęciach skupić się na konkretnym temacie, umiejętności czy też szkolnym programie. Z . . .

50 zł
za 60 min

Klaudia

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego na poziomie A1-B2.

Hallo Hallo! :) Jestem studentką III roku filologii germańskiej. Język niemiecki od zawsze mi się podobał i lubiłam się go uczyć. W gimnazjum brałam udział w wymianie uczniowskiej, podczas której jeszcze . . .

25 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje Język niemiecki Radzionków i okolice

30 zł
za 60 min

Zuzanna

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego

Zapraszam na korepetycje online z języka niemieckiego 🇩🇪 na poziomie podstawowym dla uczniów szkoły średniej, gimnazjum oraz klas podstawowych. Zapewniam ciekawe materiały odpowiednio dostosowane do uczni . . .

45 zł
za 60 min

Maja

Język niemiecki - korepetycje

Udzielam korepetycji z dojazdem do ucznia na terenie Tychów. Mam wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w udzielaniu korepetycji (także z trudnymi przypadkami oraz z osobami mającymi problemy w kontaktac . . .

50 zł
za 60 min

Sebastian

Also legen wir los ! Lerne Deutsch mit mir ! DEIN QUALIFIZIERTER DEUTSCHLEHRER ! :)

Jestem absolwentem Wydziału Lingwistyki Stosowanej (sekcja nauczycielska) na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam studia magisterskie wraz z uprawnieniami pedagogicznymi (uzyskanymi pierwotnie już po ukończeni . . .

40 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje język niemiecki

Jestem studentką pierwszego roku na Uniwersytecie Warszawskim, bardzo chętnie pomogę uczniom szkół podstawowych w nauce języka niemieckiego. . . .

30 zł
za 60 min

Natalia

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego na poziomie A1-A2.

Jestem studentką 1 roku, napisałam maturę z języka niemieckiego na 80%, udzielę korepetycji na poziomie podstawowym( A1-A2), najlepiej młodej osobie, chętnej do nauki :)  . . .

40 zł
za 60 min

Joanna

Język niemiecki - nauka na wszystkich poziomach (u nauczyciela/Skype/Zoom)

Absolwentka filologii germańskiej na UJ. Od 9 lat udzielam korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania, 10 lat wykorzystuję j. niemiecki na co dzień w pracy. Posiadam certyfikat DSD II (Deutsches Sprachdipl . . .

60 zł
za 60 min