Ogłoszenia

Język polski

Patrycja

Przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzon...

Przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pomoc w redagowaniu prezentacji maturalnych (bibliografia, ramowy plan prezentacji) oraz wszelkich prac pisemnych. Przygotowanie do obrony prezentacji m . . .

30 zł
za 60 min

Zuzanna

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego. Posiadam uprawnie...

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego. Posiadam uprawnienia pedagogiczne. Najchętniej współpracuję z maturzystami, zarówno przygotowuję do matury pisemnej, jak i ustnej. Wszyscy moi uczniowie zdali matur . . .

25 zł
za 60 min

Wiktoria

Jestem nauczycielem języka polskiego z sześcioletnim stażem....

Jestem nauczycielem języka polskiego z sześcioletnim stażem. Posiadam doświadczenie w nauczaniu na różnych szczeblach edukacji. Wielokrotnie z sukcesem przygotowywałam maturzystów do egzaminu maturalnego - za . . .

35 zł
za 60 min

Agata

Dzień dobry, mam na imię Agata. Posiadam tytuł doktora nau...

Dzień dobry, mam na imię Agata. Posiadam tytuł doktora nauk humanistycznych (spec. literaturoznawstwo), magistra filologii polskiej (spec. nauczycielska) oraz magistra kulturoznawstwa (spec. teoria i historia ku . . .

40 zł
za 60 min

Magdalena

Licencjat języka polskiego z dyplomem nauczyciela udzieli ko...

Licencjat języka polskiego z dyplomem nauczyciela udzieli korepetycji każdemu, kto pragnie pogłębić swoje umiejętności czy też nadrobić zaległy materiał. Pomoże w przygotowaniu do testów oraz egzaminów, . . .

25 zł
za 60 min

Anna

Uwielbiam język polski i literaturę, pomogę przy analizie ut...

Uwielbiam język polski i literaturę, pomogę przy analizie utworów literackich, w zagadnieniach językowo-gramatycznych, w pisaniu wypracowań. . . .

20 zł
za 60 min

Izabela

Doświadczona polonistka, czynny egzaminator maturalny, SKUTE...

Doświadczona polonistka, czynny egzaminator maturalny, SKUTECZNIE przygotuje do NOWEJ matury z języka polskiego - pisemnej na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz do ustnej! Gwarantuję bezstresowe zajęcia w m . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

Ukończyłam polonistykę na UJ. Korepetycji udzielam od 7 lat....

Ukończyłam polonistykę na UJ. Korepetycji udzielam od 7 lat. Specjalizuję się w przygotowaniu do matury z języka polskiego. Program zajęć każdorazowo dopasowuję do indywidualnych potrzeb ucznia – więcej . . .

35 zł
za 60 min

Katarzyna

Pomogę maturzyście w przygotowaniu się do egzaminu z języka ...

Pomogę maturzyście w przygotowaniu się do egzaminu z języka polskiego (poziom podstawowy i rozszerzony, praca z arkuszami, omawianie lektur, epok literackich, systematyzacja wiedzy, ćwiczenia praktyczne) i napis . . .

30 zł
za 60 min

Joanna

Jeśli potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy maturanej, bądź ...

Jeśli potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy maturanej, bądź we wszelkiego rodzaju pracach pisemnych, to zgłoś się do mnie! Jestem studentką filologii polskiej na UWr, skończylam liceum o profilu humanistyczny . . .

20 zł
za 60 min