Ogłoszenia

Język polski

Maja

Język polski - korepetycje

Udzielam korepetycji z dojazdem do ucznia na terenie Tychów. Mam wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w udzielaniu korepetycji (także z trudnymi przypadkami oraz z osobami mającymi problemy w kontaktac . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Korepetycje z języka polskiego

Zapraszam na zajęcia z języka polskiego. Jestem nauczycielką z wieloletnim stażem. Zapewniam kompleksowe przygotowanie do egzaminu zewnętrznego, pomoc w nadrabianiu zaległości, przygotowanie do sprawdzianów i . . .

70 zł
za 60 min

Aleksandra

Polski na 6! Zajęcia z języka polskiego - gramatyka, literatura, kompetencje literackie.

Moje zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku (od przedszkolaka do seniora), które chcą poprawić swoje kompetencje językowe i literackie. Wykorzystuję zasadę nauki poprzez zabawę i korzystam z tech . . .

40 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje z języka polskiego

Cześć nazywam się Kamila i bardzo chętnie pomogę podszkolić ci się z języka polskiego. Moje zajęcia są zawsze przeprowadzone w miłej atmosferze, są to przedmioty, zagadnienia, które mnie niesamowicie in . . .

60 zł
za 60 min

Antonina

Zapraszam uczniów szkół podstawowych na zajęcia z języka polskiego :)

Dzień dobry! Oferuję korepetycje z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych , przede wszystkim indywidualne kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. Oferuję również regularne zajęcia maj . . .

70 zł
za 60 min

Hania

Język polski korepetycje

Hej!  Nazywam się Hania i w październiku zaczynam II rok studiów mojego wymarzonego kierunku- psychologii. Jestem humanistką, a język polski interesował mnie już od podstawówki. W wolnym czasie maluję . . .

45 zł
za 60 min

Justyna

język polski - egzamin ósmoklasisty

Siódmo- i Ósmoklasisto , czy wiesz, że aż 51% punktów możliwych do zdobycia podczas egzaminu E8 z języka polskiego to punkty otrzymywane za umiejętność redagowania różnych form wypowiedzi? Co wybrać: . . .

80 zł
za 60 min

Barbara

Język polski dla szkół podstawowych

SZKOŁY PODSTAWOWE - OFERTA NA ROK SZKOLNY 2022/23 📒 📍 zajęcia stacjonarne w Środzie Wielkopolskiej 📚 🖊 Nauka języka polskiego w kameralnej grupie liczącej maksymalnie 4 osoby. 🖊 Kurs dla uczniów . . .

37 zł
za 45 min

Barbara

Język polski dla szkół podstawowych i średnich

Korepetycje dla uczniów szkół podstawowych i średnich – przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury, bieżąca nauka. Oferujemy także język polski dla obcokrajowców. Mail: wymownia@gmail.com strona: . . .

1 zł
za 45 min

Wojciech

Język polski - korepetycje - matura - egzamin ósmoklasisty

[Uwaga! Osoby, które zdecydują się na współpracę ze mną do 10 września, otrzymają możliwość bezpłatnego udziału w lekcjach powtórkowych przed samymi egzaminami!] W tym roku średni wynik z języka p . . .

40 zł
za 60 min