Ogłoszenia

Język polski

Julia Patrycja

Korepetycje z języka polskiego

Oferuje pomoc w zakresie materialu jaki obejmuje j. polski i matematyka w klasach 1-8. Pomagam w odrabianiu zadań domowych, przygotowuję do zajęć, wytłumaczę każde zagadnienia związane z językiem, jak i ró . . .

40 zł
za 60 min

Natalia

Dodatkowe lekcje z języka polskiego

Potrzebujesz korepetycji z języka polskiego? Chcesz jeszcze lepiej przygotować się do matury albo egzaminu? Nauczanie zdalne nie spełniło Twoich oczekiwań? Świetnie trafiłeś, jestem tu, żeby Ci pomóc! . . .

50 zł
za 60 min

Renata

Przedmioty humanistyczne - korepetycje.

Drogi Uczniu: myślisz, że nie potrafisz interpretować wierszy, pisać rozprawek i opowiadań; epoki literackie przyprawiają Cię o ból głowy; gramatyka przyspiesza bicie serca; boisz się egzaminu ósmokla . . .

90 zł
za 90 min

Galileusz

Galileusz - Ogólnopolskie Centrum Korepetycji

Chcesz już od początku roku wystartować z dobrymi ocenami i nie narobić sobie zbędnych zaległości? Potrzebujesz pomocy przed czekającą cię w tym roku szkolnym maturą bądź egzaminem ósmoklasisty? . . .

70 zł
za 60 min

Pamela

Korepetycje z języka polskiego.

Dzień dobry, jestem korepetytorką oferującą zajęcia z języka polskiego. Zajęcia odbywają się zdalnie, u mnie w domu bądź w domu ucznia. Posiadam 4 letnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym. Jestem . . .

40 zł
za 60 min

Joanna

Korepetycje z j. polskiego

Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, egzaminator maturalny przygotuje do matury z j. polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. zajęcia on-line lub stacjonarne.  Zapraszam do kontaktu pod . . .

50 zł
za 60 min

Julia

POMOGĘ PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Cześć!  Z tej strony Julia! Uczęszczam do trzeciej klasy liceum ogólnokształcącego w Poznaniu.  Jeśli w szkole masz problemy z językiem polskim albo chcesz powtórzyć materiał z całej eduk . . .

30 zł
za 60 min

Robert

Język polski dla każdego - korepetycje przygotowujące do matury

Potrzebujesz kogoś, kto lepiej wyjaśni Ci o co chodzi w "Weselu" Wyspiańskiego, pomoże w odczytywaniu tekstów oraz ich pisaniu - czyli w wielkim skrócie przygotuje do matury z polskiego? Polski jest jednym z . . .

25 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje z języka polskiego

Witam serdecznie, jestem studentem filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podczas studiów zdobyłem doświadczenie pedagogiczne. Prowadziłem zajęcia z dziećmi i młodzieżą w ramach praktyk, zarów . . .

35 zł
za 60 min

Maja

Korepetycje z języka polskiego/pomoc w pisaniu prac, korekta

Jestem finalistką Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Od trzech lat prowadzę korepetycje, oferuję również redakcję i korektę prac pisemnych i pomoc w przygotowaniu do matury. Przede wszystkim uczę pis . . .

35 zł
za 60 min