Ogłoszenia

Język polski

Ewa

Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Kurs on-line.

Zamiast korepetycji z języka polskiego przed egzaminem ósmoklasisty  polecam kurs -  32 lekcje wideo  za 199 zł. Prowadzi nauczycielka z ponad 30-letnim stażem w szkole.   Omawia wszystkie za . . .

20 zł
za 60 min

Barbara

Korepetycje online z języka polskiego - E8 i Matura podstawowa oraz rozszerzona

Jestem nauczycielem dyplomowanym, mam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do matury i egzaminu ósmoklasisty. Oferuję: - powtórzenia lektur - rozwiązywanie arkuszy egzaminacyjnych - sprawdzanie wypracowa . . .

60 zł
za 60 min

Izabela

korepetycje z języka polskiego

Udzielam korepetycji z języka polskiego. Lekcje online lub u prowadzącego stacjonarnie. Cena za godzinę to 60zł. W razie pytań proszę dzwonić - 535240503. Pozdrawiam serdecznie.  . . .

60 zł
za 60 min

Teresa

Korepetycje z języka polskiego z zakresu szkoły podstawowej Olszanka i okolice

Udzielę korepetycji z języka polskiego z zakresu szkoły podstawowej ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania do egzaminu. Olszanka i okolice tel. kont. 515140501 . . .

50 zł
za 60 min

Ewelina

Język Polski

Zapraszam na lekcje języka polskiego, chętnie pomogę w pisaniu prac, wypracowań, rozprawek itp. Pomogę w odrabianiu zadań domowych, a także pomogę w opracowaniu bieżącego materiału szkolnego. . . .

80 zł
za 60 min

Dorota Szachnowska

Fuksówka Szkoła Korepetycji

Dzień dobry, Jesteśmy Szkołą Korepetycji, która oferuje zajęcia ze wszystkich przedmiotów, na każdym poziomie nauczania. Przygotowujemy uczniów do egzaminów,matury,kartkówek,sprawdzianów. Pomagamy . . .

120 zł
za 45 min

Barbara

Korepetycje z języka polskiego stacjonarnie i online

✅ Udzielam korepetycji z języka polskiego uczniom i uczennicom szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Lekcje online i stacjonarnie - miejsce do dogadania.  ✅ Jaką pomoc ode mnie uzyskasz . . .

90 zł
za 90 min

Weronika

Wolne terminy! Indywidualne korepetycje z języka polskiego na każdym poziomie nauczania. Z dojazdem lub online.

Cześć! Nazywam się Weronika, mam 22 lata i jestem studentką filologii polskiej. Z chęcią udzielę korepetycji z języka polskiego na każdym poziomie kształcenia; uczniom szkoły podstawowej, średniej (włą . . .

50 zł
za 60 min

Maria

Korepetycje z języka polskiego dla uczniów szkoły podstawowej, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Jeśli: -zdarza się, że spoglądasz z niechęcią na podręczniki do języka polskiego i zadajesz sobie to fundamentalne pytanie: "Ale po co mi to?", -obawiasz się nadchodzącego egzaminu i nie wiesz, od czego . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Lekcje języka polskiego i angielskiego

    Jestem nauczycielką oraz filologiem z merytorycznymi kompetencjami oraz doświadczeniem. Potrafię dostosować się do potrzeb moich uczniów, tak by zainteresowali się językiem ojczystym i spojrzel . . .

90 zł
za 45 min