Ogłoszenia

Język polski

Katarzyna

MATURA!!! POPRAWKI!!! POSZERZANIE WIEDZY!!! SKUTECZNE korepe...

MATURA!!! POPRAWKI!!! POSZERZANIE WIEDZY!!! SKUTECZNE korepetycje z języka polskiego. Doświadczona nauczycielka liceum z uprawnieniami egzaminatora maturalnego. Ciekawe lekcje w pełnym książek gabinecie w Otwock . . .

100 zł
za 60 min

Aleksandra

KOREPETYCJE JĘZYK POLSKI Nie obiecuję szklanych domów, tylko realny sukces!

Nie obiecuję szklanych domów, tylko realny sukces! Witam uczniów oraz rodziców! Nazywam się Ola, jestem absolwentką kierunku prawno-biznesowego na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.  . . .

60 zł
za 60 min

Marek

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY (JĘZYK POLSKI)

Od wielu lat z sukcesem przygotowuję uczniów do egzaminów maturalnych (egzamin ustny i pisemny), pomagam w pisaniu prac, uzupełnianiu braków, przygotowuję do egzaminów poprawkowych. Pracuję na własnych mater . . .

70 zł
za 60 min

Renata

Najskuteczniejsze korepetycje z j. polskiego w Gdańsku

Nazywam się Renata Wojnicz. Jestem nauczycielem dyplomowanym pracującym w zawodzie od dwudziestu lat i mającym uprawnienia egzaminatora. Uczę języka polskiego, prowadzę rewalidację i zajęcia z terapii pedag . . .

35 zł
za 60 min

ElŻbieta

JĘZYK POLSKI - MATURA, EGZAMINY, KOREPETYCJE

Wieloletnia nauczycielka języka polskiego z dużymi osiągnięciami dydaktycznymi, doskonałą znajomością najnowszej podstawy programowej i bogatym warsztatem pracy przygotuje profesjonalnie do egzaminów na każ . . .

80 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje język polski

Hej, w roku 2020 pisałam maturę z historii, polskiego i angielskiego w zakresie rozszerzonym, więc moja wiedza jest wystarczająca, aby pomóc Wam. Od 1 października 2020 roku studiuję prawo. Czy nie macie tak, . . .

55 zł
za 60 min

Magdalena

Dam korepetycje z języka polskiego

Witaj, nazywam się Magdalena i z przyjemnością rozwinę swoja pasję do języka polskiego, udzielając z tego przedmiotu korepetycji dla szkoły podstawowej. Swoją wiedzę w temacie zdobywam, studiując polonis . . .

30 zł
za 60 min

Oliwia

Korepetycje z języka polskiego

Pomogę Ci z pisaniem prac oraz rozumieniem tego co czytasz by znaleźć poszukiwana tezę. Ze mną szybko opanujesz pisanie rozprawek, opowiadań.  . . .

50 zł
za 60 min

Jan

Język polski na poziomie profesjonalnym

Nauka języka polskiego na każdym poziomie edukacji, dla Polaków i obcokrajowców. Nauczyciel i wykładowca o bardzo dużym doświadczeniu, z tytułem doktora nauk humanistycznych. Autor licznych publikacji na . . .

120 zł
za 60 min

Karla

Zajęcia z języka polskiego

Dzień dobry, jestem absolwentką filologii polskiej i logopedii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza. Udzielam korepetycji uczniom szkół podstawowych i średnich. Jeśli chcesz zdać maturę z wysokim wynikiem, . . .

80 zł
za 60 min