Ogłoszenia

Język polski

Paulina

Korepetycje z języka polskiego

KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO PRZEDSZKOLE - SZKOŁA PODSTAWOWA - SZKOŁA ŚREDNIA - SZKOŁA WYŻSZA (studenci filologii polskiej i pokrewnych) Zapraszam na zajęcia z języka polskiego na każdym poziomie zaaw . . .

45 zł
za 60 min

Marzena

PRZYGOTUJĘ DO MATURY

Doświadczony nauczyciel języka polskiego, egzaminator, komunikatywny, przygotuje do matury, pomoże nadrobić zaległości przedmiotowe. Pisanie rozprawek problemowych przestanie być problemem, a czytanie ze zroz . . .

70 zł
za 60 min

Marzena

Przygotowanie z języka polskiego: egzamin ósmoklasisty, matura

Oferuję przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty oraz do matury z języka polskiego (na poziomie podstawowym i rozszerzonym), a także pracę z uczniem nad bieżącym materiałem szkolnym (ćwiczenie różnych form . . .

40 zł
za 45 min

Magdalena

korepetytorka języka polskiego i matematyki - zapraszam :)

Udzielam korepetycji z matematyki i języka polskiego. To nietypowe połączenie może być dużą zaletą podczas omawiania ze ścisłowcami budowy rozprawki, a z humanistami — wyrażeń algebraicznych. Specjaliz . . .

80 zł
za 60 min

Aleksandra

Zajęcia z języka polskiego

Udzielam korepetycji z języka polskiego uczniom w różnym wieku. Dotychczas pomagałam w przygotowywaniu do egzaminu maturalnego (zarówno na poziomie podstawowym i rozszerzonym) oraz w pisaniu prac zaliczeniowych . . .

30 zł
za 60 min

Kaja

Korepetycje z języka polskiego

Oferuję korepetycje z języka polskiego, szczególnie w zakresie tworzenia prac pisemnych oraz przygotowania z tekstów literackich , lektur i zagadnień kulturowych . Podchodzę do uczniów indywidualnie , baz . . .

30 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje z języka polskiego

Studentka filologii polskiej udzieli korepetycji z języka polskiego uczniom szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej. Indywidualne korepetycje w formie zdalnej lub stacjonarnej w zależności od preferencji uczn . . .

50 zł
za 60 min

Ewelina

Polski - egzaminator - matura, egzaminy

Udzielę korepetycji z języka polskiego (zakres szkoły ponadpodstawowej, podstawowej) - PRZYGOTOWANIE DO MATURY , EGZAMINU oraz do lekcji i sprawdzianów. Jestem egzaminatorem maturalnym z wieloletnim doświadcze . . .

60 zł
za 60 min

Ewa

Przygotowanie do matury z j. polskiego

Przygotowanie do matury z j. polskiego, poziom podstawowy i rozszerzony, egzaminator maturalny, tel. 506 217 918 . . .

50 zł
za 60 min

Filip

Korepetycje z języka polskiego

60 zł
za 60 min