Ogłoszenia

Język polski

Renata

Najskuteczniejsze korepetycje z j. polskiego w Gdańsku

Nazywam się Renata Wojnicz. Jestem nauczycielem dyplomowanym pracującym w zawodzie od dwudziestu lat i mającym uprawnienia egzaminatora. Uczę języka polskiego, prowadzę rewalidację i zajęcia z terapii pedag . . .

35 zł
za 60 min

ElŻbieta

JĘZYK POLSKI - MATURA, EGZAMINY, KOREPETYCJE

Wieloletnia nauczycielka języka polskiego z dużymi osiągnięciami dydaktycznymi, doskonałą znajomością najnowszej podstawy programowej i bogatym warsztatem pracy przygotuje profesjonalnie do egzaminów na każ . . .

80 zł
za 60 min

Anna

Esej? Rozprawka? Opowiadanie? Żaden problem!

Jestem nauczycielem i egzaminatorem z długoletnim stażem. Aktualnie finalizuję doktorat na UAM w Poznaniu. Jestem przekonana o tym, że tworzenie tekstów (tzw. dłuższych i krótszych form wypowiedzi) jest moż . . .

100 zł
za 60 min

Wiesława

język polski- MATURA 2023

Kocham swoją pracę i wykonuję z pasją. Jeśli się choć trochę zaangażujesz, razem zwiększymy szansę na  sukces. Będę Cię wspierać.  :) . . .

100 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje z języka polskiego online w miłej i bezstresowej atmosferze

Jestem tegoroczną absolwentką Filologii Polskiej Akademii Pomorskiej w Słupsku; uzyskałam stopień licencjata z tego kierunku o specjalności wydawniczo-redaktorskiej. Ponadto publikowałam na łamach czasopism . . .

30 zł
za 45 min

Magdalena

Korepetycje maturalne/ósmoklasisty z języka polskiego

Korepetycje z języka polskiego z doświadczonym nauczycielem przedmiotu, egzaminatorem maturalnym i egzaminu ósmoklasisty. Przygotowanie do egzaminów:  maturalnego dla uczniów kończących szkołę ponadg . . .

50 zł
za 60 min

Zuzanna

Pomoc w lekcjach

Jestem studentką 3 roku medycyny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Chętnie pomogę rozwiązać problemy z zadaniem domowym, wypracowaniem, czy rozprawką. Oferuję pomoc uczniom szkół podstawowych (wszystkie . . .

1 zł
za 60 min

Zuza

Język polski, pisanie prac, przygotowanie do testów

Jestem studentką Kultury i Praktyki Tekstu: twórczego pisania i edytorstwa na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie pójście było moim marzeniem. Skończyłam klasę humanistyczną w liceum z najwyższymi wynikami z . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje - język polski

Dzień dobry wszystkim! Od października zaczynam studia magisterskie z filologii polskiej i drżąc przed perspektywą moich przyszłych zarobków w humanistyce, oferuję korepetycje dla uczniów szkoły podstaw . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z języka polskiego liceum/szkoła podstawowa

Witam! :) Jestem studentką trzeciego roku farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a hobbystycznie zajmuję się pisaniem. Od wielu lat pomagam uczniom w przezwyciężaniu trudności z nauką zarówno na . . .

40 zł
za 60 min