Ogłoszenia

Język polski

Wiktoria

korepetycje z języka polskiego

Witam! Jestem tegoroczną maturzystką ,która udzieli korepetycji z języka polskiego dla uczniów szkoły podstawowej (klasy 1-8). Z przyjemnością pomogę w nauce ortografii i gramatyki, przygotuję do egzaminu . . .

35 zł
za 60 min

ARKADIA AGATA

Lekcje, korepetycje z języka polskiego

Firma Arkadia zaprasza na profesjonalne korepetycje oraz lekcje z języka polskiego, których udzielają doświadczeni nauczyciele i absolwenci polonistyki lub kierunków pokrewnych. Zapewniamy wszystkie materiał . . .

100 zł
za 60 min

Ewelina

Korepetycje z polskiego

Cześć! :) Jestem absolwentką liceum im. Tadeusza Czackiego w Warszawie. Na tegorocznej maturze rozszerzonej z polskiego uzyskałam wynik 93%, a na podstawowej 77%. Chętnie pomogę w nadrobieniu zaległości, p . . .

40 zł
za 60 min

Paweł

Korepetycje (język polski)

Nauczyciel z 10-letnim doświadczeniem na wszystkich etapach edukacyjnych, egzaminator OKE, doktor w dyscyplinie: dydaktyka literatury, nauczyciel roku według plebiscytu "Głosu Pomorza", redaktor w wydawnictwie sz . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Finalistka Olimpiady i studentka 2. roku studiów humanistycznych chętnie pomoże Ci z językiem polskim!

Hej! Chętnie udzielę korepetycji, poprawię Twoje prace pisemne lub nakreślę drogę działania w związku z egzaminami maturalnymi czy zwykłymi zajęciami z języka polskiego. Posiadam bogate doświadczenie . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego przygotuje do matury i egzaminu 8-klasisty.

30 zł
za 45 min

Barbara

Referaty/wypracowania/zadania

Witam, jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Udzielę korepetycji zarówno stacjonarnie (Chrzanów i okolice) z dojazdem do ucznia, jak i online z przedmiotów: matematyki i fizyki - zakres po . . .

40 zł
za 60 min

Patrycja

Korepetycej

Witam . udzielam korepetycji z języka polskiego [ na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym] , matematyki [poziom podstawowy] , wos [ poziom podstawowy ] , historii [ poziom podstawowy i rozszerzony] . udzielam kor . . .

30 zł
za 60 min

Marta

KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO

OFERTA WAŻNA RÓWNIEŻ W WAKACJE 2021!!!!  Serdecznie zapraszam na korepetycje z języka polskiego, które odbywają się w zakresie szkoły podstawowej, średniej, dokształcenia, uzupełnienia braków, rozw . . .

20 zł
za 60 min

Emilka

Polski Korepetycje

Gwarantuje owocną współpracę  . . .

40 zł
za 60 min