Ogłoszenia

Język polski

Aleksandra

Lekcje języka polskiego i angielskiego

    Jestem nauczycielką oraz filologiem z merytorycznymi kompetencjami oraz doświadczeniem. Potrafię dostosować się do potrzeb moich uczniów, tak by zainteresowali się językiem ojczystym i spojrzel . . .

90 zł
za 45 min

Nicolas

Profesjonalne korepetycje z języka polskiego – przygotowanie maturalne

Jestem studentem III roku psychologii , pełnym pasji do nauczania ludzi. Z tej pasji zostałem instruktorem narciarstwa, oraz kitesurfingu, a od kilku lat udzielam korepetycji z języka polskiego, profesjonalnie pr . . .

60 zł
za 60 min

Aneta

Język polski

Jestem nauczycielką w edukacji domowej.  Udzielę korepetycji z języka polskiego. Możliwe konsultacje z kreatywnego pisania - przełamywanie barier twórczych - także dla dorosłych. Bezpłatne konsultacje . . .

100 zł
za 50 min

Anna

Język polski: matura i egzamin ósmoklasisty

Jestem nauczycielką języka polskiego w szkole średniej od 20 lat. Przygotowuję uczniów do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Zdobyłam również doświadczenie w pracy z uczniami . . .

100 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje z jezyka polskiego

 Jestem absolwentką filologii polskiej  z wieloletnim doświadczeniem. Wierzę w nowoczesną edukację opartą na ciekawych i aktywizujących metodach nauczania dostosowanych do wieku, zainteresowań i poz . . .

70 zł
za 60 min

Magdalena

Korepetycje - język polski

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunki międzynarodowe i Lingwistyka oraz Prawa skutecznie udziela korepetycji z języka polsku. Mam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz osób dor . . .

65 zł
za 60 min

Jarosław

Korepetycje język polski

Dzień dobry, jestem doktorem nauk humanistycznych w dziedzinie literaturoznawstwa, nauczycielem języka polskiego i logopedą. Oferuję rzetelne i kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka polskie . . .

190 zł
za 60 min

Egzaminatorka

KOREPETYCJE JĘZYK POLSKI - EGZAMINATORKA nauczycielka liceum EGZAMIN ÓSMOKLASISTY, MATURA

JĘZYK POLSKI korepetycje z *nauczycielką LICEUM - egzaminatorem maturalnym*. *MATURA język polski egzamin pisemny: - Przygotowanie do MATURY pisemnej - poziom podstawowy i rozszerzony. Częste pisanie . . .

95 zł
za 45 min

Katarzyna

Nauczyciel z doświadczeniem przygotuje do egzaminu ósmoklasisty

Czynny nauczyciel z pasją i doświadczeniem, magister polonistyki, zaprasza uczniów na indywidualne lekcje przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz utrwalające bieżący materiał. W prosty sposób przeds . . .

80 zł
za 60 min

Joanna

Korepetycje z języka polskiego

     Jeśli pragniesz: przygotować się do matury z języka polskiego, egzaminu ósmoklasisty, omówić lektury, motywy literackie, nauczyć się  pisać rozprawki maturalne i gimnazjaln . . .

70 zł
za 60 min