Ogłoszenia

WOS

Iwona

Absolwentka historii i polonistyki UJ (specjalność nauczycie...

Absolwentka historii i polonistyki UJ (specjalność nauczycielska) oferuje korepetycje z WOS-u w zakresie liceum, a także przygotowanie do matury i konsultacje prac pisemnych. Gwarantuję rzetelną wiedzę, miłą . . .

30 zł
za 60 min

Marta

Doktorantka wykładająca na uczelni udzieli profesjonalnych k...

Doktorantka wykładająca na uczelni udzieli profesjonalnych korepetycji z Wiedzy o Społeczeństwie i Historii Najnowszej. Gwarantuję solidne i systematyczne przygotowanie na wszystkich poziomach zaawansowania. Pos . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Skutecznie przygotuję do matury na poziomie podstawowym i ro...

Skutecznie przygotuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym z historii i WOS . . .

45 zł
za 60 min

Sławomir

Doktorant historii z przygotowaniem dydaktycznym do nauczani...

Doktorant historii z przygotowaniem dydaktycznym do nauczania WOS oraz historii i kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu korepetycji. Skuteczne przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym i podstawowym, egzam . . .

30 zł
za 60 min

Rafal

Witam wszystkich, Jestem tegorocznym absolwentem Uniwersytet...

Witam wszystkich, Jestem tegorocznym absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego z ukończoną specjalizacją nauczycielską. Wiedzy o społeczeństwie uczę prywatnie już od kilku lat i zawsze z bardzo dużymi efektami . . .

30 zł
za 60 min

Izabela

CENTRUM EDUKACJI LERNEDO W POZNANIU. UDZIELAMY KOREPETYCJI Z...

CENTRUM EDUKACJI LERNEDO W POZNANIU. UDZIELAMY KOREPETYCJI ZE WSZYSTKICH PRZEDMIOTÓW SZKOLNYCH I JĘZYKÓW OBCYCH. ROBIMY TAKŻE TŁUMACZENIA, POMAGAMY W NAUCE. PRZYGOTOWUJEMY DO EGZAMINÓW! . . .

50 zł
za 60 min

Justyna

Pomogę w nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do sprawdzian...

Pomogę w nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do sprawdzianów. Pracuję w szkole jako pedagog specjalny i korepetytor (gimnazjum), podyplomowo mam skończoną edukację wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną. M . . .

35 zł
za 60 min

Daria

Studentka III roku stosunków międzynarodowych na Uniwersytec...

Studentka III roku stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim poprowadzi zajęcia wyrównawcze z historii i/lub WOS-u dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum; przygotuje do testu gimnazjaln . . .

40 zł
za 60 min

Aneta

Witam! Jestem studentką IV roku prawa na Uniwersytecie Warsz...

30 zł
za 60 min

Korepetycje

Lekcje z EGZAMINATOREM OKE (nauczycielką) Korepetycje z WOSu...

Lekcje z EGZAMINATOREM OKE (nauczycielką) Korepetycje z WOSu i HISTORII! Na każdym poziomie zaawansowania. Solidnie i rzeczowo. Duże doświadczenie i bardzo dobre wyniki. MATURA 2018,2019 POD NOWĄ PODSTAWĘ PROGR . . .

45 zł
za 60 min