Ogłoszenia

WOS

Elżbieta

Witam! Oferujemy profesjonalne i rzetelne przygotowanie zaró...

Witam! Oferujemy profesjonalne i rzetelne przygotowanie zarówno do pisemnej, jak i ustnej części egzaminu maturalnego z WOSU. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie. Zapewniamy materiały dodatkowe i konkurencyjne c . . .

25 zł
za 60 min

Łukasz

Pracownik naukowy z 8-letnim stażem korepetytora, absolwent ...

35 zł
za 60 min

Monika

Studentka 5 roku prawa i politologii na Uniwersytecie Warsza...

Studentka 5 roku prawa i politologii na Uniwersytecie Warszawskim z zaangażowaniem przygotuje każdego ucznia do matury podstawowej lub rozszerzonej z WOSu. Zniżki dla grup kilkuosobowych! . . .

50 zł
za 60 min

Aleksander

Jestem egzaminatorem z historii i wiedzy o społeczeństwie. D...

Jestem egzaminatorem z historii i wiedzy o społeczeństwie. Do 31.08.2007 roku byłem nauczycielem w Zespole Szkół Elektronicznych i Samochodowych w Zielonej Górze. Uczyłem w niej przez 20 lat. Prowadziłem faku . . .

30 zł
za 60 min

Daria

Jestem studentką politologii na Uniwersytecie Śląskim w Kato...

Jestem studentką politologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Proponuję korepetycje i pomoc w nauce wiedzy o społeczeństwie oraz rzetelne przygotowanie do matury. Posiadam dużą wiedzę oraz mam do zaofe . . .

30 zł
za 60 min

Ala

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE korepetycje dla najbardziej wymagają...

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE korepetycje dla najbardziej wymagających uczniów mających ambitne, plany i determinację w ich realizacji * bardzo dobre zdanie matury * studia na prestiżowych uczelniach i najbardziej o . . .

45 zł
za 60 min

Wojciech

Mgr historii i wos-u udzieli korepetycji z zakresu historii ...

Mgr historii i wos-u udzieli korepetycji z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie (TYLKO PRZYGOTOWANIE DO: MATURY; KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH; OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH), 8 lat doświadczenia Własne, sprawdzone m . . .

40 zł
za 60 min

Elżbieta

Witam! Jestem studentką, któta od ponad trzech lat z powodze...

Witam! Jestem studentką, któta od ponad trzech lat z powodzeniem udziela korepetycji z WOSU. Pomogę nadrobić i usystematyzować materiał, napiszę pracę na każdy temat, przygotuję do każdego rodzaju egzaminu . . .

20 zł
za 60 min

Monika

Uczenie się to mój sposób na życie, a uczenie innych to dla ...

Uczenie się to mój sposób na życie, a uczenie innych to dla mnie ogromna przyjemność i pasja:) Jestem magistrem: politologii, antropologii kultury , podyplomowych studiów historii sztuki , BHP, zarządzania ka . . .

30 zł
za 60 min

Katarzyna

Witam. Jestem doktorem historii z trzyletnim stażem pracy w ...

Witam. Jestem doktorem historii z trzyletnim stażem pracy w gimnazjum i liceum. Udzielę korepetycji z historii, wiedzy o społeczeństwie i łaciny. Przygotuję do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Pomogę w . . .

30 zł
za 60 min