Ogłoszenia

WOS

Ewa

studentka psychologii udzieli korepetycji z wosu: przygotowa...

studentka psychologii udzieli korepetycji z wosu: przygotowanie do matury zawórwno podstawowej jak i rozszerzonej.ukończenie z czerwonym paskiem klasy o profilu humanistyczno kulturowym, przygotowującej do zdawani . . .

30 zł
za 60 min

Joanna

Witam, jestem studentką II roku politologii na Uniwersytecie...

Witam, jestem studentką II roku politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuję również w szkole języka angielskiego dbając o swój rozwój. Bardzo lubię pracę z dziećmi i młodzieżą. Zdawałam na poziom . . .

30 zł
za 60 min

Emilia

Witam! Zapraszam na zajęcia z WOS -u. Oferuję jasne i zrozum...

Witam! Zapraszam na zajęcia z WOS -u. Oferuję jasne i zrozumiałe tłumaczenie, nadrabianie zaległości, bieżącą pomoc w nauce, przygotowanie do sprawdzianów i poprawek, pomoc w odrabianiu lekcji, pomoc w pisa . . .

30 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Lekcje z WOSu!!! Przygotowanie do wszystkich rodzajów egzami...

Lekcje z WOSu!!! Przygotowanie do wszystkich rodzajów egzaminów: gimnazjalnych, maturalnych (także poziom rozszerzony), poprawkowych. Pomoc w rozwiązywaniu testów, nadrabianiu zaległości, bieżącej nauce oraz . . .

25 zł
za 60 min

Marcin

Dzienny student Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu ...

Dzienny student Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, udzieli profesjonalnych korepetycji dzieciom i młodzieży w różnym wieku. Praca z własnymi oraz preferowanymi w szkole ucznia materiała . . .

30 zł
za 60 min

Bartłomiej

Udzielam uczciwie i solidnie korepetycji z WOS - u - , szkoł...

Udzielam uczciwie i solidnie korepetycji z WOS - u - , szkoła podstawowa gimnazjum, liceum. Egzaminy gimnazjalne, maturalne i na studia. Testy i wypracowania. Pomoc w pisaniu prac. Pomoc w nauce.. Mój numer telefon . . .

25 zł
za 60 min

Ola

Korepetycje z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE poziom podstawowy i ro...

Korepetycje z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE poziom podstawowy i rozszerzony Są to lekcje przeznaczone dla maturzystów - bez względu na ich obecny stan wiedzy, jesteśmy w stanie nadrobić największe nawet zaległoś . . .

45 zł
za 60 min

Elżbieta

Witam! Oferujemy profesjonalne i rzetelne przygotowanie zaró...

Witam! Oferujemy profesjonalne i rzetelne przygotowanie zarówno do pisemnej, jak i ustnej części egzaminu maturalnego z WOSU. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie. Zapewniamy materiały dodatkowe i konkurencyjne c . . .

25 zł
za 60 min

Łukasz

Pracownik naukowy z 8-letnim stażem korepetytora, absolwent ...

35 zł
za 60 min

Monika

Studentka 5 roku prawa i politologii na Uniwersytecie Warsza...

Studentka 5 roku prawa i politologii na Uniwersytecie Warszawskim z zaangażowaniem przygotuje każdego ucznia do matury podstawowej lub rozszerzonej z WOSu. Zniżki dla grup kilkuosobowych! . . .

50 zł
za 60 min