Ogłoszenia

Język niemiecki

Chris

Niemiecki - wszystkie poziomy:). Dzieci młodzież dorośli. Po...

Niemiecki - wszystkie poziomy:). Dzieci młodzież dorośli. Pomoc w nadrabianiu zaległości i w przygotowaniu do testów kompetencji w gimnazjum, matur w liceum i technikum oraz certyfikatów ZD i ZMP. Jeżeli czu . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego z dyplomem Magistra o...

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego z dyplomem Magistra oraz Studentka Lingwistyki stosowanej tanio i skutecznie udziela korepetycji z języka angielskiego, niemieckiego i polskiego oraz pomaga w nauce. Posiadam k . . .

50 zł
za 60 min

Radek

Korepetycje przygotowujące do matury

Od 2009 roku udzielam lekcji dla uczniów klas średnich (liceum oraz technikum) głównie pod kątem przygotowań do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Wszystkie materiały i kserówki dostarcza . . .

50 zł
za 60 min

Adam

Niemiecki

Uczę różnymi metodami np. rozmowy, skojarzenia, poprzez zabawę, fitness niemiecki. Metodologię nauczania dobieram indywidualnie do potrzeb i predyspozycji ucznia. Piszę za ucznia w programie i notatki wys . . .

49 zł
za 45 min

Asia

Studentka V roku germanistyki na UMK, posiadająca najwyższe ...

Studentka V roku germanistyki na UMK, posiadająca najwyższe rangą certyfikaty: DSD II oraz Zentrale Oberstufenprüfung oraz ukończony kurs pedagogiczny, udzieli korepetycji, napisze wszelkiego rodzaju prace. Wiel . . .

20 zł
za 60 min

Ilona

Studentka lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego ...

Studentka lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego udzieli korepetycji z języka niemieckiego uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i liceów w celu nadrobienia zaległości szkolnych, przygotowania uc . . .

30 zł
za 60 min

Sylwia

NIEMIECKI SOLIDNIE, EFEKTYWNIE, Z DOJAZDEM Rzetelna, komple...

NIEMIECKI SOLIDNIE, EFEKTYWNIE, Z DOJAZDEM Rzetelna, kompleksowa i profesjonalna nauka języka niemieckiego u doświadczonej germanistki dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych: - powtórki i poszerzanie słownic . . .

50 zł
za 60 min

Język

Magister Instytutu Lingwistyki Stosowanej (UAM), absolwent N...

Magister Instytutu Lingwistyki Stosowanej (UAM), absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Poznaniu (UAM) udzieli korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie: szkoła podstawowa, gimnazjum, sz . . .

30 zł
za 60 min

Marta

Jestem studentką pierwszego roku studiów magisterskich na Un...

Jestem studentką pierwszego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim i poszukuję pracy dorywczej.Posiadam dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z języka niemieckiego z pozytywnym skutki . . .

30 zł
za 60 min

Aneta

Zapraszam na zajęcia indywidualne lub grupowe. www.converstu...

Zapraszam na zajęcia indywidualne lub grupowe. www.converstuszyn.pl . . .

40 zł
za 60 min