Ogłoszenia

Język niemiecki

Karolina

Zajęcia językowe, tłumaczenia, pisanie prac

UWAGA: Przed skontaktowaniem się ze mną, zapoznaj się proszę z treścią całego ogłoszenia. Ze względu na dużą ilość chętnych, pracuję tylko z wybraną grupą zmotywowanych kursantów. Oferta przeznacz . . .

100 zł
za 60 min

Aneta

Niemiecki- skuteczna nauka

Solidnie i skutecznie przygotowuję do: -certyfikatów  w Instytucie Geothe( A1, A2, B1, B2, C1, C2 ) - matury z jęz niemieckiego (podstawowa i poszerzona) -egzaminów do izby lekarskiej w DE ( moduł: med . . .

100 zł
za 60 min

Piotr

Język niemiecki dla firm i korepetycje dla uczniów online *Skype/Zoom/GoogleMeet/MS Teams*

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zapraszam do współpracy w zakresie korepetycji i tłumaczeń pisemnych. Oferuję także szkolenia z j. niemieckiego dla firm (wystawiam fakt. VAT). Wszys . . .

70 zł
za 60 min

Nina

NIEMIECKI online (zoom) - indywidualnie, metodycznie, skutecznie.

Jestem absolwentką germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Wiele lat uczyłam języka niemieckiego w renomowanym warszawskim liceum ogólnokształcącym. Zdobyłam dodatkowe kwalifikacje w zakresie metodyki nau . . .

100 zł
za 60 min

Martin

Konwersacje, korepetycje, lekcje, lektor, nauka, korekta - Niemiecki

German Native Speaker Język niemiecki jest moim macierzystym językiem! Konwersacje, korepetycje, lekcje, lektor, nauka, korekta – via Skype Deutsch / Niemiecki für jedes Niveau: Muttersprachler aus Deutschl . . .

70 zł
za 60 min

Dawid

Bilingual German native is willing to help the students of Germanistics and Linguistics

Hi! I'm Dawid.  I would like to offer you my help in German language for students of Linguistics or Germanistics.   Especially I can help you with writing your semestral homeworks, essays, Thesenpapier . . .

150 zł
za 60 min

Marta

Profesjonalne lekcje języka niemieckiego

Dzień dobry, nazywam się Marta Jaćkiewicz-Lesiak i jestem nauczycielem dyplomowanym języka niemieckiego z 21-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego Okręgowej Komisji . . .

70 zł
za 60 min

Magda

Niemiecki

Halli hallo, zapraszam do nauki oraz konwersacji w języku niemieckim, pomogę również w lekcjach i w nadrobieniu zaległości stacjonarnie u ucznia lub online. Język niemiecki to mój drugi język, mieszkałam . . .

80 zł
za 60 min

Michelle

Korepetycje z języka niemieckiego

Hejka! Mam na imię Misia i bardzo chętnie poprowadzę korepetycje z języka niemieckiego! 🇩🇪 Mogę Cię przygotować do matury zarówno podstawowej jak i rozszerzonej z języka niemieckiego, do egzaminu DSD o . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

Niemiecki-korepetycje.

Zapraszam na lekcje języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Zapraszam dzieci, młodzież jak i osoby starsze. Posiadam wiedzę, umiejętności językowe i pedagogiczne niezbędne do prowadz . . .

70 zł
za 60 min