Ogłoszenia

Język niemiecki

Joanna

Korepetycje z języka niemieckiego Warszawa

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej i liceum (poziom podstawowy). Posiadam certyfikat DSD II (na poziomie C1), ukończyłam 2-letni lektorat z ekonomicznego j. niemieckiego (n . . .

50 zł
za 60 min

Adrianna

Indywidualne nauczanie języka niemieckiego PogADAnka

Pog ADA nka zaprasza Państwa serdecznie na skuteczne i efektywne zajęcia języka niemieckiego ONLINE prowadzone w sympatycznej i bezstresowej atmosferze! WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE: Jestem absolwentką filo . . .

60 zł
za 60 min

Agnieszka

Niemiecki ON-LINE (ZOOM) - atrakcyjne, ciekawe, skuteczne lekcje ON-LINE z języka niemieckiego.

60 zł
za 60 min

Olga

Korepetycje z j. niemieckiego

Ukończyłam Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN. w Krakowie o profilu filologia germańska. Od ponad 20 tu lat zgłębiam wiedzę na temat j. niemieckiego i krajów niemieckojęzycznych. Jako nauczyciel dokładam wsze . . .

40 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje prosto z Niemiec! ONLINE

Witam! Od kilku lat mieszkam i studiuję w Niemczech(w języku niemieckim). Posiadam doświadczenie w nauczaniu najmłodszych, jak i osób starszych. Prowadzę zajęcia indywidualne i w małych grupach (po 2-4 osoby . . .

55 zł
za 60 min

Agnieszka

niemiecki online skype

Zapraszam na lekcje na Skype, pomoc w zakresie materiału szkoły podstawowej i średniej, lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, małe grupy lub indywidualnie, zakres od A1 (początkujący), do C1. Przygotowa . . .

60 zł
za 45 min

Kamila

Korepetycje z języka niemieckiego

Dzień dobry, jestem studentką filologii germańskiej 5 roku studiów magisterskich.  Posiadam doświadczenie w prowadzeniu lekcji w szkole podstawowej, ponadpodstawowej i na korepetycjach.  Bardzo c . . .

40 zł
za 60 min

Adam

Niemiecki

Uczę różnymi metodami np. rozmowy, skojarzenia, poprzez zabawę, fitness niemiecki. Metodologię nauczania dobieram indywidualnie do potrzeb i predyspozycji ucznia. Piszę za ucznia w programie i notatki wys . . .

99 zł
za 45 min

Radek

Korepetycje przygotowujące do matury

Od 2009 roku udzielam lekcji dla uczniów klas średnich (liceum oraz technikum) głównie pod kątem przygotowań do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Wszystkie materiały i kserówki dostarcza . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego z dyplomem Magistra o...

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego z dyplomem Magistra oraz Studentka Lingwistyki stosowanej tanio i skutecznie udziela korepetycji z języka angielskiego, niemieckiego i polskiego oraz pomaga w nauce. Posiadam k . . .

50 zł
za 60 min