Ogłoszenia

Język niemiecki

Izabela

Profesjonalna nauka na poziomie A1-C2/ GOETHE-ZERTIFIKAT/TestDaF/Matura

Witam , jestem absolwentką Uniwersytetu Humboldtów w Berlinie, magistrem germanistyki (specjalizacja nauczycielska i tłumaczeniowa). Mam duże doświadczenie w pracy jako lektor, egzaminator oraz koordynator . . .

120 zł
za 60 min

Helmut

Helmut, der Papagei - język ojczysty - Muttersprache

Od 30 lat pomagam, najpierw, rzecz jasna, tylko i wyłącznie stacjonarnie w Poznaniu, teraz to już w znaczącym stopniu za pośrednictwem mediów/kanałów elektronicznych ... Wiem, że najważniejsze są więzi . . .

100 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje z niemieckiego

Jestem magistrem filologii germańskiej, laureatem konkursu literackiego organizowanego w 2011 r. przez Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego. W 2008 roku zdałem egzamin B1 TELC, a w 2012 C1 Goetheinstitut. Udzi . . .

40 zł
za 60 min

Monika

Niemiecki profesjonalnie

🇩🇪 🇦🇹🇨🇭 Czekamy na wyniki matur :9 lipiec !!! 🇩🇪🇦🇹🇨🇭 Zapraszam na mój profil na instagram lub fb. Dużo pomocnych materiałów do przygotowania do DSDi ogólnie nauki j. n . . .

140 zł
za 60 min

Monika

Niemiecki profesjonalnie -przygotowanie do DSDI, DSDII, matury, certyfikatów IG, FSP dla lekarzy

🇩🇪 🇦🇹🇨🇭 Czekamy na wyniki matur :9 lipiec !!! 🇩🇪🇦🇹🇨🇭 Zapraszam na mój profil na instagram lub fb. Dużo pomocnych materiałów do przygotowania do DSD i ogólnie nauki j. . . .

140 zł
za 60 min

Radek

Korepetycje przygotowujące do matury

Od 2009 roku udzielam lekcji dla uczniów klas średnich (liceum oraz technikum) głównie pod kątem przygotowań do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Wszystkie materiały i kserówki dostarcza . . .

50 zł
za 60 min

Adam

Niemiecki

Pierwsza lekcja BEZPŁATNA(niezobowiązująca) Zadzwoń: 791546038 Zdawalność i skuteczność 100% (ponad 150 pozytywnych opinii na e-korepetycje) - Chcesz płynnie mówić i nabrać pewności siebie? - Chce . . .

149 zł
za 45 min

Łukasz

NIEMIECKI certyfikat matura praca korepetycje firma

LEKCJE NIEMIECKIEGO! ONLINE! Uczę języka niemieckiego od 23 lat; jestem lektorem, nauczycielem, tłumaczem z przetłumaczonymi książkami na rynku polskim; prowadziłem już zajęcia w każdej kategorii wiekowej, . . .

120 zł
za 60 min

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z j. niemieckiego! ZAPISY na stałe zajęcia. Przygotowanie do POPRAWKI. Wakacyjne rabaty!

Wakacyjna promocja! Zajęcia na każdym poziomie 100 zł/h!! Promocja dla nowych Klientów. Zapraszamy :) Szukasz korepetytora z języka niemieckiego i nie wiesz, jak znaleźć kogoś  sprawdzonego ?  . . .

90 zł
za 60 min

Joana

Niemiecki dla Ciebie

Absolwentka Studium Językowego, Pedagogiki oraz posiadaczka  Goethe-Zertifikat B1 w Goethe-Institut w Polsce zaprasza na lekcje języka niemieckiego. Zapraszam od piątku do soboty. Tel 788 110 788. . . .

60 zł
za 50 min