Ogłoszenia

Język niemiecki

Monika

Niemiecki profesjonalnie

🇩🇪🇦🇹 Aktualności! 10.03.24 Niedziela o 18.30 rusza kurs OSTATNIE SZLIFY DO MATURY ROZSZERZONEJ ,cena od osoby 30zl/lekcja Do powtórki może dołączyć każdy po wejściu na przesłany p . . .

130 zł
za 60 min

Monika

Niemiecki profesjonalnie -przygotowanie do DSDI, DSDII, matury, certyfikatów IG, FSP dla lekarzy

🇩🇪 🇦🇹🇨🇭Aktualności!   10.03.24 Niedziela  o 18.30 rusza kurs  OSTATNIE SZLIFY DO MATURY ROZSZERZONE J ,cena od osoby 30zl/lekcja   Do powtórki może dołączyć . . .

130 zł
za 60 min

Adam

Niemiecki

Pierwsza lekcja BEZPŁATNA(niezobowiązująca) Zadzwoń: 791546038 Zdawalność i skuteczność 100% (ponad 150 pozytywnych opinii na e-korepetycje) - Chcesz płynnie mówić i nabrać pewności siebie? - Chce . . .

149 zł
za 45 min

Łukasz

NIEMIECKI certyfikat matura praca korepetycje firma

LEKCJE NIEMIECKIEGO! ONLINE! Uczę języka niemieckiego od 23 lat; jestem lektorem, nauczycielem, tłumaczem z przetłumaczonymi książkami na rynku polskim; prowadziłem już zajęcia w każdej kategorii wiekowej, . . .

120 zł
za 60 min

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z niemieckiego!

Szukasz korepetytora z języka niemieckiego i nie wiesz, jak znaleźć kogoś  sprawdzonego ?  A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił  Twoich oczekiwań? Zostaw . . .

90 zł
za 60 min

Alicja

Niemiecki online, uczniowie, studenci, dorośli

LEKCJE INDYWIDUALNE DLA UCZNIÓW SZKOLNYCH (podstawówka, liceum) i STUDENTÓW ZAPRASZAM wszystkich, którzy  - chcą regularnie uczyć się języka niemieckiego  - mieli trudności w nauce . . .

80 zł
za 60 min

Paulina

Język niemiecki online (certyfikaty, praca, egzaminy, język medyczny, specjalistyczny)

KONWERSACJE, CERTYFIKATY: GOETHE, TELC, DSH, DSH, ÖSD, TestDaf, FSP, matura, kompleksowe i efektywne przygotowanie do wyjazdów, język specjalistyczny, kursy indywidualne, grupowe i dla firm. Serdecznie zaprasz . . .

110 zł
za 45 min

Marcel

Native speaker - egazaminy Goethe, korepetycje i konwersacje

Native speaker, ponad 10 lat doświadczenia nauczycielskiego, absolwent Uniwersytetu Wiedeńskiego. • Korepetycje i konwersacje dla uczniów i studentów na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2). • Przygot . . .

90 zł
za 60 min

Marcel

Native speaker - korepetycje, konwersacje i przygotowanie do egzaminów Goethe.

Native speaker, ponad 10 lat doświadczenia nauczycielskiego, absolwent Uniwersytetu Wiedeńskiego. • Korepetycje dla uczniów i studentów na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2). • Przygotowanie do cert . . .

90 zł
za 60 min

Julia

Niemiecki po ludzku ;)

Moje podejście: Motywacja zbudowana na twoich indywidualnych wartościach i celach ✔️ W zależności od potrzeb korzystamy zarówno z materiałów typowo maturalnych (arkusze, repetytoria), jak również wy . . .

60 zł
za 45 min