Ogłoszenia

Język niemiecki

Monika

korepetycje niemiecki

Najwyższej jakości lekcje języka niemieckiego prowadzone przez magistra germanistyki z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oferuję zajęcia na wszystkich poziomach n . . .

65 zł
za 60 min

Joanna

Lekcje / korepetycje z języka niemieckiego online

Lektor Instytutu Goethe oraz Instytutu Komunikacji Międzynarodowej w Berlinie, magister germanistyki z 6-letnim doświadczeniem w nauczaniu online. Profesjonalnie i skutecznie. Uczę wszystkiego co jest z język . . .

100 zł
za 60 min

Paulina

JĘZYK NIEMIECKI KONWERSACYJNIE, LEKCJA PRÓBNA 30 MINUT GRATIS!

Hej, bardzo się cieszę, że tutaj trafiłaś/eś. Jeśli chcesz nauczyć się j. niemieckiego: 1. skutecznie (a kto nie chce?) 2. konwersacyjnie (tak najlepiej, zaufajcie mi!) 3. bezstresowo (a nie z . . .

70 zł
za 60 min

Kamil

MŁODZIEŻ, DOROŚLI - EGZAMINY, SZKOŁA, NAUKA

[***NIE JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTAMI SZKÓŁ JĘZYKOWYCH - TYLKO KLIENCI INDYWIDUALNI***] 1. Zależy Ci na SKUTECZNYM POROZUMIEWANIU SIĘ w języku niemieckim? 2. Nie masz okazji używać języka W ŻYCIU . . .

60 zł
za 60 min

Barbara

Język niemiecki dla każdego

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem nauczycielem, korepetytorem i lektorem z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli potrzebujesz pomocy w nauce bieżącej, przygotowaniu do egzaminów czy wyjazdu  zagranic . . .

45 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje język niemiecki!

Jestem miłą i pozytywną studentką pierwszego roku Filologii germańskiej. Posiadam również wiele dodatkowych kursów z języka niemieckiego. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji dzieciom szkół pods . . .

40 zł
za 60 min

Dorota

KOREPETYCJE Z NIEMIECKIEGO ONLINE

Witam ! Jeżeli potrzebujesz się nauczyć niemieckiego pisz śmiało ! Poziom podstawowy czy zaawansowany nie ma znaczenia ! :) Prowadzę lekcje online, uczę i dzieci jak i dorosłych. Prowadzę również grupowe . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje z niemieckiego

Jestem magistrem filologii germańskiej, laureatem konkursu literackiego organizowanego w 2011 r. przez Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego. W 2008 roku zdałem egzamin B1 TELC, a w 2012 C1 Goetheinstitut. Udzi . . .

40 zł
za 60 min

Marcel

Native speaker - korepetycje, konwersacje i przygotowania do egzaminów Goethe.

Native speaker, ponad 10 lat doświadczenia nauczycielskiego, absolwent Uniwersytetu Wiedeńskiego. • Korepetycje dla uczniów i studentów na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2). • Przygotowanie do cert . . .

80 zł
za 60 min

Marcel

Native speaker - korepetycje, konwersacje i przygotowania do egzaminów Goethe.

Native speaker, ponad 10 lat doświadczenia nauczycielskiego, absolwent Uniwersytetu Wiedeńskiego. • Korepetycje dla uczniów i studentów na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2). • Przygotowanie do certy . . .

80 zł
za 60 min