Ogłoszenia

Język niemiecki

Karolina

Konwersacje Niemiecki Krok po Kroku Online

Witam! Od 3 lat mieszkam i studiuję w Niemczech(w języku niemieckim). Od najmłodszych lat interesowałam się językami i pragnę moją wiedzą podzielić się z innymi. W tej chwili kształcę się na kierunkach . . .

45 zł
za 60 min

Agnieszka

niemiecki online skype

Zapraszam na lekcje na Skype, pomoc w zakresie materiału szkoły podstawowej i średniej, lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, małe grupy lub indywidualnie, zakres od A1 (początkujący), do C1. Przygotowa . . .

60 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje z języka niemieckiego

Dzień dobry, jestem studentką filologii germańskiej 5 roku studiów magisterskich.  Posiadam doświadczenie w prowadzeniu lekcji w szkole podstawowej, ponadpodstawowej i na korepetycjach.  Bardzo c . . .

40 zł
za 60 min

Adam

Niemiecki

Uczę różnymi metodami np. rozmowy, skojarzenia, poprzez zabawę, fitness niemiecki. Metodologię nauczania dobieram indywidualnie do potrzeb i predyspozycji ucznia. Piszę za ucznia w programie i notatki wys . . .

49 zł
za 45 min

Radek

Korepetycje przygotowujące do matury

Od 2009 roku udzielam lekcji dla uczniów klas średnich (liceum oraz technikum) głównie pod kątem przygotowań do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Wszystkie materiały i kserówki dostarcza . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego z dyplomem Magistra o...

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego z dyplomem Magistra oraz Studentka Lingwistyki stosowanej tanio i skutecznie udziela korepetycji z języka angielskiego, niemieckiego i polskiego oraz pomaga w nauce. Posiadam k . . .

50 zł
za 60 min

Chris

Niemiecki - wszystkie poziomy:). Dzieci młodzież dorośli. Po...

Niemiecki - wszystkie poziomy:). Dzieci młodzież dorośli. Pomoc w nadrabianiu zaległości i w przygotowaniu do testów kompetencji w gimnazjum, matur w liceum i technikum oraz certyfikatów ZD i ZMP. Jeżeli czu . . .

50 zł
za 60 min

Patrycja

Nadczedł czas poprawić swoje oceny.... ZAPRASZAM

W czerwcu ukończyłam gimnazjum ze średnią 5.28. Odkąd rozpoczęłam naukę, ani razu moja średnia nie była niższa niż 5.00. Bardzo lubię pomagać i uczyć się. Szybko łapie kontakt z drugą osobą. W u . . .

50 zł
za 45 min

Anna

Niemiecki - każdy poziom, każdy zakres

Korepetycje online z języka niemieckiego, każdy poziom, dowolna tematyka, medycyna, prawo, ekonomia, dla początkujących, zaawansowanych oraz hobbystów :) Nauczanie w bardzo przystępny sposób, gwarancja sukces . . .

55 zł
za 45 min

Marcin

Język niemiecki - korepetycje Katowice i Skype

Zachęcam Was do nauki języków obcych, które są dobrą inwestycją we własny rozwój, w swoją przyszłość. Oprócz tego, że nauka języków, zwłaszcza niemieckiego jest bardzo dobrym ćwiczeniem intelektua . . .

40 zł
za 60 min