Ogłoszenia

Język niemiecki

Karolina

Zajęcia językowe, tłumaczenia, pisanie prac

JAK WYGLĄDAJĄ MOJE ZAJĘCIA? Wspólnie dążymy do konkretnego celu , który wyznaczamy indywidualnie. Pracujemy według ściśle określonego planu , dzięki czemu wiesz, jak się przygotować do każdej le . . .

85 zł
za 60 min

Danuta

Ze mną polubisz język niemiecki

100 zł
za 60 min

Alicja

Niemiecki online, uczniowie, studenci, dorośli

Udzielam lekcji z języka niemieckiego (online) na każdym poziomie. W zależności od potrzeb ucznia dobieram sposób nauki. Naukę języka traktuję kompleksowo, więc stawiam zarówno na praktykę w mówieniu, co . . .

70 zł
za 60 min

Aneta

Niemiecki- skuteczna nauka

Solidnie i skutecznie przygotowuję do: -certyfikatów  w Instytucie Geothe( A1, A2, B1, B2, C1, C2 ) - matury z jęz niemieckiego (podstawowa i poszerzona) -egzaminów do izby lekarskiej w DE ( moduł: med . . .

100 zł
za 60 min

Magda

Niemiecki

Halli hallo, zapraszam do nauki oraz konwersacji w języku niemieckim, pomogę również w lekcjach i w nadrobieniu zaległości stacjonarnie u ucznia lub online. Język niemiecki to mój drugi język, mieszkałam . . .

80 zł
za 60 min

Anglikon

KOREPETYCJE NIEMIECKI ONLINE - tel: 661747000, 2023 r. - WOLNE TERMINY

ANGLIKON - Mobilna szkoła językowa. Korepetycje z języka niemieckiego i angielskiego. Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL: 661 747 000. Profesjonalne korepetycje z JĘZYKA NIEMIECKIEGO ONLINE. Matura, . . .

87 zł
za 60 min

Marcel

Native speaker - korepetycje, konwersacje i przygotowanie do egzaminów Goethe.

Native speaker, ponad 10 lat doświadczenia nauczycielskiego, absolwent Uniwersytetu Wiedeńskiego. • Korepetycje dla uczniów i studentów na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2). • Przygotowanie do cert . . .

80 zł
za 60 min

Piotr

Język niemiecki dla firm i korepetycje dla uczniów online *Skype/Zoom/GoogleMeet/MS Teams*

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zapraszam do współpracy w zakresie korepetycji i tłumaczeń pisemnych. Oferuję także szkolenia z j. niemieckiego dla firm (wystawiam fakt. VAT). Wszys . . .

70 zł
za 60 min

Dorota Szachnowska

Fuksówka Szkoła Korepetycji

Dzień dobry, Jesteśmy Szkołą Korepetycji, która oferuje zajęcia ze wszystkich przedmiotów, na każdym poziomie nauczania. Przygotowujemy uczniów do egzaminów,matury,kartkówek,sprawdzianów. Pomagamy . . .

120 zł
za 45 min

Nina

NIEMIECKI online (zoom) - indywidualnie, metodycznie, skutecznie.

Jestem absolwentką germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Wiele lat uczyłam języka niemieckiego w renomowanym warszawskim liceum ogólnokształcącym. Zdobyłam dodatkowe kwalifikacje w zakresie metodyki nau . . .

100 zł
za 60 min