Ogłoszenia

Język niemiecki

Katarzyna

Niemiecki korepetycje

Willkommen ! Cieszę się, że trafiłeś/aś na mój profi. Postaram się sprawić, byś został/a ze mną na dłużej :) Moje doświadczenie z językiem niemieckim: - posiadam certyfikat DSD na poziomie B1 - ukoń . . .

50 zł
za 60 min

Laura

Korepetycje z języka niemieckiego

Cześć! Jestem studentką polsko-niemieckich studiów prawniczych we Frankfurcie nad Odrą i zrobiłam maturę w niemieckim liceum. Z Niemcami związana jestem od dziecka - mieszkam tu od długiego czasu i biegle . . .

50 zł
za 60 min

Zuza

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego

Cześć! Udzielę korepetycji z języka niemieckiego online na każdym poziomie zaawansowania. Pomogę w opanowaniu słownictwa i zrozumieniu gramatki, jak również w opanowaniu umiejętności swobodnego mówienia. . . .

60 zł
za 60 min

Dariusz

Konwersacje w języku niemieckim poziom B1-C2 (tylko on-line)

Ich bin Absolvent der Albert-Ludwigs- Universität in Freiburg im Breisgau im Fach Germanistik. Nach einem über 20 jährigen Aufenthalt in Deutschland bin wieder nach Polen zurück. Ich habe große Erfahrung im Erw . . .

60 zł
za 60 min

Dominika

Niemiecki on-line, mgr germanistyki, bezstresowo, nauczanie dzieci i dorosłych

Doświadczony lektor języka niemieckiego oferuje zajęcia językowe dla dzieci oraz dorosłych. Jestem absolwentką Germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim z uprawnieniami pedagogicznymi do nauczania języka n . . .

60 zł
za 60 min

Monika

korepetycje niemiecki

Najwyższej jakości lekcje języka niemieckiego prowadzone przez magistra germanistyki z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oferuję zajęcia na wszystkich poziomach n . . .

65 zł
za 60 min

Joanna

Lekcje / korepetycje z języka niemieckiego online

Lektor Instytutu Goethe oraz Instytutu Komunikacji Międzynarodowej w Berlinie, magister germanistyki z 6-letnim doświadczeniem w nauczaniu online. Profesjonalnie i skutecznie. Uczę wszystkiego co jest z język . . .

100 zł
za 60 min

Piotr

Język niemiecki dla firm i korepetycje dla uczniów - Łódź/Bełchatów lub online *Skype/Zoom/GoogleMeet*

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zapraszam do współpracy w zakresie korepetycji i tłumaczeń pisemnych. Oferuję także szkolenia z j. niemieckiego dla firm (wystawiam fakt. VAT) - Łó . . .

65 zł
za 60 min

Paulina

Profi&Edu German j. niemiecki online! lekcja próbna 60 minut gratis!

Hej, bardzo się cieszę, że tutaj trafiłaś/eś. Jeśli chcesz nauczyć się j. niemieckiego: 1. skutecznie (a kto nie chce?) 2. konwersacyjnie (tak najlepiej, zaufajcie mi!) 3. bezstresowo (a nie z . . .

80 zł
za 60 min

Joanna

Język niemiecki - korepetycje/nauka na wszystkich poziomach (u nauczyciela/Skype/Zoom)

Jestem absolwentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 9 lat udzielam korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania, od 10 lat wykorzystuję język niemiecki na co dzień w pracy. Posiada . . .

80 zł
za 60 min