Ogłoszenia

Język polski

Marta

Udzielam korepetycji z języka polskiego, matematyki.Języka a...

Udzielam korepetycji z języka polskiego, matematyki.Języka angielskiego na poziomie podstawowym zadzwoń zawsze się dogadamy:) . . .

10 zł
za 60 min

Ewelina

Polonistka udzieli korepetycji z języka polskiego, pomoże w ...

Polonistka udzieli korepetycji z języka polskiego, pomoże w nauce, odrabianiu zadań i pisaniu wypracowań, przygotuje do egzaminu i matury. Tel.517492446 . . .

25 zł
za 60 min

Magdalena

Udzielę korepetycji z języka polskiego na poziomie wszystki...

Udzielę korepetycji z języka polskiego na poziomie wszystkich etapów edukacji( szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia).Oferuję pomoc w przygotowaniu prezentacji maturalnej. Pomogę w napisaniu prac: zal . . .

30 zł
za 60 min

Elżbieta

Witam! Jestem studentką, któta od ponad trzech lat z powodze...

Witam! Jestem studentką, któta od ponad trzech lat z powodzeniem udziela korepetycji z historii. Pomogę nadrobić i usystematyzować materiał, napiszę pracę na każdy temat, przygotuję do każdego rodzaju egza . . .

20 zł
za 60 min

Weronika

Witam! z przyjemnością udzielę pomocy w nauce do poprawki, e...

Witam! z przyjemnością udzielę pomocy w nauce do poprawki, egzaminu dojrzałości, ważnego sprawdzianu, czy nadrobienia zaległości z języka polskiego. Jeśli masz problem z nauką epok, pisaniem prac, analizow . . .

25 zł
za 60 min

Marcin

Skutecznie i miło:) Polecam...

Skutecznie i miło:) Polecam . . .

70 zł
za 60 min

Jakub

Nauczyciel, egzaminator OKE - język polski

Nauczyciel, czynny egzaminator w zakresie egzaminu maturalnego oraz po ósmej klasie (także gimnazjum) udziela korepetycji w zakresie języka polskiego. Fachowe przygotowanie do egzaminów, a także pomoc w uzupełn . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

Gwarantuję fachową pomoc i dobrą atmosferę. Pomagam przy pis...

Gwarantuję fachową pomoc i dobrą atmosferę. Pomagam przy pisaniu prac. Również zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców. . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Chętnie udzielę korepetycji osobom, które mają problemy z na...

Chętnie udzielę korepetycji osobom, które mają problemy z nauką języka polskiego oraz tym, którzy przygotowują się do testów i do matury. Jestem absolwentką Wydziału Polonistyki UW oraz Kolegium Kształce . . .

60 zł
za 60 min

Karolina

Pomoc w nauce języka polskiego obejmuje: -pomoc w kształtow...

Pomoc w nauce języka polskiego obejmuje: -pomoc w kształtowaniu umiejętności samodzielnego tworzenia prac pisemnych, -doskonalenie umiejętności analizy czytanego tekstu pod kątem arkuszy egzaminacyjnych, -nad . . .

40 zł
za 60 min