Ogłoszenia

Język polski

Dominika

REDAKCJA I KOREKTA PRAC DYPLOMOWYCH Napisałeś/ napisałaś pr...

REDAKCJA I KOREKTA PRAC DYPLOMOWYCH Napisałeś/ napisałaś pracę dyplomową, która wymaga profesjonalnych szlifów lub redakcji i już pewnie nie możesz na nią patrzeć, bo po prostu chcesz się w końcu obron . . .

10 zł
za 60 min

Aleksandra

Witam, jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w ...

Witam, jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i z miłą chęcią udzielę korepetycji z języka polskiego na wszystkich poziomach edukacji. Zapewniam dojazd do klienta we wszystkie dni tygod . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

Nauczycielka z 35 letnim stażem pracy w szkole podstawowej i...

Nauczycielka z 35 letnim stażem pracy w szkole podstawowej i gimnazjum. . . .

40 zł
za 60 min

Małgorzata

Witam serdecznie, zapraszam wszystkich uczniów mających trud...

Witam serdecznie, zapraszam wszystkich uczniów mających trudności z językiem polskim. Swoje ogłoszenie kieruję szczególnie do maturzystów, uczniów klas młodszych oraz uczniów gimnazjów. pomogę w powtórk . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Oferta obejmuje przygotowanie do matury z polskiego (część p...

Oferta obejmuje przygotowanie do matury z polskiego (część pisemna i ustna) zarówno starego jak i nowego typu (dla licealistów od 2015, dla uczniów technikum od 2016 roku). Ponadto: pomoc w nauce i problemach z . . .

35 zł
za 60 min

Patrycja

Język polski - matura, pomoc w nauce

Profesjonalne przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, pomoc w bieżącej nauce. Nauczyciel dyplomowany, z doświadczeniem, egzaminator maturalny, na co dzień pracujący w liceum . . .

60 zł
za 60 min

Karolina

Udzielę korepetycji z języka polskiego, w tym z zakresu twor...

Udzielę korepetycji z języka polskiego, w tym z zakresu tworzenia dłuższych wypowiedzi, znajomości i interpretacji literatury oraz gramatyki. Jestem studentką drugiego roku prawa i od liceum udzielałam korepet . . .

30 zł
za 60 min

Anka

Od 6 lat udzielam korepetycji na różnych poziomach edukacji,...

Od 6 lat udzielam korepetycji na różnych poziomach edukacji, pomagam w przygotowaniach do egzaminów, nadrobieniu zaległości, zrozumieniu materiału. Zapraszam! . . .

40 zł
za 60 min

Justyna

Od wielu lat rozwiązuję rozmaite problemy, jakie moi uczniow...

Od wielu lat rozwiązuję rozmaite problemy, jakie moi uczniowie napotykają w swojej karierze szkolnej, na studiach, a także w dorosłym życiu, stawiającym często wobec konieczności uzupełnienia edukacji. Przy . . .

50 zł
za 60 min

Ola

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim ...

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja nauczycielska) udzieli korepetycji z języka polskiego na każdym poziomie nauczania (szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum). Posiadam tr . . .

35 zł
za 60 min