Ogłoszenia

Język polski

Mirosław

Korepetycje z j.polskiego – (zakres programowy szkoły średni...

Korepetycje z j.polskiego – (zakres programowy szkoły średniej oraz gimnazjum) przygotowanie do egzaminu maturalnego(poziom podstawowy i rozszerzony), przygotowanie do poprawkowego egzaminu dojrzałości z język . . .

37 zł
za 60 min

Paweł

Jestem absolwentem etnografii i polonistyki. Studiuję socjol...

Jestem absolwentem etnografii i polonistyki. Studiuję socjologię. Posiadam więc wiedzę z szeroko pojętej humanistyki i z nauk społecznych. . . .

30 zł
za 60 min

Anna

Doświadczony nauczyciel udzieli wskazówek przy pisaniu prac,...

Doświadczony nauczyciel udzieli wskazówek przy pisaniu prac, rozwiąże łamigłówki gramatyczno - językowe lub ortograficzne. . . .

25 zł
za 60 min

Paula

Studentka 3 roku socjologii na UG udzieli korepetycji z języ...

Studentka 3 roku socjologii na UG udzieli korepetycji z języka polskiego. Przygotuję do matury z poziomu rozszerzonego i podstawowego ,jak również nauczę pisania wypracowań zarówno na poziomie szkoły licealne . . .

25 zł
za 60 min

Bożena

Nauczyciel dyplomowany przygotuje do egzaminu i pomoże w roz...

Nauczyciel dyplomowany przygotuje do egzaminu i pomoże w rozwiązywaniu bieżących problemów. . . .

30 zł
za 60 min

Dobre

Język polski

W naszej ofercie między innymi: - korepetycje, - przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty; - przygotowanie do matury; - pomoc w odrabianiu zadań domowych. Posiadamy rekomendację wykładowców Uniwersytetu Gdański . . .

70 zł
za 60 min

Katarzyna

Studentka UW udzieli korepetycji z j. polskiego.Przygotowan...

Studentka UW udzieli korepetycji z j. polskiego.Przygotowanie do egzaminów, pomoc przy odrabianiu prac domowych, pisaniu wypracowań. Możliwość dojazdu do klienta. Serdecznie zapraszam, Katarzyna Dąbrowska tel. . . .

35 zł
za 60 min

Joanna

Język polski od zawsze był moją pasją. Ucząc dzieci i młodzi...

Język polski od zawsze był moją pasją. Ucząc dzieci i młodzież realizuję się zawodowo. Lubię wyzwania. Proponuję różnorodne ćwiczenia - omawianie problematyki lektur, ortografia, interpunkcja, rozwijani . . .

30 zł
za 60 min

Katarzyna

Mgr filologii polskiej z ośmioletnim doświadczeniem udzieli ...

Mgr filologii polskiej z ośmioletnim doświadczeniem udzieli korepetycji z jęz. polskiego na wszystkich poziomach nauczania, także gruntownie przygotuje do matury (na terenie Międzyrzeca i Białej Podl.). . . .

30 zł
za 60 min

Emilia

Jasne i zrozumiałe tłumaczenie przekładające się na dobre wy...

Jasne i zrozumiałe tłumaczenie przekładające się na dobre wyniki w nauce! Oferuję: - nadrabianie zaległości z języka polskiego dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, - przy . . .

30 zł
za 60 min