Ogłoszenia

Język polski

Jakub

Nauczyciel, egzaminator OKE - język polski

Nauczyciel, czynny egzaminator w zakresie egzaminu maturalnego oraz po ósmej klasie (także gimnazjum) udziela korepetycji w zakresie języka polskiego. Fachowe przygotowanie do egzaminów, a także pomoc w uzupełn . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

Gwarantuję fachową pomoc i dobrą atmosferę. Pomagam przy pis...

Gwarantuję fachową pomoc i dobrą atmosferę. Pomagam przy pisaniu prac. Również zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców. . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Chętnie udzielę korepetycji osobom, które mają problemy z na...

Chętnie udzielę korepetycji osobom, które mają problemy z nauką języka polskiego oraz tym, którzy przygotowują się do testów i do matury. Jestem absolwentką Wydziału Polonistyki UW oraz Kolegium Kształce . . .

60 zł
za 60 min

Karolina

Pomoc w nauce języka polskiego obejmuje: -pomoc w kształtow...

Pomoc w nauce języka polskiego obejmuje: -pomoc w kształtowaniu umiejętności samodzielnego tworzenia prac pisemnych, -doskonalenie umiejętności analizy czytanego tekstu pod kątem arkuszy egzaminacyjnych, -nad . . .

40 zł
za 60 min

Dominika

REDAKCJA I KOREKTA PRAC DYPLOMOWYCH Napisałeś/ napisałaś pr...

REDAKCJA I KOREKTA PRAC DYPLOMOWYCH Napisałeś/ napisałaś pracę dyplomową, która wymaga profesjonalnych szlifów lub redakcji i już pewnie nie możesz na nią patrzeć, bo po prostu chcesz się w końcu obron . . .

10 zł
za 60 min

Aleksandra

Witam, jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w ...

Witam, jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i z miłą chęcią udzielę korepetycji z języka polskiego na wszystkich poziomach edukacji. Zapewniam dojazd do klienta we wszystkie dni tygod . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

Nauczycielka z 35 letnim stażem pracy w szkole podstawowej i...

Nauczycielka z 35 letnim stażem pracy w szkole podstawowej i gimnazjum. . . .

40 zł
za 60 min

Małgorzata

Witam serdecznie, zapraszam wszystkich uczniów mających trud...

Witam serdecznie, zapraszam wszystkich uczniów mających trudności z językiem polskim. Swoje ogłoszenie kieruję szczególnie do maturzystów, uczniów klas młodszych oraz uczniów gimnazjów. pomogę w powtórk . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Oferta obejmuje przygotowanie do matury z polskiego (część p...

Oferta obejmuje przygotowanie do matury z polskiego (część pisemna i ustna) zarówno starego jak i nowego typu (dla licealistów od 2015, dla uczniów technikum od 2016 roku). Ponadto: pomoc w nauce i problemach z . . .

35 zł
za 60 min

Patrycja

Język polski - matura, pomoc w nauce

Profesjonalne przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, pomoc w bieżącej nauce. Nauczyciel dyplomowany, z doświadczeniem, egzaminator maturalny, na co dzień pracujący w liceum . . .

60 zł
za 60 min